Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tictac7 Pozri príspevok
to lujza.j - nastav stachan...
...nie, nie sme na sucho už aj bežkám pre vychladené šampíčko...že na ten novučičký si ešte treba pripiť - veď dnes bol prvý pondelok, prvý krát som bola navštíviť správcu aj do BB som prvýkrát volala... no a vyrábam taký prvý darček na štvrtok...tak sa musím posilniť....
tiež mám ešte jedno na balkúnku dáme?.....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...rozmýšlam nad tým kalifornským...lebo aj s becherom zostanú k vianociam..k tým, čo budú...stihne ich osud slivky spred dvoch rokov...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja dám asi to de luxe
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

...ja dávam suché - nechcem byť hnusná, sladké ľúbim moc (aj koláčiky aj pijatiky také cuckavé), ale vínko a šampíčko - musia byť suché
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mne to je zas celkom jedno...sladké nevypijem, víno tiež nie,šampus len na silvestra a domáce raz za rok-od žalúdka...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja dám zajtra tae-bo tak ja to sladké..... dajte poháre....
1 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

...no a včuleky ma naaasrrrrdilo. cca pred tromi týždňami som si kúpila tlačiareň-scan-kopírka, pekne podľa návodu ovládače nainštalovala, aj skúsila čosi vytlačiť aj nascanovať - všetko bolo O.K. Fčuleky potrebujem tlačiť a že nem - kukám - tlučáreň nený. No fuj. Terazky ma na padlo, že NTB čosi kdesi gundžoval (tuším druhý deň po tej inštalácii) sa nevedel naštartnúť a podobné nezmysly....takže idem inštalovať znova. Na zdravie. Chvílenku sa asi odmlčím. Dúfam, že tu nebudem potom otrovovať v nejakej PC téme, nerada otravujem....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsííííí, ved neondej sa
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..de luxe je vyborne..aj ja stem..este mate..lebo u nas len paleno
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
na more? ale na ktoré, lebo nie že si v lete budeme niekde válať...... a zrazu sa nám to tam vykotí
Ale hory máme čo tak sánkovačku?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

takže adi fakt nieje norika m.-mno, sa omlúvam...a hladám noriku m. ďalej- nooorika, ozvi sa ak si tu voličovi...,čakám stále...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Ale hory máme čo tak sánkovačku?
akože ja a sánkovačka? mám fóbiu zo zlomenín.... ale žeby "ich" si chcel niekde dolu Grúňom..... do ďaleka...
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Stanislav 1975 Pozri príspevok
takže adi fakt nieje norika m.-mno, sa omlúvam...a hladám noriku m. ďalej- nooorika, ozvi sa ak si tu voličovi...,čakám stále...
...Ty, Staník, a nie si to tak náhodou Ty? aj na takej inakšejšej stránke, takej že tvárovej, furt len odkazy na ňu tam dávaš....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
takže adi fakt nieje norika m.-mno, sa omlúvam...a hladám noriku m. ďalej- nooorika, ozvi sa ak si tu voličovi...,čakám stále...
už sa tu registruj !!!!! a neotravuj si sa zamiloval alebo čo??? na Ivetku si už zabudol.....
http://sk-sk.facebook.com/pages/Nora-Mojsejova-Fanclub/142338949145415

http://www.branomojsej.sk/
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
takže adi fakt nieje norika m.-mno, sa omlúvam...a hladám noriku m. ďalej- nooorika, ozvi sa ak si tu voličovi...,čakám stále...
..stanko mas odpustene..stava sa niekedy vselico..ach tie napady....norika ma ine na praci teraz..a nie na Porade sliedit..ale nic nie je nemozne..mozno sa ozve..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..nešalej!..kam by sme ho dali potetovať?..kaaam?...členok to asi nebude...ani na hruď, možno ju má chlpatú a takej je škoda...máš nápad?..
No keby bolo aj v tvare eura tak by som aj vedel, pri osemnástkach by mena nepadala ale rástla.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

počúvajte- teraz jednu vec ale vážne-ten fejs vie akože naozaj všetko-totiž, mám tam fotočku ked som mal 6 rokov a to sme bývali v malackách a nikde to nespomínam a teraz fejs sa ma opýtal-bola táto fotka urobená v malackách?-nikde nespomínam žiadne malacky,ani že som tam do školy chodil, nič- ja viem že nas FBI sleduje ale že až toto vedia teda...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
akože ja a sánkovačka? mám fóbiu zo zlomenín.... ale žeby "ich" si chcel niekde dolu Grúňom..... do ďaleka...
veď nie ty, ale skupinove v kontajneri aj by obeleli aj robiť niečo chceli po pristátí
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
už sa tu registruj !!!!! a neotravuj si sa zamiloval alebo čo??? na Ivetku si už zabudol.....
http://sk-sk.facebook.com/pages/Nora-Mojsejova-Fanclub/142338949145415

http://www.branomojsej.sk/
ja ti moja neviem, mna raz zavrú kvoli tomuto pc, už som tam na fan page M.Kaddáfiho a ešte ked si tam aj noru dám, tak dojdu kukláči po mňa si...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja ti moja neviem, mna raz zavrú kvoli tomuto pc, už som tam na fan page M.Kaddáfiho a ešte ked si tam aj noru dám, tak dojdu kukláči po mňa si...
aspoň bude sranda, ved oni sú zlatí.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať