Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
zvláštné...
ani nechcel aby si ho zbičovala niekedy...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
...


..však tu čakám už pol hodinu, že naleješ...a nič...
ne pepsi, ale ja to myslím vážne- nech dojde a može aj so srskovou...
Lujza kašle na mňa...,tá len slubuje...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
zvláštné...
ani nechcel aby si ho zbičovala niekedy...
ja mám jeden objekt ktorý by som, ale to je taký škriatok, strašne by som ho vyplieskala
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ne pepsi, ale ja to myslím vážne- nech dojde a može aj so srskovou...
Lujza kašle na mňa...,tá len slubuje...
to som celá jáááá
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No nič idem spať, končím dneska,lebo zasa budú reči na Porade, že vás tu kazím, ako minule...-peknú noc...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobrúúúú Stanko
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No nič idem spať, končím dneska,lebo zasa budú reči na Porade, že vás tu kazím, ako minule...-peknú noc...

..pokazené nemôžeš nikdy viacej pokaziť...nezabudni ponožky
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dobru nocku Stanko a tiez aj vsetci ostatní...

Pepsi a ty si este tu? Uz si nesvietila, myslela som ze uz sladko buvinkas
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Dobru nocku Stanko a tiez aj vsetci ostatní...

Pepsi a ty si este tu? Uz si nesvietila, myslela som ze uz sladko buvinkas
pa...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..pokazené nemôžeš nikdy viacej pokaziť...nezabudni ponožky
ja neviem pepsi, čo máš s tými ponožkami- ja spím bez nich...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja neviem pepsi, čo máš s tými ponožkami- ja spím bez nich...
sú fajn, ked mi je už teplunko ta si ich zvlečiem
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja neviem pepsi, čo máš s tými ponožkami- ja spím bez nich...
na ja mam v spalni taku zimu (aspon to tvrdi moj drahy), ze neviem, ci by si prezil bez ponoziek
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ako som pred chvíľou zistila - s Mona091 si už nevysvetlíme, ako by to bolo s pomocou súkromných lekárov štátnym nemocniciam, ak by stav núdze trval aj ďalej. Klikacia grupa zapracovala a v téme sme dohovorili. Možno sa stala neaktuálnou, keďže lekári sa dočkali. Je čas na nich radšej zabudnúť a pripravovať sa na to, že štrajkovať budú ďalší netrpezliví. Zabudnúť celkom sa nebude dať, lebo ako sa poznám, pri každom zvýšení dane, odvodov a poplatkov, budem to dávať do súvisu so zvýšením ich platov. Tie skúsenosti z posledných dní boli pre mňa poučné z viacerých dôvodov. Nikdy by som totiž nepredpokladala, že mnohí z lekárov by nechali skapať človeka, len aby presadili svoje záujmy. A ešte by si to vedeli odôvodniť, aj keď ako úplní tupci.

Rozhodla som sa celkom bojkotovať špitálskych doktorov. Od pondelku idem zdravo žiť. Žiadne rezne s majonézovým šalátom, žiadne knedlo vepřo .... Bude zelenina , veľa vody a pohyb. Možno ma bude musieť prejsť autobus, aby som sa pobrala ta tam.

Potešilo ma, že bez rečí na pomoc prišli českí lekári, ktorí pomôžu normalizovať poskytovanie zdravotnej starostlivosti cez víkend. To preto, aby si vystresovaní a unavení páni doktori mohli oddýchnuť do pondelka, chorí vyzdravieť, ak sa vtedy rozhodnú podpísať nové pracovné zmluvy. A prisahám, že o nich nechcem viac počuť, ak to život nezariadi náhodou inak.
3 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Petra Nová Pozri príspevok
Ako som pred chvíľou zistila - s Mona091 si už nevysvetlíme, ako by to bolo s pomocou súkromných lekárov štátnym nemocniciam, ak by stav núdze trval aj ďalej. Klikacia grupa zapracovala a v téme sme dohovorili. Možno sa stala neaktuálnou, keďže lekári sa dočkali. Je čas na nich radšej zabudnúť a pripravovať sa na to, že štrajkovať budú ďalší netrpezliví. Zabudnúť celkom sa nebude dať, lebo ako sa poznám, pri každom zvýšení dane, odvodov a poplatkov, budem to dávať do súvisu so zvýšením ich platov. Tie skúsenosti z posledných dní boli pre mňa poučné z viacerých dôvodov. Nikdy by som totiž nepredpokladala, že mnohí z lekárov by nechali skapať človeka, len aby presadili svoje záujmy. A ešte by si to vedeli odôvodniť, aj keď ako úplní tupci.

Rozhodla som sa celkom bojkotovať špitálskych doktorov. Od pondelku idem zdravo žiť. Žiadne rezne s majonézovým šalátom, žiadne knedlo vepřo .... Bude zelenina , veľa vody a pohyb. Možno ma bude musieť prejsť autobus, aby som sa pobrala ta tam.

Potešilo ma, že bez rečí na pomoc prišli českí lekári, ktorí pomôžu normalizovať poskytovanie zdravotnej starostlivosti cez víkend. To preto, aby si vystresovaní a unavení páni doktori mohli oddýchnuť do pondelka, chorí vyzdravieť, ak sa vtedy rozhodnú podpísať nové pracovné zmluvy. A prisahám, že o nich nechcem viac počuť, ak to život nezariadi náhodou inak.
http://www.porada.sk/t181604-preco-n...raju-temy.html
Okrem toho sa nachádza určite viac tém s tromi uzatvárajúcimi hlasmi, ako napr. aj táto téma, alebo Čo môžeme urobiť aktuálne pre svoje zdravie, a témy bežia ďalej.
Ako je to vlastne?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásnu nedeľu..aj keď prší...




6 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
V KE neprší.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

pepsik..., veľmi veľmi milé od Teba...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

ja od rána asi takto
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

... a po upršanom a hmlistom včerajšku dnes ešte väčšia a hustejšia hmla, asi takáto ... za tými stromami by mal stáť dom, ale ja nič nevidím, že by som sa zobudila niekde inde ... ...????
P7292253.jpg  
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zelam Vam pokojnu adventnu nedelu.
venec-1.jpg  
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať