Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

adi11 Pozri príspevok
..nejaky blbec mi vytiahol z vane hadicu pracky a tak som vytopila suseda..esteze som to zbadala po prvom vypustani vody..no a susedko ma prisiel upozornit, ze mu tecie z plafona..to som uz mala vsecko vyutierane a vobec nebol nastvany, zobral to, ze sak staava sa....este aj dnesny horoskop mi odkazoval.. http://sibyla.zoznam.sk/horoskop/hor...ny/5/lev.php:D
A niesi náhodou sama doma? ktovie kto ti tú hadicu vytiahol...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

teraz sme boli s malým na zubárskej pohotovosti- boli sme tam 10 min a žiadny material nepoužil, ani plombu, nič a 17 eur v ťahu...

Ja blbec, čo som sa lepšie neučil, ale 3-ky zo školy nosil- mohol som byť zubárom...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A niesi náhodou sama doma? ktovie kto ti tú hadicu vytiahol...
..keby, ze som sama, tak sa mi to nestane..dnes mam dokonca az troch...a urcite to bol jeden z nich, ale neprizna sa ani za boha..jasne, ze som ja na vine, ako to obvykle byva..zena si to odnesie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

adi11 Pozri príspevok
..keby, ze som sama, tak sa mi to nestane..dnes mam dokonca az troch...a urcite to bol jeden z nich, ale neprizna sa ani za boha..jasne, ze som ja na vine, ako to obvykle byva..zena si to odnesie
ja som tiež ako partizán- nepriznám sa ani za svet tiež...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

adi11 Pozri príspevok
..nejaky blbec mi vytiahol z vane hadicu pracky a tak som vytopila suseda..esteze som to zbadala po prvom vypustani vody..no a susedko ma prisiel upozornit, ze mu tecie z plafona..to som uz mala vsecko vyutierane a vobec nebol nastvany, zobral to, ze sak staava sa....este aj dnesny horoskop mi odkazoval.. http://sibyla.zoznam.sk/horoskop/hor...ny/5/lev.php:D
no, ale zase aké máš priaznivé dekády
si kukni aké mám ja dekády http://sibyla.zoznam.sk/horoskop/hor...ny/6/panna.php
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja som tiež ako partizán- nepriznám sa ani za svet tiež...
..presne, jak ten moj sb..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..joj dekady som si ani nevsimla..to dekady som poznala len v praci...
Lujzi tak len davaj pozor na tie tvoje dekady..
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

pečiem pečiem pagáčiky - zemiakové - vyzerajú vynikajúco, slimáky z údeným syrom o chvíľu - a budú aj škvarkové pagáčiky - dúfam, že sa vydaria. V živote som také dačo nestvárala, ale nenechám maminu aby piekla pochutiny na svoje guľatiny. Ozaj a len tak mimochodom nejakú mooooc peknú vinšovačku k 70-tke nemáte??? Torta sa už chladí u synátora, kytica objednaná, už len zajtra bezpečne všetko dopraviť na miesto určenia a basta.
3 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

ja som práve dopiekla oblátky na vianoce - špaldové škoricové (teším sa)
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

willma Pozri príspevok
pečiem pečiem pagáčiky - zemiakové - vyzerajú vynikajúco, slimáky z údeným syrom o chvíľu - a budú aj škvarkové pagáčiky - dúfam, že sa vydaria. V živote som také dačo nestvárala, ale nenechám maminu aby piekla pochutiny na svoje guľatiny. Ozaj a len tak mimochodom nejakú mooooc peknú vinšovačku k 70-tke nemáte??? Torta sa už chladí u synátora, kytica objednaná, už len zajtra bezpečne všetko dopraviť na miesto určenia a basta.
no dakujem ti pekne zato, že si mi narobila chúúúúťky až sem cítim ako voňajúúúúúú, mňááááám
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No dement Kollár opäť vyskakuje! Mám dojem, že od rozkoše už nevedia, čo vlastne chcú. Ani by som sa nečudoval, keby lekári opäť vyviedli nejakú sprostosť a prestali by ošetrovať a liečiť.


Kedy už bude Kollár braný na zodpovednosť ako člen organizovanej zločineckej skupiny? Pretože presne tak pracuje - v čele LOZ nátlakom si uzurpuje práva rozhodovať o životoch obyvateľov krajiny!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a kedy urobí parlament niečo ohľadom splnenia dohôd uvedených v memorande - aj tak stojí otázka
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

willma Pozri príspevok
pečiem pečiem pagáčiky - zemiakové - vyzerajú vynikajúco, slimáky z údeným syrom o chvíľu - a budú aj škvarkové pagáčiky - dúfam, že sa vydaria. V živote som také dačo nestvárala, ale nenechám maminu aby piekla pochutiny na svoje guľatiny. Ozaj a len tak mimochodom nejakú mooooc peknú vinšovačku k 70-tke nemáte??? Torta sa už chladí u synátora, kytica objednaná, už len zajtra bezpečne všetko dopraviť na miesto určenia a basta.
aj tu su celkom schopne..http://www.nanicmama.sk/ja-zena/blahozelanie-k-70-tke
2 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

lujza.j Pozri príspevok
no dakujem ti pekne zato, že si mi narobila chúúúúťky až sem cítim ako voňajúúúúúú, mňááááám
vrrr, zemiakové pričmudli- asi preto si ich cítila , ale škvarkové sú veľmi vydarené
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

neva, ja môžem aj pričmudlené
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/11/1292886/Po...am-svoj-penis-

teraz neviem, či je premiestňovanie sa autom výhoda, alebo nie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

...dobré ráno vám a krásnu nedeľu prajem...kafa je na stole....
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Azakristuš, ta zena snad ani nespi. Ja mam kafe iba teraz.:-)
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

...tiež pekné nedeľné ránko ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať