Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dneska sme boli s lujziným pánom bytným na káve...- lujzu nedoniesol...
..

..no asik vedel prečo...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..no asik vedel prečo...
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Rozalka Pozri príspevok
Mala som dnes vybavovačky v BA, ráno sme nakopli vrtuľu, natankovali (1 liter = 1,469 €). A pretože sme to vybavili dosť rýchlo, zabehli sme do susedov. A tam čuduj sa svete: 1 liter = 1,318 €!!! a aj ten najdrahší (1,378) bol lacnejší ako u nás.
Cha, spomenula som si, ako Klaus povedal: "Tehdy nám bude dobře, když se nám vyplatí natankovat v zahraničí"
Akosi som však nezbadala, ako nám je dobre.

Druhá skúsenosť: veľmi veľa vozidiel so značnou BA, BL v Hainburgu zabočilo k nemocnici. Teraz neviem, či to boli naši lekári, ktorí tam pracujú alebo to boli chorí Prešporáci a radšej sa šli dať ošetriť tam.
...k tej druhej skúsenosti - a netýka sa to len BA a BL - to boli všetci tí, ktorí za 20 EUR predajú krv....tento týždeň opäť v schránkach začala kampaň....
0 0
zanetth zanetth

zanetth je offline (nepripojený) zanetth

lujza.j Pozri príspevok
blahoželám sestre malinkému želám všetko len to najlepšie, hlavne veľa zdravia a nech krásne rastie
Ďakujem aj za sestru a idem si hneď niečo dať na ich zdravie
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Neviem či sa smiať alebo rozčuľovať. Včera bolo moje vozidlo kontrolované na povolenú hmotnosť. Pretože som vedel že ju neprekračujem, tak som sa spýtal toho zeleno.bieleho panáčika dve otázky 1. Aká je povolená tolerancia pri prekročení povolenej hmotnosti vozidla. Odpoveď: žiadna vozidlo ju nesmie prekročiť čo ma neuspokojilo, pretože si v dobrej viere môžem naložiť vozidlo presne a povolenú hmotnosť skontrolovať na mostovej váhe. Preto som položil tomu panáčikovi druhú otázku v akej triede presnosti používate meracie prístroje odpoveď mu používame presné prístroje, teda vážime presne. Odpovede hodné prípadnej pokuty do 650€ .
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Neviem či sa smiať alebo rozčuľovať. Včera bolo moje vozidlo kontrolované na povolenú hmotnosť. Pretože som vedel že ju neprekračujem, tak som sa spýtal toho zeleno.bieleho panáčika dve otázky 1. Aká je povolená tolerancia pri prekročení povolenej hmotnosti vozidla. Odpoveď: žiadna vozidlo ju nesmie prekročiť čo ma neuspokojilo, pretože si v dobrej viere môžem naložiť vozidlo presne a povolenú hmotnosť skontrolovať na mostovej váhe. Preto som položil tomu panáčikovi druhú otázku v akej triede presnosti používate meracie prístroje odpoveď mu používame presné prístroje, teda vážime presne. Odpovede hodné prípadnej pokuty do 650€ .
Príslušník má vždy pravdu...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dneska sme boli s lujziným pánom bytným na káve...- lujzu nedoniesol...
Ešteže tak! Keby si napísal, že si bol u lujzy na káve v jeho/jej byte ... to by bolo iné kafe... Také tu ani Pepsi nepodáva...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Neviem či sa smiať alebo rozčuľovať. Včera bolo moje vozidlo kontrolované na povolenú hmotnosť. Pretože som vedel že ju neprekračujem, tak som sa spýtal toho zeleno.bieleho panáčika dve otázky 1. Aká je povolená tolerancia pri prekročení povolenej hmotnosti vozidla. Odpoveď: žiadna vozidlo ju nesmie prekročiť čo ma neuspokojilo, pretože si v dobrej viere môžem naložiť vozidlo presne a povolenú hmotnosť skontrolovať na mostovej váhe. Preto som položil tomu panáčikovi druhú otázku v akej triede presnosti používate meracie prístroje odpoveď mu používame presné prístroje, teda vážime presne. Odpovede hodné prípadnej pokuty do 650€ .
ja by som sa ho ešte opýtala, že kedy bola posledná kalibrácia lebo aj by náhodou nebola, tak problém majú žabky
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Príslušník má vždy pravdu...
Ak ju nemá, tak platí veta prvá. To že nevie o existencii tried presnosti je individuálny nedostatok, ale kolektívný nedostatok je že 150 členný zbor najchytrejších tohoto štátu dokáže splodiť tak sprostý zákon. Dá sa vysvetliť o koľko viac ničí komunikácie dodávkové vozidlo s nosnosťou 1500 kg nákladné vozidlo s nosnosťou 3000kg, a nákladné vozidlo s nosnosťou 20000kg ak u každého prekročíme hmotnosť o 5%? Čo je v podstate u každého vozidla plná nádrž.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Oliwa Pozri príspevok
Ešteže tak! Keby si napísal, že si bol u lujzy na káve v jeho/jej byte ... to by bolo iné kafe... Také tu ani Pepsi nepodáva...
Najvačšia sranda by bola keby došli na byt a tam pivko pije kávu a lujzy mu sedi na kolenách
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
ja by som sa ho ešte opýtala, že kedy bola posledná kalibrácia lebo aj by náhodou nebola, tak problém majú žabky
žabky nie lebo oni sú len na mávanie terčíkmi a vypisovanie pokutových blokov, oni len asistujú nejakým picmochom zo slovenskej správy ciest. To je to najtrápnejšie
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
žabky nie lebo oni sú len na mávanie terčíkmi a vypisovanie pokutových blokov, oni len asistujú nejakým picmochom zo slovenskej správy ciest. To je to najtrápnejšie
to asi musíš potom zamestnávať nejakých 40 kilových vodičov a nie 110 kilových...-potom máš viac limitu na náklad...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to asi musíš potom zamestnávať nejakých 40 kilových vodičov a nie 110 kilových...-potom máš viac limitu na náklad...
No ale mňa by skutočne zaujímalo či existuje nejaká povolená resp tolerovaná odchýľka.
Napr pri maximálne povolenej rýchlosti sa kalkuluje s chybou tachometra vozidla(teda s jeho triedou presnosti, ktorá je poooooooooodstatne iná ako trieda presnosti laserového merača rýchlosti
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

chcem takého "medveďa" čo je v reklame kooperatíva-vajda
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
No ale mňa by skutočne zaujímalo či existuje nejaká povolená resp tolerovaná odchýľka.
Napr pri maximálne povolenej rýchlosti sa kalkuluje s chybou tachometra vozidla(teda s jeho triedou presnosti, ktorá je poooooooooodstatne iná ako trieda presnosti laserového merača rýchlosti
minule sa to pýtali toho Ábela v ako to nespackať a povedal,že neexistuje odchylka- i keď ten viceprezident mi príde vždy ako taký nejaký zľaknutý...-tak ani neviem,či to vedel...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

šak téma fičí.......i naďalej.......prečo tá panika?????

Pivko s pivkom si to prehnal???? (nechcem urážať a nič podobné)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
minule sa to pýtali toho Ábela v ako to nespackať a povedal,že neexistuje odchylka- i keď ten viceprezident mi príde vždy ako taký nejaký zľaknutý...-tak ani neviem,či to vedel...
nie každá odpoved je OK!!!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mila123 Pozri príspevok
šak téma fičí.......i naďalej.......prečo tá panika?????
akože kto panikári? kde?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
akože kto panikári? kde?
http://www.porada.sk/t181604-preco-n...raju-temy.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

zanetth
sestre sa narodil zdravý chlapček 3 800 g blahoželám (jej-nie tebe ), takže som dvojnásobná krstná mama. Ľutujem (nie ju - Teba )
Domyslíš sa, nie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať