Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Mila123 Pozri príspevok
som sa stretla /nie osobne ,iba som začula/ už s takým sofistikovaným "prianím" všetkého zlého....
že, " aby sa ti vyrovnalo EKG" .....priala jedna druhej....
..

..priznám, že som toto musela prečítať 2x, kým som to pochopila, ale tomu sa povie prianie na úrovni...je síce náročnejšie na pochop, ale znie poeticky...a pokiaľ adresátovi svitne, čo sa mu praje, dávno sme preč!...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám a fajn deň dnes...kafa je na stole....
..no asi tak...
Dobré ráno tiež a dobrú chuť pri raňajkách ...
2 0
Erislava Erislava

Erislava je offline (nepripojený) Erislava

Pekný deň všetkým a posielam jeden na dobrú náladu :
Na Fera sa v obchode usmieva pekná blondínka, tak sa jej pýta:
Počujte, my dvaja sa poznáme?
- No možno sa mýlim, - odvetila blondínka - ale myslela som si,vy budete
zrejme otcom jedného z mojich detí?
Fero začal pátrať v pamäti a spomenul si na jediný úlet, keď bol v živote
neverný:
- Kruci! To ste fakt vy? Tá striptérka z pánskej jazdy deň pred tým, než som
sa oženil??
Tá ktorú som j...l na gulečníku, zatiaľ čo ma kamarát plieskal po riti
mokrou zelerovou vňaťou?
- Nie - odpovie žena - Ja som triedna vášho syna
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...lu, ten obrázok ze za 100 bodov..môj pes a ja!..
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Prosím o radu. Čo robíte, aby Vás netrafilo z tých zku... reklám, čo tu vyskakujú. Ak ste z toho v pohode, prosím recept...
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
gilda Pozri príspevok
Prosím o radu. Čo robíte, aby Vás netrafilo z tých zku... reklám, čo tu vyskakujú. Ak ste z toho v pohode, prosím recept...
Nainštaloval som si Adblock Plus a mám Poradu bez jedinej reklamy Už sa to tu riešilo, daj si do Poraďackého vyhľadávača Adblock Plus - a je to zadarmo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Letko Pozri príspevok
Nainštaloval som si Adblock Plus a mám Poradu bez jedinej reklamy Už sa to tu riešilo, daj si do Poraďackého vyhľadávača Adblock Plus - a je to zadarmo.
..

..ale len pokiaľ má Mozillu, ten tuším fičí len tam...
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
To áno, mám Mozillu. No nie je problém nainštalovať si aj 3 prehliadače, Operu na sťahovanie veľkých súborov, Explorer na niektoré web stránky, ktoré nefungujú na iných a Mozillu na Poradu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
gilda Pozri príspevok
Prosím o radu. Čo robíte, aby Vás netrafilo z tých zku... reklám, čo tu vyskakujú. Ak ste z toho v pohode, prosím recept...

...Gil, nenapísala si, aký máš prehliadač, nuž ak máš iný, tak kukni do témy "ÚPravy na porade...tam možno nájdeš, ako rušiť reklamy v iných prehliadačoch..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

gilda Pozri príspevok
Prosím o radu. Čo robíte, aby Vás netrafilo z tých zku... reklám, čo tu vyskakujú. Ak ste z toho v pohode, prosím recept...
recept pre prehliadač firefox
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.topky.sk/cl/100535/129316...vani-rozpoctu-


...Slovač je v rukách takýchto latrín...ale nebudeme si predsa kaziť nádherný predvianočný čas hlúposťami, ako je nejaký rozpočet...a ak by sme sa so šťastím dostali znova do parlamentu, tak to už nejako vytancujeme, aby sme prežili, nech robia tí, čo nemali toľko šťastia a nie sú poslancami...joj!..
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

... a ideme na to ....
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Celkom ma potešilo že na www.porada chodia aj naši poslanci: niekto odo mňa odkukal v téme "Dlžné výživné bez úrokov" zo dňa 27.10.2010 ako sa rozčuľujem že v uzneseniach súdu sa výživné (nielen na maloleté deti, ale aj výživné pre manžela/ku) uvádza bez priznania úrokov z omeškania........... Vidíte mamičky, nevolili ste ma a už ste to mohli mať uzákonené a ja - zarobené......
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

pepsikova Pozri príspevok
...Gil, nenapísala si, aký máš prehliadač, nuž ak máš iný, tak kukni do témy "ÚPravy na porade...tam možno nájdeš, ako rušiť reklamy v iných prehliadačoch..
Ďakujem Pepsi, mám Mozillu, fakt ak tu chcem prežiť, idem pozrieť Úpravy,to som mala rozčítaných lekárov, aj by som mohla napísať litánie o postojoch niektorých krivoprísažníkov a ich zástancoch ...... Hippokratova prísaha sa dnes nenosí ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
gilda Pozri príspevok
Ďakujem Pepsi, mám Mozillu, fakt ak tu chcem prežiť, idem pozrieť Úpravy,to som mala rozčítaných lekárov, aj by som mohla napísať litánie o postojoch niektorých krivoprísažníkov a ich zástancoch ...... Hippokratova prísaha sa dnes nenosí ....
..

ak máš mozilu, daj si ten Adblock, je to fakt bohovský program, ja nemám ani jednu reklamu...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Hm, zapneš tlačiareň kúpenú pred dvoma týždňami a tá marha vybila poistky, vyradila zásuvky v polovičke budovy, nejde server, roboty kopa... no uff dneska....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ten moj starší syn má len 8 rokov a už tie dievčatá mení ako ponožky- chodila k nám jedna blondínečka a už sa rozprávali, že by sa k nám mohla nasťahovať ,a šok- dneska už ďalšia sa pýtala, či može k nám chodiť- tá predtým, že už ho omrzela...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
celý tato.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Hm, zapneš tlačiareň kúpenú pred dvoma týždňami a tá marha vybila poistky, vyradila zásuvky v polovičke budovy, nejde server, roboty kopa... no uff dneska....
..

..no a ty nemáš podmienky k práci tak šup domov!...dáme kafu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..no a ty nemáš podmienky k práci tak šup domov!...dáme kafu...
pepsi, ty s tou tvojou kafou....-však ty musíš byť tak prekafovaná,že až-šak ty ich vypiješ asi 20 denne...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať