Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...waw!..pravda rovno medzi oči a ani to nebolelo...aj si zatlieskali..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pepsine a lujze s nejakými pivami alebo pohárikmi never- ony len naslubujú a nakoniec nič z toho...-to sú len populistické návrhy...- k lujze už som bol aj oblečený na pohárik a zrušila ma v poslednej chvíli...
určite, mal si aj tie go-go slipy
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Idu volby, teraz bude kazdy kydat na kazdeho, pepsi sevas. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tuším som sa sekla, nešlo mi nič otvoriť,ale už to fičí, takže kafa je na stole...labutíkovi posielam niečo na žalúdok po obede-ale nyjeee hofmanské kvapky, nemysli si zas!..

..počúvala som chvílu tú našu patetickú ivetku, no ani Meličková by to lepšie nezahrala,aké umenie drámy nahodila...aj som odišla, začalo sa mi driemať pri nej...a kydať veru budú, pravdu má labutík,ale však aj majú z čoho čerpať, nakradli dosť a ešte aj budú, súdiac podľa balíčkov opatrení-aby niekde bolo a inde nebolo...

..idem radšej tú kafu dať, kým je teplá...posielam čoklíš orieškový...fajn popoludnie vám...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ivka, ked chce tak je velmo empatická.....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...darujem dva tulene , zadarmo, aj na stravu priplatím!...skoro som odpadla,,100 kubíkov studenej vody minutej za rok-to je už moc!...a teplej polovička!...odpadnem!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..joooj...ivet naša, vraj na politiku treba veľa síl, nový program-šak ani sa nečudujem, nájsť oblasť, v ktorej ešte čo-to zostalo pre národ, by bolo dosť problematické,a veru niet ani veľmi čo vylepšovať!..
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...darujem dva tulene , zadarmo, aj na stravu priplatím!...skoro som odpadla,,100 kubíkov studenej vody minutej za rok-to je už moc!...a teplej polovička!...odpadnem!...
pepsi, volaj greenpeace nech si ich berú a daj im aj moju adresu, nech berú aj tú moju kosatku..... ja som to radšej ani nerátala, koľko sa u nás vyplávalo...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....lui, ani grínpís ich nechce...slúbila som aj pravidelné msačné dotácie-ale vraj nyje...vraj tulene a kosatky sú premnožené a je s nimi problém v takmer každej tretej rodine na Slovensku,vraj už zrušili aj linku prvej pomoci pre vyhodené tulene a kosatky,ktorú dotoval Brusel, tak čo s nimiiiiiii???...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
....lui, ani grínpís ich nechce...slúbila som aj pravidelné msačné dotácie-ale vraj nyje...vraj tulene a kosatky sú premnožené a je s nimi problém v takmer každej tretej rodine na Slovensku,vraj už zrušili aj linku prvej pomoci pre vyhodené tulene a kosatky,ktorú dotoval Brusel, tak čo s nimiiiiiii???...
tak potom už len zabiť predať ako mäso do nejakej čínskej reštiky tam sa to stratí ked už všetko zlyhalo, tak čína nás zachráni. lebo mne už došla fantázia.... len neviem či nás tunak pochopia..... neva hlavne že my vieme o čom je reč a ked chcú vedieť, ja svoje požičiam.....potom pochopia
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tulene a kosatky poslať Eskymákom - a) pridajú sa k ostatným; b) Eskymáci sa radi pocvičia v lovení
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...softík, k Eskimákom pôjdem asi ja...majú sneh a zimu, ja si s nimi budem rozumieť...lebo vraziť im tulene a kosatku by sa nám mohlo vypomstiť,síce by ich ako poživeň zobrali, ale mohli by vymáhať peniaze za otrávenie národa...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pepsi - oni uprednostňujú barter - výmenný obchod. Ty im dáš kosatky a tulene a dostaneš vyrezávané eskymácke ozdoby z tuleních kostí.
Ľahko speňažiteľné - rarita na Slovakistane.
A ty sa zober radšej do Antarktídy - tam sa to tak nehúpe , aj ľadu je viacej.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

misoft Pozri príspevok
Pepsi - oni uprednostňujú barter - výmenný obchod. Ty im dáš kosatky a tulene a dostaneš vyrezávané eskymácke ozdoby z tuleních kostí.
Ľahko speňažiteľné - rarita na Slovakistane.
A ty sa zober radšej do Antarktídy - tam sa to tak nehúpe , aj ľadu je viacej.
od kedy sú eskimáci s tvrdým......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ups!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

hmmm a čo by robili s mäkkým
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

....vystavili mrazu, aby stvrdol
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

domáci bejlis hotový, dajte pohárky nalievam na koštovku
Snímka2029.jpg  
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Pepsi - oni uprednostňujú barter - výmenný obchod. Ty im dáš kosatky a tulene a dostaneš vyrezávané eskymácke ozdoby z tuleních kostí.
Ľahko speňažiteľné - rarita na Slovakistane.
A ty sa zober radšej do Antarktídy - tam sa to tak nehúpe , aj ľadu je viacej.
..

..darmo je, si kaliber!..už som ťa dnes pochválila, mojko, ale teraz ťa eštik raz!...myslí ti to!.....
(ja už na tú materiálnu stránku až tak nemyslím,len na ten pokoj a klud)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
domáci bejlis hotový, dajte pohárky nalievam na koštovku
..

..lui, ty máš také dobré nápady!..čo mám podložiť- decák či rovno pollitrák?..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať