Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
neviem prečo ju veľa ľudí odsudzuje, však nikoho nezabila- je síce pravda že občas sa nevie správať, ale ktorí z politikov sa vie v dnešnej dobe správať? Bohužial takú máme politickú elitu dlhé roky- obávam sa že politik typu Šaňa Dubčeka tu už asi nebude nikdy...-takže Nora by skvelo zapadla do tímu...

P.S.-týmto čestne prehlasujem,že nie som Norikou nijako odmeňovaný ani platený za PR..., ja osobne ju mám celkom rád...
A okrem toho- však je to vaša krv...-vyšla z vás- však je účtovníčka...-je to skoro ako vaša sestra...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

chvalabohu po mne nejdú policajti ani prokurátor
ale inak mi zlepšila náladu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska zatial- nejdú....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
srska zatial- nejdú....
čakal som, kto takto prvý zareaguje
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

a všimli ste si kto sedí na kraji, po jej pravici? je to ten Michal, ktorý vyhral súťaž Šéfka
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
čakal som, kto takto prvý zareaguje
Po mne zatiaľ išli iba zdravotná pois., socialna pois., a daňové- panebože,prečo sú v dnešnej dobe všetci tak vysadení na love...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..zaujímalo by ma, len tak pri káve, na aký post má naša norika namierené...lebo však ako radová poslankyňa veľa vody nenamúti...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...to sa iba mne zdá, alebo všetci budúci podnikatelia, čo žiadajú tu na porade o rady, ako začať, sa dohodli, že nebudú používať ypsilon a spisovnú slovenčinu?..(len tak uvažujem)
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Takže nie som sama, čo si taj takéto veci všímam... Nezdá sa Ti to. Je to tak. Asi chýbali na hodinách slovenčiny.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a keď kuknem bližšie na tie nicky, tak vždy im odpovedajú úplne neznáme nicky, dlhšie registrované...žeby z nudy?..
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Mňa osobne odrádza odpovedať niekomu, kto ani základy gramatiky slovenského jazyka neovláda. Veď je to jeho vizitka. Ako chce potom podnikať ? A niektoré slovné výrazy.. "pladca DPH" "neako".... to sú len dnešné postrehy.... ypsilony s i zamenené ... ani nehovorím....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Ivana Š Pozri príspevok
dnes je to iné, dnes treba byť v predstihu
už uvažuj, či na stromček rovno veľkonočné vajíčka nebudeme vešať

mas pravdu minule na FB ma ziiadali aby som zahlasoval v sutazi nakresli velkonocne vajicko a dostal som paci sa na zabudnuty velkonocny album
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Nikdy nemierte zbraňou na svojho spolubojovníka !!!
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
neviem prečo ju veľa ľudí odsudzuje, však nikoho nezabila- je síce pravda že občas sa nevie správať, ale ktorí z politikov sa vie v dnešnej dobe správať? Bohužial takú máme politickú elitu dlhé roky- obávam sa že politik typu Šaňa Dubčeka tu už asi nebude nikdy...-takže Nora by skvelo zapadla do tímu...

P.S.-týmto čestne prehlasujem,že nie som Norikou nijako odmeňovaný ani platený za PR..., ja osobne ju mám celkom rád...
Je strasne vulgarna. Ja nehovorim, ze nema vo vela veciach pravdu, ale koniec koncov takmer vsetci vidime co tu nie je v poriadku, ale riesenia mam pocit, ze nema nik. Aj ti o ktorych sme si mysleli, ze by mohli nieco spravit pre nas obycajnych ludi, nakoniec ukazali, ze kto chce s vlkmi žiť musi s nimi vyť...a myslim si, ze aj Nora M. sa bude snazit robit vsetko len pre seba a jej podobnych a nie pre obycajnych ludi...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Je strasne vulgarna. Ja nehovorim, ze nema vo vela veciach pravdu, ale koniec koncov takmer vsetci vidime co tu nie je v poriadku, ale riesenia mam pocit, ze nema nik. Aj ti o ktorych sme si mysleli, ze by mohli nieco spravit pre nas obycajnych ludi, nakoniec ukazali, ze kto chce s vlkmi žiť musi s nimi vyť...a myslim si, ze aj Nora M. sa bude snazit robit vsetko len pre seba a jej podobnych a nie pre obycajnych ludi...
preto treba voliť, mňa- ja vás obyčajných ludí nikdy nesklamem...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
preto treba voliť, mňa- ja vás obyčajných ludí nikdy nesklamem...
Stanik nechces ist dufam do politiky, ja neverim, ze tam moze prezit normalny slusny clovek...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Stanik nechces ist dufam do politiky, ja neverim, ze tam moze prezit normalny slusny clovek...
neviem, ale asi vyskúšam len takú malú politiku zatiaľ, mám jednu ponuku na kandidátku, zatiaľ len do petržalského zastupitelstva -ešte uvidím, či to zoberiem, ešte ma čakajú nejaké debaty...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....dúfam, že dva grcacie týždne v u mňa v "robote" zajtra skončia, lebo mám obavu že skončím ako bulimička
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
neviem, ale asi vyskúšam len takú malú politiku zatiaľ, mám jednu ponuku na kandidátku, zatiaľ len do petržalského zastupitelstva -ešte uvidím, či to zoberiem, ešte ma čakajú nejaké debaty...
ja som sa rozpravala s jednou znamou tiez kandidovala v min.volbach a povedala, ze nechape ako to zvlada medzi tymi supmi...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať