Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zdenka 0705 Pozri príspevok
..sa divím, že hovoríš o slniečku .. u mňa - pár km ďalej od Teba, je taká hmla, že ani z okna nevidno
..

..ale mojík, labutík vie, že to je obrazne""....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.topky.sk/cl/13/1294200/Ak...ratenych-deti-


...fuj...dúfam, že toto nepijete...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/13/1294200/Ak...ratenych-deti-


...fuj...dúfam, že toto nepijete...
ja okrem klasickej vody z vodovodu len originál kofolu.
Až sa mi zdvihol žalúdok, a to ešte dobre že nejem ryby ktoré sa v mori nachlípali vodu s vylúčenou (vycikanou) a rozriedenou antikoncepciou . Brrrrrrrrrr!!!!!!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j Pozri príspevok
bóžinku ved ja nič nerobím total poslušná holka, ved ja tu ticho sedkám a štrikujem si šáááál ale inak potrebujem žičať ihlice č.12
ja mám najväčšie č.10,ale veru už dooooooooooooooosť dlho nevideli vlnu......
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

... aj by sa celkom dalo v tomto novom roku (hlavne, že dnes aj zajtra mám ešte dovolenku...) (dúfam, že všetci ste vykročili tou pravou nohou!), keby som podchvíľou nemusela myslieť na mužovho bratranca, ktorý zajtra pochováva 48-ročnú manželku - v podstate v plnom zdraví na prvý či druhý vianočný sviatok vraj vstala, z ničoho nič odpadla, a už sa neprebrala - mozgová príhoda... Ani utešovanie, že je to takto lepšie, ako keby ostala ochrnutá a bezvládna x ďalších rokov, akosi nepomáha... Osobne som ju síce nepoznala, ale takto sa konfrontovať s faktom, že smrť nám neustále sedí na ľavom (či pravom?) pleci, nie je nič príjemné, a na Vianoce či nový rok už vôbec nie... Mrzí ma, že takto tu zasahujem do všeobecne nezáväzného trkotania, ale som toho plná... - už začiatkom decembra mala krvácanie do mozgu dcérina 26 či 27-ročná kolegyňa, tiež z ničoho nič, zatiaľ je to našťastie!!!! bez následkov, akurát že odvtedy sa pri každej bolesti hlavy pýtam, či je to len "normálna" bolesť, alebo už tá posledná... a mladšia dcéra takisto chytá paniku, keď sa jej trochu zakrúti hlava alebo podlomia nohy... No takto sa dlho žiť nedá - normálne sa teším do roboty, že vo víre pracovných povinností hádam postupne prestanem myslieť na to, že nikto nevieme dňa ani hodiny... A viacej si budem vážiť dobrých ľudí okolo seba i každodenné maličkosti, a keď sa mi niečo nebude chcieť urobiť, skúsim to napriek tomu urobiť s úsmevom - lebo veď keď ešte môžem... Ach, jaj... ďakujem Vám za vypočutie...
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..zim, neboj, vypočujeme...konfrontácia s realitou sa niekedy nedá uniesť a začínať nový rok myšlienkou, že dobrí ľudia už s nami nie sú- to sa dosť ťažko predýchava zvlášť vtedy, ak sú z rodiny, priatelia, aj takí, ktorých nepoznáme...potvora kosatá si nevyberá,vždy berie tých milých- niekomu..a vždy nám je smutno...

..ja som sa práve dozvedela, že mojej bývalej kamarátke sa narodilo vnúčatko,poslala som esemesku...píšem "bývalej"",lebo nás rozdelil názor na požičanie skúškových materiálov-ja som bola za to, ona proti...no a ja dosť ťažko nesiem, ak niekto môže a nepomôže...čo už, obeta bola veľká,prestala ku mne chodiť,dlho mi chýbala, ale zvykla som si...ale teším sa, že majú bábätko...
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zimama Pozri príspevok
... aj by sa celkom dalo v tomto novom roku (hlavne, že dnes aj zajtra mám ešte dovolenku...) (dúfam, že všetci ste vykročili tou pravou nohou!), keby som podchvíľou nemusela myslieť na mužovho bratranca, ktorý zajtra pochováva 48-ročnú manželku - v podstate v plnom zdraví na prvý či druhý vianočný sviatok vraj vstala, z ničoho nič odpadla, a už sa neprebrala - mozgová príhoda... Ani utešovanie, že je to takto lepšie, ako keby ostala ochrnutá a bezvládna x ďalších rokov, akosi nepomáha... Osobne som ju síce nepoznala, ale takto sa konfrontovať s faktom, že smrť nám neustále sedí na ľavom (či pravom?) pleci, nie je nič príjemné, a na Vianoce či nový rok už vôbec nie... Mrzí ma, že takto tu zasahujem do všeobecne nezáväzného trkotania, ale som toho plná... - už začiatkom decembra mala krvácanie do mozgu dcérina 26 či 27-ročná kolegyňa, tiež z ničoho nič, zatiaľ je to našťastie!!!! bez následkov, akurát že odvtedy sa pri každej bolesti hlavy pýtam, či je to len "normálna" bolesť, alebo už tá posledná... a mladšia dcéra takisto chytá paniku, keď sa jej trochu zakrúti hlava alebo podlomia nohy... No takto sa dlho žiť nedá - normálne sa teším do roboty, že vo víre pracovných povinností hádam postupne prestanem myslieť na to, že nikto nevieme dňa ani hodiny... A viacej si budem vážiť dobrých ľudí okolo seba i každodenné maličkosti, a keď sa mi niečo nebude chcieť urobiť, skúsim to napriek tomu urobiť s úsmevom - lebo veď keď ešte môžem... Ach, jaj... ďakujem Vám za vypočutie...
Nikdy nevieš, kedy príde tvoj čas, alebo kohokolvek iného-kto má ešte kolko súdené žiť a je jedno či má 20 rokov alebo 60...
Ja som ešte mladý dá sa povedať a 5-tich spolužiakov už nemám...
Dneska sme tu a zajtra može prísť tá s kosu...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobré ránečko, teraz som sa zobudila , kačífa na stole
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j Pozri príspevok
dobré ránečko, teraz som sa zobudila
no dobré ráno
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54 Pozri príspevok
ja okrem klasickej vody z vodovodu len originál kofolu.
Až sa mi zdvihol žalúdok, a to ešte dobre že nejem ryby ktoré sa v mori nachlípali vodu s vylúčenou (vycikanou) a rozriedenou antikoncepciou . Brrrrrrrrrr!!!!!!
Vodu nepi. Súložia v nej ryby.
A ani srať nechodia na breh.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marjankaj Pozri príspevok
Vodu nepi. Súložia v nej ryby.
A ani srať nechodia na breh.
..

...a láskavo mi hybaj utrieť monitor!..je na ňom plná pusa arašídov!..užaj!....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no teda fakt ma už iné netrápi ako toto.....
http://www.topky.sk/cl/100535/129487...o-zivote-Romov
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
dobré ránečko, teraz som sa zobudila , kačífa na stole
..

..nooo..ranná kafa o trištvrte na dve..to sa dá...nie si kockatá?..teda..od ležania?..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..nooo..ranná kafa o trištvrte na dve..to sa dá...nie si kockatá?..teda..od ležania?..
ja som dlho štrikovala ten šál + ešte o 01.30h som strošku kukala film..
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pepsikova Pozri príspevok
..

...a láskavo mi hybaj utrieť monitor!..je na ňom plná pusa arašídov!..užaj!....
Mala by si byť rada, že si sa nenapila tej vody.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

lujza.j Pozri príspevok
dobré ránečko, teraz som sa zobudila , kačífa na stole
..a ja som sa hanbila to napisat, ze niekedy vstavam aj na obed..teda dneska hodinku pred tebou..ale uz mam prechadzku s bobym za sebou..konecne sme si v klude po dvoch dnoch mohli zabezkat..krasne nam svieti slniecko..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marjankaj Pozri príspevok
Mala by si byť rada, že si sa nenapila tej vody.
..

..boooše, ty si taký ohľaduplný...(ale mne by sa kludne mohlo stať, že tú vodu vyprsknem na teba..teda, keby si bol po ruke...a to potom nechcem vidieť,aký by si bol oprskanýýýýý,skoro hrdzavý..joj

..neboj, ja pijem len čerstvú rannú rosu..tak...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Veď ja už oprsknutý som. Či...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...neviem, čím!..môžeš byť švacnutý, tak trocha na šedivo, alebo polienkom, neviem, ale oprsknutý-??ale zas, v novom roku je všetko možné...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

toto je veľmo zlatá fotočka...-ukradol som ju z fejsu...
hehe.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať