Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

no už to začína, noví a noví bezdomovci a bude ich čoraz viac...,som to predpokladal...

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/eko...-hypoteky.html
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no už to začína, noví a noví bezdomovci a bude ich čoraz viac...,som to predpokladal...

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/eko...-hypoteky.html
to je hrozne, chudaci ludia...
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
pepsikova Pozri príspevok
..

..a načo by si zostávala doma?..aby si sa preliečila hneď na začiatku?..eštežeto!...fšak bude predĺžený víkend, stihneš!..len nech sa ťa nechytí viac..potvora jedna rýmičková...lieč sa!...
..liečim, liečim, čajíčky, ešte si kúpim zázvor , ten ma vždy vzpruží.. neviem, či nezostanem radšej zajtra, počasie hlásia o ničom, dážď, vetrisko, nízky tlak, aj tak ma bude bolieť hlava...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....samosata kafa neurobí...ani v novom roku...tak dávam variť fodu...a fajn popoludnie vám...
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

...dojdite ku mne, kávička presso uvarená a k tomu na zlepšenie nálady kalíštek-aaj dva fajnového koňačiku-Balentains. Som nas**inkaná a samej mi mnemchutí
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Stalo sa aj Vám niektorej?! pridala som do jedného z albumov jednu fotku...dokonca dva krát) a nikde jej niet...viete kam sa dostala?
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pepsi, posielam silné presso s/bez mlieka/smotany/cukru
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Bolí ma brucho. Zožrala som asi 10 margot salóniek...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Pridávam popoľudńajšiu kávičku, tú od pepsi už máte určite vypitú.
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Tak to je zásah, všetky sme varili kávičku. Pepsi sa teda bude riadne diviť!
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

calawen Pozri príspevok
pepsi, posielam silné presso s/bez mlieka/smotany/cukru
Ešte pridám aj whisky - kto chce - mám Tullamore Dew - celkom mi zachutila minulý rok...
1 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Dnes som sa v časovom limite 10 minút dokázala tešiť z nového softwéru a zároveň tak vytočiť, keď som zistila, že tá moja potvora nemá žiaden DVD prehrávač a ja ho nedokážem nainštalovať. Ja by som tak niečo rozbila
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aj ja som sa mierne vytočil.
Po X rokoch sme menili ZP (ja + moja banda ). Predtým sme boli v SZP, ktorá zo zákona nás "prešupla" do VšZP. Keďže zmena je zmena, zmenili smeto.
Šiel som vrátiť tie smiešne "kartičky" do VšZP, "madam" úradníčka na mňavybafla, že mi preukazy nemôže vziať,lebo sú z neexistujúcej ZP (SZP - ale všade vedeli že už VšZP), Európsky mi zobrala. Napokon vzala všetko a odpísala nás.
Lenže! Hneď na to - moja 3/4 má nedoplatok, lebo nemajú "zdokumentované obdobie" od 23.3.1995 do 31.5.1995. Ja im na to, veď bola na materskej - takže bola poistená zo zákona (mimochodom - 17 rokov vraj to nevedeli - to je na hlavu - a nie je to už náhodou premlčané?) Alebo si myslia - nemá papiere, vycuciame z nich prachy. No majú smolu - moja 3/4 si tie papiere z úradu práce i sociálky odložila a vytriem im tým oči a sprdnem ich, nech sa lepšie dívajú.
Pre ich nehorázny bordel preháňajú a buzerujú ľudí.
Ešte dobre, že už u nich nie som (4 dni )
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

misoft Pozri príspevok
Aj ja som sa mierne vytočil.
Po X rokoch sme menili ZP (ja + moja banda ). Predtým sme boli v SZP, ktorá zo zákona nás "prešupla" do VšZP. Keďže zmena je zmena, zmenili smeto.
Šiel som vrátiť tie smiešne "kartičky" do VšZP, "madam" úradníčka na mňavybafla, že mi preukazy nemôže vziať,lebo sú z neexistujúcej ZP (SZP - ale všade vedeli že už VšZP), Európsky mi zobrala. Napokon vzala všetko a odpísala nás.
Lenže! Hneď na to - moja 3/4 má nedoplatok, lebo nemajú "zdokumentované obdobie" od 23.3.1995 do 31.5.1995. Ja im na to, veď bola na materskej - takže bola poistená zo zákona (mimochodom - 17 rokov vraj to nevedeli - to je na hlavu - a nie je to už náhodou premlčané?) Alebo si myslia - nemá papiere, vycuciame z nich prachy. No majú smolu - moja 3/4 si tie papiere z úradu práce i sociálky odložila a vytriem im tým oči a sprdnem ich, nech sa lepšie dívajú.
Pre ich nehorázny bordel preháňajú a buzerujú ľudí.
Ešte dobre, že už u nich nie som (4 dni )
Inak tie zdravotne poistovne maju dobry bordel alebo skusaju ludi ci z nich nevytiahnu nejake peniaze. Mne volala klientka, robila som jej dcere RZZP 2008, mam jeho kopiu. Vysiel jej tam preplatok, ukoncila v tom roku zivnost. A teraz sa jej zrazu ozvali, ze ma nedoplatok. Dali jej nejake udaje o platbach, este som to nevidela, kde priradovali platby za r. 2008 do roku 2007 a divnym sposobom. Ja neviem, ked vtedy nesedelo RZZP 2008 tak predsa sa mali ozvat hned, boli povinny do 30.9. vyplatit preplatok (neviem ci ho aj vyplatili). Ona tusim tiez menila poistovnu. Som zvedava co v tom bude. Len smola, ze ta kocka nie je velmi dosledna v odkladani dokladov.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mne tiež našli nedoplatok vo VšZP, za dva dni v roku 1996. V piatok som končila školu a v pondelok nastupovala do roboty. A dva dni som si dovolila neuhradiť. Smiešnych pár korún to bolo... ale tiež po 11 rokoch...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

ludmilla Pozri príspevok
Dnes som sa v časovom limite 10 minút dokázala tešiť z nového softwéru a zároveň tak vytočiť, keď som zistila, že tá moja potvora nemá žiaden DVD prehrávač a ja ho nedokážem nainštalovať. Ja by som tak niečo rozbila
Kuk zazvoň k susedovi nech Ti to skopíruje na kľuč a nič nerozbíjaj
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zahranicne/zahadny-muz-rozdaval-v-supermarkete-obalky-s-peniazmi.html
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

AlaNR
Mne tiež našli nedoplatok vo VšZP, za dva dni v roku 1996. V piatok som končila školu a v pondelok nastupovala do roboty. A dva dni som si dovolila neuhradiť. Smiešnych pár korún to bolo... ale tiež po 11 rokoch...
Najbizardnejšie na tom je, že obháňajú tých, ktorí sú dlžní čo i len 1€ (dobre, že z kože nezderú), ale dlžníkov, ktorí dlhujú tisíce až státisíce, tak tých len upozornia a zhasla fajka.
Prečo už od nich to nevymáhajú cez exekútora?
Jednoducho preto, lebo od chudáka občana-poistenca je to jednoduchšie a ľahšie.
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...takéto krásne som dostala od mojej milej kamky kukuričky..

http://www.youtube.com/embed/SkY03n0_sD8
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať