Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
......no aj......a padám...dobrú noc tu a posledný zhasne svetlo, ale predtým umyje kotlíčky od kafi...oki?..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Sakriš, aby som sa ja s 36 ročným compákom hádala, či vypije paralen - hot drink....
Svíčka pod nosom, ale paralen nie je fernet, tak sa vyškírame a ksichtíme jak dvojročné decko.... Jáááj chlapi....!!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám...kafa je na stole....a ak by niekoho z vás náhodou napadla prílišná čistotnosť a šiel by utrieť prach na klabosnici,tak bacha!..nestlačte niečo, čo čo vám narobí paseku a nebudete to vedieť dať späť- ako ja...zmenil sa mi vzhľad porady-totálne okienka, drobučké, no našlaktrafenie..a zistiť, ako to dáať späť, to je horšie ako prehltnúť paralen...
..takže len nervy od rána...ale fajn deň vám...zajtra nech ma bacile zožerú...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám...kafa je na stole....a ak by niekoho z vás náhodou napadla prílišná čistotnosť a šiel by utrieť prach na klabosnici,tak bacha!..nestlačte niečo, čo čo vám narobí paseku a nebudete to vedieť dať späť- ako ja...zmenil sa mi vzhľad porady-totálne okienka, drobučké, no našlaktrafenie..a zistiť, ako to dáať späť, to je horšie ako prehltnúť paralen...
..takže len nervy od rána...ale fajn deň vám...zajtra nech ma bacile zožerú...
pekný deň, pepsik, ...... ..... a na drobučké Ti posielam také správne okuliarky .....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Sakriš, aby som sa ja s 36 ročným compákom hádala, či vypije paralen - hot drink....
Svíčka pod nosom, ale paralen nie je fernet, tak sa vyškírame a ksichtíme jak dvojročné decko.... Jáááj chlapi....!!!!
strč ho do.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

A ja blbec zaspal som na lietadlo na pohreb -plačeme všetci- ženy, muži,deti,vojaci, novinári...


0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A ja blbec zaspal som na lietadlo na pohreb -plačeme všetci- ženy, muži,deti,vojaci, novinári...



..ešte stíhaš, pohreb bude trvať dva dni, počkajú aj na Teba
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...zas nemusíš byť všade....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A ja blbec zaspal som na lietadlo na pohreb -plačeme všetci- ženy, muži,deti,vojaci, novinári...


choď rýchlo, aspoň nám povieš ako je to tam v skutočnosti, budeme vedieť viac o tejto krajine lebo každý o nej hovorí, ale málo kto tam bol len čo nám novinári napíšu z ich počutia.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
choď rýchlo, aspoň nám povieš ako je to tam v skutočnosti, budeme vedieť viac o tejto krajine lebo každý o nej hovorí, ale málo kto tam bol len čo nám novinári napíšu z ich počutia.
No jo-to by aj mňa zaujímalo,či je to tam tak zlé ako sa píše a hovorí...-totiž o pluk. Kaddáfim tiež hovorili aký je to diktátor a pritom osobne poznám lekárov Lýbijcov, ktorý na neho nepovedali zlého slova...,celé to bola iba propaganda...
A navyše Kaddáfi akože naozaj asi do smrti nevedel prečo proti nemu povstali určité skupinky, nie obyčajní ľudia...-akože asi urobil chybu, asi sa mal spakovať a utiecť niekam, ktovie prečo to neurobil- asi fakt veril že vyhrá...,ktovie...
A navyše v Sýrii evidentne mučia a zabíjajú ľudí a to už nikomu vobec nevadí...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
choď rýchlo, aspoň nám povieš ako je to tam v skutočnosti, budeme vedieť viac o tejto krajine lebo každý o nej hovorí, ale málo kto tam bol len čo nám novinári napíšu z ich počutia.
Neoplatí sa, najbližšiu letenku mi našlo na zajtra, prílet do Kórei - po 23 hodinách letu a s dvomi prestupmi - až 30.12. 16:20 tamojšého času. Návrat späť v ten istý deň 17:20 hod. Takže všehovšudy pobudneš hodinu na letisku, aj to Ťa dovtedy ako západňára nestihnú prelustrovať.
Takže si nechaj zájsť chuť...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ten človek musí byť naozaj zhulený, včera povedal že Slováci si žiju nad pomeri a dnes toto
http://debata.pravda.sk/debata/cz-A1...ispevok_813812
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...





Porady miniPorady dokumenty FOTO školenia Inzercia zákony drak obsluha členovia blog top účtovníci Firmy
ÚČTOVNÍCTVO | PODNIKANIE | DOMÁCNOSŤ | STAVBA | ZÁHRADA | SVB-BYTOVKY | RECEPTY | POČÍTAČ | ZDRAVIE | CESTOVANIE | KULTÚRA | Susedko.sk




Strana 3448 z 3448 Prvá ... 2448 2948 3348 3398 3438 3439 3440 3441 3442 3443 3444 3445 3446 3447 3448

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo

  • Práca s témou

  • Hľadať v téme

    ..

    ...takto, prosím , vyzerá prílišná snaha...stratilo sa mi pôvodné nastavenie,porada vyzerá samý rámik, ale nie iba porada, ale aj face, gmail, no hnus jeden, ja viacej na tú klabosnicu handru nepoložímmm...
    ..neviete niekto, ako vrátim pôvodnú poradu- teda vzhľad?..odj*be maaa...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok





Porady miniPorady dokumenty FOTO školenia Inzercia zákony drak obsluha členovia blog top účtovníci Firmy
ÚČTOVNÍCTVO | PODNIKANIE | DOMÁCNOSŤ | STAVBA | ZÁHRADA | SVB-BYTOVKY | RECEPTY | POČÍTAČ | ZDRAVIE | CESTOVANIE | KULTÚRA | Susedko.sk




Strana 3448 z 3448 Prvá ... 2448 2948 3348 3398 3438 3439 3440 3441 3442 3443 3444 3445 3446 3447 3448

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo

  • Práca s témou
  • Hľadať v téme

    ..

    ...takto, prosím , vyzerá prílišná snaha...stratilo sa mi pôvodné nastavenie,porada vyzerá samý rámik, ale nie iba porada, ale aj face, gmail, no hnus jeden, ja viacej na tú klabosnicu handru nepoložímmm...
    ..neviete niekto, ako vrátim pôvodnú poradu- teda vzhľad?..odj*be maaa...
Načo umývaš klávesnicu, keď to nevieš...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no už som to opravila, vrátila som sa na včera...a keď bude zapadnutá prachom, ploštica jedna klabosnicová, neutriem ju!!!...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..no už som to opravila, vrátila som sa na včera...a keď bude zapadnutá prachom, ploštica jedna klabosnicová, neutriem ju!!!...

pepsi prebehni ju takto.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pivko Pozri príspevok
Ten človek musí byť naozaj zhulený, včera povedal že Slováci si žiju nad pomeri a dnes toto
http://debata.pravda.sk/debata/cz-A1...ispevok_813812
keď to prerátame na počiatkove kávové lyžičky, alebo vážneho koberec tak je to "přiměřene" len sým rozdielom že tí prví nekričali ako ich predchocovia predražovali, tak ako kričia títo.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mňa prekvapilo toto http://www.sme.sk/c/6196837/samoa-tento-rok-zrusi-30-december.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..nepokúšaj!...lebo tým našim cvokom prepne, zrušia sobotu a nedeľu ako nepotrebné dni a bude sa robiť v kuse, týždeň bude začínať pondelkom a končiť piatkom, potom bude zase pondelok...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tu nikto nevarí kafu?..čo už nebudeme mať ani popoludnie?..idem veriť, že vám lakomosť nezostane do nového roku...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať