Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ibaka Pozri príspevok
Potešilo, bol som povýšený do vyššej funkcie, stal som sa dedkom ...
Tak gratulujem, vitaj v našich radoch, len by ma zaujímalo, čo sa dialo pred 9 mesiacmi? Toľko detí na porade sa v jednom týždni narodilo. Ak dobre počítam, tak 4?
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Ibaka Pozri príspevok
Potešilo, bol som povýšený do vyššej funkcie, stal som sa dedkom ...
Srdečne blahoželám, dedko, šťastné a hrdé kočíkovanie ...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ibaka Pozri príspevok
Potešilo, bol som povýšený do vyššej funkcie, stal som sa dedkom ...
..

..taak gratulujem, dedko...a čo máme, chlapa , či princeznú?..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Tak gratulujem, vitaj v našich radoch, len by ma zaujímalo, čo sa dialo pred 9 mesiacmi? Toľko detí na porade sa v jednom týždni narodilo. Ak dobre počítam, tak 4?
..

..nebola v tom čase nejaká rekonštrukcia porady?..alebo výpadok prúdu?..alebo len vonku tma?..mohlo byť!..detičky sa ľahko robia...
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Ibaka Pozri príspevok
Potešilo, bol som povýšený do vyššej funkcie, stal som sa dedkom ...

Dedko blahoželám, máš pred sebou krásnu etapu života, to hovorím z vlastnej skúsenosti

Pred polrokom som sa stala tiež babkou, byť babkou je to najľahšie a najkrajšie, ale spať do postele odvtedy chodím s dedkom a to je tiež sranda


Naposledy upravil ludmilla : 19.12.11 at 17:08
9 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nemám vo zvyku vchádzať oknom ak ma vyhodia cez dvere. Ja som sa ani k Havlovi nevyjadrovala. Ja som sa vyjadrila iba k historikom, ako majú zachytávať osobnosti z dejín, ak sa má písať a hovoriť o mŕtvych len dobre. Ani neviem prečo som na prirovnanie vybrala práve Nera a Caligulu. To bolo na konto historikov, nie čerstvo zosnulého.
A tak ešte využijem priestor pokiaľ je Klaus medzi živými, že dorazil Slovensko zastavením stavebníctva. Ak si niekto ešte pamätá min. stav. Dubníčka, nedalo sa sa s tým nič urobiť. Befel, rovnako ako so Slovnaftom a inými rozhodnutiami z Prahy. Pred aj po revolúcii.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte ku kávičke http://www.sme.sk/c/6187254/kto-bol-...osobnosti.html
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Kvaka Pozri príspevok
Tak gratulujem, vitaj v našich radoch, len by ma zaujímalo, čo sa dialo pred 9 mesiacmi? Toľko detí na porade sa v jednom týždni narodilo. Ak dobre počítam, tak 4?
len tak pre zaujimavost kalendarnych je to cca 10 mesiacov (40 tyzdnov). To su tie februarove vecery
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Februáááár? Kedy to bola taká tá do.../ďob/kaná Porada?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nika.sum Pozri príspevok
len tak pre zaujimavost kalendarnych je to cca 10 mesiacov (40 tyzdnov). To su tie februarove vecery
no a to keby tak este elektrina vypadla vo februari ale nech sa ludia tulia k sebe, nech je viac deticiek a nech su zdrave a prajem vsetkym hlavne zdravie a stastie a nech sa ich rodi viacej,aby rastli rady nasho naroda,aby mal kto pracovat na dochodky a aby sa zase naplnili skoly este predtým.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Ďakujem za povzbudivé slová. Je to chlapček. (Budem mať s kým chodiť na pivo). Zajtra prídu z pôrodnice, štarujeme za nimi, plniť dôležitú úlohu dedka a babky.
Moje hrozby padli na úrodnú pôdu, pred rokom som mladým pohrozil, že ak pre karieru budú bábo odkladať, zabezpečím si ho sám.
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

nika.sum Pozri príspevok
len tak pre zaujimavost kalendarnych je to cca 10 mesiacov (40 tyzdnov). To su tie februarove vecery
Nika, to sú marcové deti, presne 9 mesiacov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Gratulujem, dedko ! Len si veselo dedkuj!
(U mňa zatiaľ vo hviezdach)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mám tu zhasnúť?..dáko tu ticho!..žiadny šampus, ani koláčiky, ani pivo...nikto nič...tak dám kalifornského,ak by niekto...a aj dobrú noc vám a vianočné sníčky prajem...dúfam, že ste nezabudli napísať jožiškovi...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
...mám tu zhasnúť?..dáko tu ticho!..žiadny šampus, ani koláčiky, ani pivo...nikto nič...tak dám kalifornského,ak by niekto...a aj dobrú noc vám a vianočné sníčky prajem...dúfam, že ste nezabudli napísať jožiškovi...
postime sa
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Aj ja sa pripájam...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ibaka Pozri príspevok
Potešilo, bol som povýšený do vyššej funkcie, stal som sa dedkom ...
Blahoželám
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Môžeme otvoriť Porada jasle, toľko je tu deťúreniec
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
...mám tu zhasnúť?..dáko tu ticho!..žiadny šampus, ani koláčiky, ani pivo...nikto nič...tak dám kalifornského,ak by niekto...a aj dobrú noc vám a vianočné sníčky prajem...dúfam, že ste nezabudli napísať jožiškovi...
..no prave som dopozerala na dvojke celkom rozumny dokument..starosta na vychode zorganizoval v obci zoznamovaci vecierok pre starych mladencov a stare dievky..ze nech sa dedina rozrasta...skoda, ze tu u nas taketo zabavy nik neorganizuje..tolko dievok aj u nas beha a ten moj sa nema k nicomu..a tak by som uz pristala na druhe vnuca
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dav Pozri príspevok
Môžeme otvoriť Porada jasle, toľko je tu deťúreniec
Dav, to by bol super nápad moja vnučenka dnes rozhadzovala maminke karty po obchode a potom letela čiapka, po kom to dieťa je, pýtam sa dcéry....a ona, babi, čo hovoríšna plnú hubu.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať