Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aj proti alkoholizmu a alkahólu sa dá bojovať - ničíte ho tým, že ho vyslopete
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozka56 Pozri príspevok
Stano a čo je s tou obednou vodkou, ako skončila?
tam bolo už iba na dne to som dopil počas dňa...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Aha...tak ty preto sa tak ponáhľaš búvať, lebo ideš zajtra pracovať ja idem až v stredu skoro ráno, ja mám ešte takmer flejdu
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanko no dobre, a to euro Ti mám poslať? Ešte stále chceš?
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale kdéééé leni, nič sa nebude pokračovať, normálne sa ide spať a basta- alkohol je aj tak metla ludstva...a ničí mozgové bunky...
nemáš pravdu, nemáš - aj ja som si dovčera myslela, že alkohol je metla ľudstva a bola som toho názoru, že v každej správnej domácnosti metla nesmie chýbať, včera som však bola poopravená, že
alkohol je pes - pes je najlepší priateľ človeka - a najlepšieho priateľa predsa nemôžeme opustiť a musíme sa ho držať :-)))
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

a už sme zas pri našich 4-nohých miláčikoch
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Stanko no dobre, a to euro Ti mám poslať? Ešte stále chceš?
Lenka, prosím ťa, radšej pošli mi 1 euro, pošli ho nebuď škrob,daj mi ho ako tringelt za to ako sa snažím, a ja ti ukážem ako si ho vážim-dám si ho na kopu k ostatným a raz sa možno za neho pobavím
alebo mi pošli 5000 eur ako sociálnú dávku za 2012 rok a ja ti sľubujem za to , že všetko čo chytím na porade v novom roku,to premením na zlato- rád rozdám milion, príspevkov dám kopu-a ty ich budeš milovať ako Amerika ropu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozka56 Pozri príspevok
Aha...tak ty preto sa tak ponáhľaš búvať, lebo ideš zajtra pracovať ja idem až v stredu skoro ráno, ja mám ešte takmer flejdu
ne ne zajtra nerobím- teda ja skoro nikdy nerobím,teda robím,len do roboty nechodím...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pre Teba Stanko, posielam euro, ale mne sľubovať nemusíš :
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

teda robím,len do roboty nechodím...
...bo ona chodí za mnou
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ne ne zajtra nerobím- teda ja skoro nikdy nerobím,teda robím,len do roboty nechodím...
sa máš ako živnostník, ja som už dlhé roky( 2 desaťročia)...ale do robotovni musím chodiť robiť a fčul buď múdry
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozka56 Pozri príspevok
sa máš ako živnostník, ja som už dlhé roky( 2 desaťročia)...ale do robotovni musím chodiť robiť a fčul buď múdry
ja chodím vačšinou robiť obchody po krčmách...,tam sa najlepšie jedná a aj vyjedná...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja chodím vačšinou robiť obchody po krčmách...,tam sa najlepšie jedná a aj vyjedná...
možno v tvojom biznise a veď aj ja sa pohybujem v reštike ale neriešim môj biznis:
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a normálny pracovný deň dnes..je dobré naviazať na staré tradície,eurko navyše sa vždy zíde...tak nech vám to ide o kúšťok lepšie ako vlani, s úsmevom a bez debilov, čo vám otravujú život...
..kafa je na stole,dojedky si nájdite v chladničke...

...fajn deň vám dnes...
3 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

...tak to ma teší, že si našla svojho "jožiška" ... privlastňovať si jeho dobré skutky nebýva mojim zvykom
Naposledy upravil Zdenka 0705 : 02.01.12 at 07:27
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Zdenka, nenašla som svojho jožiška..hľadala som, ale nikto nič, akurát každý chcel takého, čo nosí peniažky...teba som tipovala ako prvú, bola si s Robinkom dobrá kamoška, miloval ťa, tak nás to svorne napadlo-ale videlo sa mi divné, žeby si hodila do schránky a neprišla sa pomaznať....ale však on sa časom prezradí, verím tomu...
...a písala som o každodennej práci, čo nám ako zvyk zostala z minulého roka ako tradícia a semotamo hodí výplatu..
..fajn deň ti, mojík.....
4 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

pepsi, caves, beriem batoztek, palice a hajde za slnieckom. Vody sa mi zacnelo. Vidim, ze od rana trepes do klaves. :-)
vlcsnap-2012-01-01-11h43m15s234.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
pepsi, caves, beriem batoztek, palice a hajde za slnieckom. Vody sa mi zacnelo. Vidim, ze od rana trepes do klaves. :-)
..

..nezabudni krémik na opalovanie..dnes tam bude zase hic!..slnko zas nevie, čo so sebou, tak nech sa nespáliš...a poobede nezabudni na kafu...
..joj, fšak vravím, že dobré zvyky treba zachovávať, nuž tak trepem....aby si ma nemusel hľadať, ako ja teba...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

..sa divím, že hovoríš o slniečku .. u mňa - pár km ďalej od Teba, je taká hmla, že ani z okna nevidno
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať