Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ak to máš vo svojom PC, môžeš znovu priložiť
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

kukučka Pozri príspevok
ak to máš vo svojom PC, môžeš znovu priložiť
Veľká srdečná vďaka Ti Kuky moja za radu. Ani spať neviem, už idem skúšať. Cmuk
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Zitulda Pozri príspevok
Upratala, odstránila som hodne a potom som zistila, že aj z príspevkov zmizli... Dá sa to vôbec nejako napraviť?!
Ahoj Zitka.

Je po polnoci , tak poradím.
Dôležité príspevky si kopíruj ešte pred odoslaním (niekedy sa tak vyhneš nutnosti to isté písať znovu) a potom ulož do PC ( pri SS posielaj Copy aj sebe).

Ka Mil
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Karas Milan Pozri príspevok
Ahoj Zitka.

Je po polnoci , tak poradím.



Ka Mil
A pred polnocou by si neporadil?
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Kazu Pozri príspevok
A pred polnocou by si neporadil?

Zuzka.

Nemôžem.Tu by ich to veľa čítalo.
Pošli adres poradím.

Ka Mil
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mne niéééé, však Zitulda upratovala v počítači. Mňa len zvedavosť zhrýza prečo si jej nemohol poradiť pred polnocou?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dostala som dnes email a namôjveru ma nepotešil.
Neriešim,čomu nerozumiem ani sa nestarám do toho,do čoho ma nič nieje a žabomyšie vojny neriešim,ale bola by som rada a to veľmi,aby sa na Porade chovali ľudia slušne a s úctou voči tým druhým a potom sa nám bude aj lepšie žiť.
Istotne vieš,čo tým myslím.
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Kazu Pozri príspevok
Mne niéééé, však Zitulda upratovala v počítači. Mňa len zvedavosť zhrýza prečo si jej nemohol poradiť pred polnocou?

Zuzka .

Vysvetlím :
- 5,25 AM - je ráno (keď som to čítal) , teda po polnoci (to končí 12,00)
- " pred polnocou " začína od obeda (12,01 hod. )
- Zitulda sa pýtala pred polnocou (23,56) - aj keby - 4 minúty je dosť málo

Ka Mil
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
dnes ma veru nepotešilo načítavanie porady - ani v ie, ani v mozille
reklamný banner nepustí
dokonca ani konto mi nejde otvoriť - error on page
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Dnes som mala "úžasný" zážitok. V práci som nemohla dýchať, zavolali mi sanitku... Kým stihla sanitka prísť, ja už som bola skoro O.K., lenže do nemocnice som aj tak musela na vyšetrenia. Stáva sa mi to každý rok, ale vždy je to veľmi nepríjemné - ten pocit, že sa nemôžem nadýchnuť, že mi tŕpnu končatiny a celá sa trasiem... Najhoršie sú však pohľady ostatných, keď sa na mňa pozrú, sú totiž viac vystrašení ako ja.
Takže vystrašila som pracovný kolektív i rodičov, ale čo už
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
mirpo Pozri príspevok
Dnes som mala "úžasný" zážitok. V práci som nemohla dýchať, zavolali mi sanitku... Kým stihla sanitka prísť, ja už som bola skoro O.K., lenže do nemocnice som aj tak musela na vyšetrenia. Stáva sa mi to každý rok, ale vždy je to veľmi nepríjemné - ten pocit, že sa nemôžem nadýchnuť, že mi tŕpnu končatiny a celá sa trasiem... Najhoršie sú však pohľady ostatných, keď sa na mňa pozrú, sú totiž viac vystrašení ako ja.
Takže vystrašila som pracovný kolektív i rodičov, ale čo už
mirpo,
dôležité je odpovedať si, kedy sa Ti to stalo. Ak Ti prišlo zle a zo strachu si začala zhlboka dýchať, privolala si si stav, ktorému sa hovorí hypervetilačný sindróm. Základným príznakom je neschopnosť nadýchnuť sa a tŕpnutie rúk, až tak silné , že máš pocit necitlivosti. Ak neprestaneš rýchle a zhlboka dýchať, nastúpia kŕče do horných končatín.Stáva sa to strašne veľa ľuďom. Hlavne ženám. Nechcem týmto bagatelizovať Tvoj problém. Ale ak Ti príde zle, v žiadnom prípade nezačni zhlboka dýchať, to je základná blbosť, ktorú Ti budú všatci radiť. Treba sa ukľudniť, lahnúť a práveže spomaliť dýchanie. Ak by išlo o príznaky infarktu, alebo Ischemickej choroby srdca, príznaky sú úplne iné. pri hroziacom infarkte tŕpne ľavá ruka a vystreľuje do malíčka. Nikdy nie do obidvoch rúk. Mne to skôr pripomína to prvé. stretávala som sa s tým pri výjazdoch často.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kedy sa to stáva a čo je toho príčinou?
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Podobné príznaky sú opísané aj v tejto téme http://www.porada.sk/t15978-panicka-porucha.html
spúšťačom väčšinou býva stres
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Stáva sa mi to raz do roka, problém je, že sa mi stiahne hrtan - tak to aspoň cítim. Ide o to, že najprv nemám zrýchlené dýchanie, lebo nemôžem dýchať vôbec, potom sa snažím nadýchnuť a pomaly ten stav predýchať. Problém je, že mám aj nízky tlak, takže vždy si sadnem na zem, pokrčím kolená...
Mňa skôr vystrašia pohľady ostatných na mňa, než môj stav - s tým už viem čo robiť
A to tŕpnutie prichádza až pri zlepšovaní dýchania
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
účtovník 007 Pozri príspevok
mirpo,
dôležité je odpovedať si, kedy sa Ti to stalo. Ak Ti prišlo zle a zo strachu si začala zhlboka dýchať, privolala si si stav, ktorému sa hovorí hypervetilačný sindróm. Základným príznakom je neschopnosť nadýchnuť sa a tŕpnutie rúk, až tak silné , že máš pocit necitlivosti. Ak neprestaneš rýchle a zhlboka dýchať, nastúpia kŕče do horných končatín.Stáva sa to strašne veľa ľuďom. Hlavne ženám. Nechcem týmto bagatelizovať Tvoj problém. Ale ak Ti príde zle, v žiadnom prípade nezačni zhlboka dýchať, to je základná blbosť, ktorú Ti budú všatci radiť. Treba sa ukľudniť, lahnúť a práveže spomaliť dýchanie. Ak by išlo o príznaky infarktu, alebo Ischemickej choroby srdca, príznaky sú úplne iné. pri hroziacom infarkte tŕpne ľavá ruka a vystreľuje do malíčka. Nikdy nie do obidvoch rúk. Mne to skôr pripomína to prvé. stretávala som sa s tým pri výjazdoch často.
V minulosti tieto problémy pripísal lekár bránici, bolesti na hrudníku a hrtanu - mala som časté laryngitídy, ale neviem, neviem. V strese som stále, tieto problémy len raz do roka. K hyperventilácii by prišlo až po veľmi horlivom predýchavaní /aj to už bolo/.
Môžem pri hyperventilácii zmodrať /na perách, na tvári/?
Doplnenie: Prvým príznakom bola bolesť v ľavej časti hrudníka a točenie hlavy/ale to mám častejšie/. Skôr sa to podobalo na astmatický záchvat, ale nemám astmu
Naposledy upravil mirpo : 23.09.08 at 07:31 Dôvod: doplnenie
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Dnes som otvorila poradu a zistila, že som stále prihlásená, aj napriek tomu, a viem určite,že včera som sa odhlásila. Prečo sa to stalo??? - stalo sa to už aj Vám?.
A dotaz síce a len pre zaujímavosť. Môže niekto trebárs moje reacie na niekoho príspevok zmazať? a dokonca aj príspevok na ktorý som reagovala? Ak to urobil niektor z admínov, urobil dobreProsím vymazať danú tému aj z informácií na stránke ( ktorá sa po prihlásení otvorí a sú tam uvedené posledné príspevky) tak, ako to urobil v mojom konte. Ďakujem
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Stefan2005 Pozri príspevok
nie je to moja parketa, ale ak sa dobre pamätám, bolo treba vinice registrovať. Možná niekto skúsenejší ma doplní alebo opraví.
nevie nikto pomôcť ?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Včera(!!!) som zistila, že v deň mojich narodenín sa posúva čas. Takže budem mať narodky celých 25 hodín...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

No a mňa nepotešila informácia, že sa moja podriadená bola na mňa sťažovať u šéfa. Zostala som takto pozerať. Keď niekto má problém v 21. storočí poslať e-mail, zistiť na internete nejakú informáciu a veľa ďalších "maličkostí", ktoré by mali byť samozrejmé a mať v sebe ešte tú drzosť, že sa ide sťažovať, pretože to vedúci od neho vyžaduje, tak už teda neviem.

No, ale na druhej strane ma potešilo, že mi šéf povedal ako veľmi si váži moju prácu aj mňa, tak to mi zase pohladilo dušu.

Chcel ju preložiť na iné oddelenie, ale povedala som, že ešte počkáme ako sa to všetko vyvinie. Tá kolegyňa je totiž moja spolužiačka zo základnej školy a ja nechcem byť xantipa, pretože by mi vzápätí vykričala, že som jej vzala chlieb.

Bóže, aký je ten život pestrý.
Naposledy upravil Olice : 27.09.08 at 09:26 Dôvod: oprava pravopisu
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Včera som si nechtiac vytýrala krpatú, boli sme vyzdvihnúť recepis na druhú várku očkovania proti žltačke, ktorá sa vyskytla u nich v škôlke, zhodou okolností v lekárni vakcína bola, škoda nevyužiť, tak sme sa obratom vrátili ku tete dochtorke. Po krátkom boji vakcína úspešne skončila tam kde mala. Ale v piatok som pol dňa pretelefonovala, aby som zistila, či si budem musieť tú druhú várku hradiť alebo mi ju preplatí zdravotná poisťovňa. Poviem vám že toľko rôznych informácií som už dlho nedostala. Nakoniec som skončila u revíznej doktorky zo zdravotnej poisťovne a po vysvetlení situácie mi bolo povedané, keďže išlo v podstate o nariadené očkovanie, vakcína je plne v ich réžii. Ušetrila som 1000,- a dieťa je doživotne chránené proti žltačke.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať