Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

sito Pozri príspevok
No, dnes 12.12.11. o 15,36 sa našiel tretí prútkar, soprannick, ktorý spojil sily s PASKOV a Julian a v jednote vraj vyriešili tému: Teplo - všeličo, nie všetko. Doplň svoje poznatky. Sú už v utajení. Téma nie, len či ju je treba otvoriť? Ako iné témy. Napríklad: Anketa: Koho budete voliť. Založená 17.10.11 o 22,51, založil video1983. Alebo nie?
Sito, neber si to tak, ten soprannick bol asi prudky.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a dáko priveľa náhod na jeden soprán, kuki:

soprannick Junior Member Dnes 10
soprano Junior Member 30.08.10 0
soprano junior Junior Member 10.12.05 0
soprano321 Junior Member 17.10.10 1
soprano911 Junior Member 30.07.08 2
sopránová Junior Member 13.11.10 0
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pepsi, bol aj sopranik, už zmizol. http://www.porada.sk/t137365-p16-tep...ml#post1913743
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
zvuk nie je ticho/gombík nemám zatlačený/, zvuk hučí, áno ladenie automatické, to sa pekne naladilo.
Skús ešte nastaviť Audio Preference na Auto (v orig. návode str.29)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Skús ešte nastaviť Audio Preference na Auto (v orig. návode str.29)
Miši prosim ťa kukni tu mám ďalší problém http://www.porada.sk/t164175-tv-so-v...t-tunerom.html
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Tak som sa práve z televízie dozvedela, citujem: Odmeny boli vyplatené preto, aby boli ľudia motivovaní. Aby neboli platení iba za to, že chodia do roboty.
2 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Jarka 1 Pozri príspevok
Tak som sa práve z televízie dozvedela, citujem: Odmeny boli vyplatené preto, aby boli ľudia motivovaní. Aby neboli platení iba za to, že chodia do roboty.
Toto je už zrelé na občianske nepokoje.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Potešilo ma, že mám už za sebou zdobenie medovníčkov, hoci tento rok budú vyzdobené
ako na krúžku ZŠ s 1. - 4. ročníkom, ale čo už narobím, no nie?
100_0306.jpg  
100_0308.jpg  
1/1
10 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Jarka 1 Pozri príspevok
Tak som sa práve z televízie dozvedela, citujem: Odmeny boli vyplatené preto, aby boli ľudia motivovaní. Aby neboli platení iba za to, že chodia do roboty.
a kto bude motivovat nas ostatnych obycajnych. Alebo nam ma stacit len to, ze musime stale viac a viac robit, aby sme prezili...
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Kvaka Pozri príspevok
Sito, neber si to tak, ten soprannick bol asi prudky.
Prudký, prudko sa pripojil?

Prudký, Laco - montér, hydra?

Ale ako teraz odpoviem Jankovi. A to malé j, však ho aj porazí, keď nebude Gj.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nikto tu nič nenalieva?..ani víno, ani vodku,ani len kafu nikto nenavarí!..teda toto je podnik!..fakt tu treba menežera!...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...nikto tu nič nenalieva?..ani víno, ani vodku,ani len kafu nikto nenavarí!..teda toto je podnik!..fakt tu treba menežera!...
..idz ku videjkovi ..má narodky..uľeje i zobneš kuštička..a možno u videjka i videjko kukneš..pri totej kaveji..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...nikto tu nič nenalieva?..ani víno, ani vodku,ani len kafu nikto nenavarí!..teda toto je podnik!..fakt tu treba menežera!...
pepsi, hned by som sa storpédovala a asi aj idem dať gin-tonic, ulejem aj tebe? včera jeden problém s telkou, dnes pokračujem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
..idz ku videjkovi ..má narodky..uľeje i zobneš kuštička..a možno u videjka i videjko kukneš..pri totej kaveji..
..

..ani nyje zlý nápad!..len či mi videjková očky nevyondie!...nevieš?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsi, hned by som sa storpédovala a asi aj idem dať gin-tonic, ulejem aj tebe? včera jeden problém s telkou, dnes pokračujem
..

..lui, nestresuj!..daj za jeden a k telke zavolaj najlepšieho kamaráta!..vieš, ja vždy poviem, kôň má väčšiu hlavu, nech rozmýšla!..nevyrábaj si stavy!..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..lui, nestresuj!..daj za jeden a k telke zavolaj najlepšieho kamaráta!..vieš, ja vždy poviem, kôň má väčšiu hlavu, nech rozmýšla!..nevyrábaj si stavy!..
už pijem, posielam...... zajtra to s konzultujem ako dnes v robote s chlapom čo má na starosti zvuk v tej cirkusantskej "maringotke"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
už pijem, posielam...... zajtra to s konzultujem ako dnes v robote s chlapom čo má na starosti zvuk v tej cirkusantskej "maringotke"
..

..novidíš!..a robíš si nervy a po ruke máš odborníka!..a dolej, polovica mi vyšfrcla na monitor!..
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahoj všetci... čítam, že neni čo ani piť ani papať, tak troška posielam
Červené vínko je veľmi dobré na krvinky, mne to odporučil doktor, že treba každý večer po jeden a pol deci...
NA ZDRAVIE!
A papať...

Myslím si, že z tohoto isto nepriberieme a oriešky sú zdravé!!!
Dobrú chuť! Mimi
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..novidíš!..a robíš si nervy a po ruke máš odborníka!..a dolej, polovica mi vyšfrcla na monitor!..
pozor......dolievaaaaam,ale drž pohár rovno lebo povylievam
len mám obavu že zajtra bude u "nás" psycho vieš ja mám večne so všetkým problém, dnes mi hovoril, že nie je problém s inštaláciou toho CA-modulu, tak ne*ebne mám, vyše 120 programov a ide asi 5
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

lujza.j Pozri príspevok
pozor......dolievaaaaam,ale drž pohár rovno lebo povylievam
len mám obavu že zajtra bude u "nás" psycho vieš ja mám večne so všetkým problém, dnes mi hovoril, že nie je problém s inštaláciou toho CA-modulu, tak ne*ebne mám, vyše 120 programov a ide asi 5
aky mas televizor? ja som sice v tomto amater, ale viem ze svagor toto riesil pred nedavnom. Ma TV Philips a tiez mu nesiel CA-modul. Mal od vyroby vypnuty prijem digitalneho signalu. Bolo treba ho zapnut v nastaveniach.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať