Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
že dobré ráno
pekne začínaš. Daj si k nej guľky čo som Ti poslala ešte pred obedom.
čo to? aké guľky...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
a čo si ich prehliadol?
http://www.porada.sk/t51730-p3493-co...ml#post1928957
no teda.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
hej keby kavu,ale zostalo toho tolko ze neviem kedy sa to poje a popije,asi budeme silvestrovat este 3 tyzdnevsetkym stastny novy rok,aby ste mali vzdy vsetkeho dostatok a k tomu zdravie,lasku,pohodu a dobrych kolegov a priatelov/inak zistil som ze radsej rezne ako raky a ine morske potvory/
..

..ale nyje že niečo z toho nezjedeného vyhodíš!!..tri dni pred výplatou to bude almázia papkať a spomínať, že sa ušanovalo z hostiny...a môžeš pozvať, ak by si náhodou nezjedol sám...alebo by ti malo zaškodiť...fšetko oki v novom roku a hlavne toho, čo je zadara,chapeš, nyje, kamošstvo a tak...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
rodina1 Pozri príspevok
Všetkým krásny nový rok!
Môj mangel v kuchyni žehlí, ja za počítačom ... hovorí sa, že ako na nový rok, tak po celý rok ... aj by sa mi to takto páčilo ... len škoda, že ešte sa variť nenaučil, ale čo nie je, môže byť ...
..

..no..myslím, že nie je na škodu...ak si ožehlí košeľu...na nový rok...len dúfam, že mu to nezostane..inak by sa mohlo stať, že takého bude chcieť mať doma každá a ...jaruš, nosíš ho aspoň na rukách?..lebo ja by som ho a to by nemusel vedieť ani variť...(lebo ja žehlicu nemusím nikdy
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No ahojte - banda poraďácka!
Som síce hore, ale:
11:00 - otvorené pravé oko
11:01 - otvorené ľavé oko
11:03 - spustené nohy z postele
11:05 - bol som pozrieť istú miestnosť
11:15 - dal som si smrťáka
11:25 - čumel som na telku (nie naše programy - History, Discovery, National Geographic)
12:00 - pozrel som do chladničky, ale hneď som ju zavrel
12:05 - vstala moja 3/4
12:10 - ranno-obedná cigaretka
12:20 - pozrel som do chladničky, ale už som si aj niečo vytiahol (zbytky po včerajškodnešku)
12:45 - konečne som zapol moje PC a pozrel poštu
13:00 - približne v tomto čase som zavítal na Poradu (po prečítaní iných "bludov")
14:03 - odosielam príspevok
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo to? aké guľky...
..

...šmarjááá, no do rezervy, predsa...!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
No ahojte - banda poraďácka!
Som síce hore, ale:
11:00 - otvorené pravé oko
11:01 - otvorené ľavé oko
11:03 - spustené nohy z postele
11:05 - bol som pozrieť istú miestnosť
11:15 - dal som si smrťáka
11:25 - čumel som na telku (nie naše programy - History, Discovery, National Geographic)
12:00 - pozrel som do chladničky, ale hneď som ju zavrel
12:05 - vstala moja 3/4
12:10 - ranno-obedná cigaretka
12:20 - pozrel som do chladničky, ale už som si aj niečo vytiahol (zbytky po včerajškodnešku)
12:45 - konečne som zapol moje PC a pozrel poštu
13:00 - približne v tomto čase som zavítal na Poradu (po prečítaní iných "bludov")
14:03 - odosielam príspevok
..

...boooše, to je roboty hneď z nového roku!...vitaj v klube, cíť sa ako doma a ber prianie fšetkého oki f pokračovaní dní...
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No, najmä "robota" od 11:00 do 12:45 - kristušák - to bola drina
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Všetkým vám želám krásny nový rok, a najviac to zdravie, nech nemáme žiadne hnusné choroby, úrazy a nech sa o rok takto stretneme všetci zas.
Ponúkam dnes pečené jahňacie plece.
11 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..ale nyje že niečo z toho nezjedeného vyhodíš!!..tri dni pred výplatou to bude almázia papkať a spomínať, že sa ušanovalo z hostiny...a môžeš pozvať, ak by si náhodou nezjedol sám...alebo by ti malo zaškodiť...fšetko oki v novom roku a hlavne toho, čo je zadara,chapeš, nyje, kamošstvo a tak...
sak dojdi,vzdy zachuti viac v dobrej spolocnosti,dakujem za zelanie-mas pravdu to co nestoji peniaze je najvzacnejsie/ozajstne priatelstvo,pohoda,atmosfera atd/
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

PF 2012


10 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
že dobré ráno
pekne začínaš. Daj si k nej guľky čo som Ti poslala ešte pred obedom.
Lenka, prosím ťa, radšej pošli mi 1 euro, pošli ho nebuď škrob,daj mi ho ako tringelt za to ako sa snažím, a ja ti ukážem ako si ho vážim-dám si ho na kopu k ostatným a raz sa možno za neho pobavím
alebo mi pošli 5000 eur ako sociálnú dávku za 2012 rok a ja ti sľubujem za to , že všetko čo chytím na porade v novom roku,to premením na zlato- rád rozdám milion, príspevkov dám kopu-a ty ich budeš milovať ako Amerika ropu...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Zdravim vsetkych a prajem krasny Novy rok 2012, nech ste vsetci zdravi, stastni a spokojni..a este vinsik.. Vinšujem vám všetko šťastie v deň roku nového, nech vás pán boh ochraňuje od všetkého smutného. Vinšujem vám nový rok, aby ste mali šťastný krok, doma lásku, svornosť a všetkého hojnosť. V novom roku všetci svorne nažívajme vospolok, tak nám bude i v trápení požehnaný každý krok.
8 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem ako myslíte vy- ale o 5 rokov, keď mňa tu už nebude, si na mňa spomente- Maďarsko pomaly ale isto má našliapnuté na cestu alá Bielorusko, Orbán to drtí všetko... -to bude čisté Bielorusko 2


http://www.sme.sk/c/6200115/madarsko...republika.html
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
pepsikova Pozri príspevok
..

..no..myslím, že nie je na škodu...ak si ožehlí košeľu...na nový rok...len dúfam, že mu to nezostane..inak by sa mohlo stať, že takého bude chcieť mať doma každá a ...jaruš, nosíš ho aspoň na rukách?..lebo ja by som ho a to by nemusel vedieť ani variť...(lebo ja žehlicu nemusím nikdy
Veronika, on košele nenosí, žehlí len také "rovné" veci, ako uteráky, obrus, obliečky ... ale aj to stačí ... no a na rukách ho nosiť nebudem, šak sa mu odvďačujem ináč ...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Buďte štastní, zdraví a milovaní - po celý nový rok 2012!

PS: Lui, dnes som konečne spravila ten Tvoj bejlís, čo tu viacerí cuckali od Vianoc...
Pripomenulo mi to rané detstvo, keď sa doma robil domáci vaječný koňak s troškou pravej domácej, ale potom sa to prestalo doma vyrábať, lebo ako decká sme to chodili koštovať trochu častejšie, ako by sa patrilo - tak aby sa z nás vraj nestali závisláci...

No keďže mi do mixéra čumelo 50 % rodiny /muž a syn/ a stále niečo chceli, omylom som dala dvojitú dávku medu, vanilky i kávy. Ale fajné je to ... Pôvodne som chcela robiť z polovičného množstva, ale kvôli tomu sa zas neoplatí špiniť mixér ... Tak si tu teraz cuckám pri počítači aj ja a kto už nemá svoju vianočnú dávku, nastavte poháriky...

Šťastný nový rok 2012!
9 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a kafu takú popoludňajšiu nikto nevaril?..samé cuckavé, sladké dojedánky..hm...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Lenka, prosím ťa, radšej pošli mi 1 euro, pošli ho nebuď škrob,daj mi ho ako tringelt za to ako sa snažím, a ja ti ukážem ako si ho vážim-dám si ho na kopu k ostatným a raz sa možno za neho pobavím
alebo mi pošli 5000 eur ako sociálnú dávku za 2012 rok a ja ti sľubujem za to , že všetko čo chytím na porade v novom roku,to premením na zlato- rád rozdám milion, príspevkov dám kopu-a ty ich budeš milovať ako Amerika ropu...
to jedno euro pošlem, nie je problém. a mne sľubovať nemusíš....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....bola som dnes prihlásená na cvičko na 16.20h, idem z bytu otvorím dvere a na chodbe-schodisku ma ovalí smrad unikajúceho plynu, otvorila som okno na schodiskovom balkoniku, že nech sa trochu vyvetrá....idem pešo dolu schodmi plyn už cítiť menej.prídem na cvičko, stále v hlave myslienky že čo ak trebalo zavolať hasičov, po niekoľkých minútach odchádzam.prichádzam do vchodu cítim plyn už aj dolu, ale u nás vyššie už menej, kedže som nevedal že čo robiť, išla som zazvoniť dole susedom/prízemie/, že nech mi poradia a suseda na prízemí reaguje že ona dole nič necíti a tvári sa že jej sa to netýka ja že to je možno pravda, ale ked sa niečo stane tak to pocítime všetci ako nám bude voda po hasení stekať po stenách nakoniec som poprosila jej muža že či sa so mnou nevyvezie výťahom hore, zišli sme peši a plyn už cítiť nebolo, ja som sa mu asi milión krát ospravedlnila, že som vyrušila z novoročného hnitia. asi som divná, ale mňa keby niekto o takéto niečo poprosil tak by som to brala ako samozrejmosť, pre boha ved výbuch plynu je niečo katastrofálne a tá jeho žena-"suseda" z prízemia sa proste tvárila že čo tu otravujem s takou prkotinou teraz chodím čuchať či nie je cítiť plyn..... som presvedčená, že niekomu ten plyn unikal, ale asi nato prišiel.....dúfam
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...lui, ja som jeden krát otrieskala všetkým susedom dvere , lebo tiež som tak cítila plyn, jasné, že všetci frflali, nakoniec jedna múdra -že ona omylom vypla a zle otočila kohútik...ale že to necítila v byte, mi bolo divné..nič sa nás netýka, pokiaľ sa nás to netýka- to je asi novoročné heslo tej tvojej susedy...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať