Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

banky znovu upravujú poplatky na účtoch....samozrejme hore.....(TV noviny na markize)
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Rozalka a my sme kde boli, keď sme obálky nedostali?
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
pepsikova Pozri príspevok
...takéto krásne som dostala od mojej milej kamky kukuričky..

http://www.youtube.com/embed/SkY03n0_sD8
... krásne ...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pridávam sa, naozaj krásne ...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
už musím vybrať znovu odsávačku na mlieko. , ale tak mamičky predčasne narodených detičiek sa potešia. Aspoň, že tak.
Naposledy upravil lenkak : 04.01.12 at 21:12 Dôvod: doplnenie
6 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

lenkak Pozri príspevok
už musím vybrať znovu odsávačku. , ale tak mamičky predčasne narodených detičiek sa potešia. Aspoň, že tak.
normalne som rozmyslala, preco sa mamicky potesia, ze musis ist odsavat sopliky a az po hodnej chvili mi svitlo, ze si ides mliecko odsat.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
nika.sum Pozri príspevok
normalne som rozmyslala, preco sa mamicky potesia, ze musis ist odsavat sopliky a az po hodnej chvili mi svitlo, ze si ides mliecko odsat.

no niekedy sa vyjadrujem tak trošku zvláštnym spôsobom , z toho si nič nerob.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

lenkak Pozri príspevok

no niekedy sa vyjadrujem tak trošku zvláštnym spôsobom , z toho si nič nerob.
no skor, ze ja som uz odsavacku na mliecko pouzila velmi davno (mlieka som mala dost ale drobec vypil, tak som si neodsavala, len ked to bolo naozaj nutne) a na sopliky na vysavac sme este donedavna pouzivali
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lenkak Pozri príspevok

no niekedy sa vyjadrujem tak trošku zvláštnym spôsobom , z toho si nič nerob.
..

..si veľmi dobrá mliekáreň, mojík..len nech ti to vydrží čo najdlhšie , pokiaľ to nerobí problém...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja odsávam, len keď mám hrčky, to je už u mňa nevyhnutnosťou, stačil mi nábeh na zápal prsníka už 9 - 10x, upchatý mliekovod, upchatý kanálik. ďakujem, nepotrebujem zbytočnú bolesť navyše, radšej odsajem.
1 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Neviem či ma to viac potešilo, alebo rozčúlilo, ale rozhodne ma to prinútilo k zamysleniu. V TV novinách kritizovali súčasné zdĺhavé vybavovanie pri prihlasovaní reg. pokladníc. Nejaká pani z daňového to vysvetľovala a medzi iným poznamenala, že ak nie je registračná pokladnica stačí zatiaľ používať paragóny. Ja som si myslela, že paragóny sa použijú vtedy, ak pokladnicu mám a nemôžem ju používať preto, že je pokazená a nie preto, že je neprihlásená. To som teda jeleň. Ak je to pravda, určite by to vyriešilo problém mnohým podnikateľom, ale ako je na Slovensku zvykom obávam sa, že snahu o takéto riešenie problému by najbližšia daňová kontrola primerane ocenila.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pepsikova Pozri príspevok
..

..si veľmi dobrá mliekáreň, mojík..len nech ti to vydrží čo najdlhšie , pokiaľ to nerobí problém...
to si pekne napísala. Ja keď som volala z pôrodnice mužovi, aby mi doniesol odsávačku, zhrnul to jednou vetou: Zase budeš ako dojná krava? Pri Martinkovi som do roka odsávala. Ale začala som neskôr, preto tie problémy.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

lenkak Pozri príspevok
ja odsávam, len keď mám hrčky, to je už u mňa nevyhnutnosťou, stačil mi nábeh na zápal prsníka už 9 - 10x, upchatý mliekovod, upchatý kanálik. ďakujem, nepotrebujem zbytočnú bolesť navyše, radšej odsajem.
no ja som s tym nemala nejake problemy, parkrat sice tiez som bola donutena odsat ale nie tak ze by sa mi oplatilo odovzdavat. Ale v porodnici hlavne pri prvom som mala vela mlieka a tam som odovzdavala. Kojenie je super a tiez drzim palce aby si Ti to vydrzalo dlho (dovtedy kym budes chciet)
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
v pôrodnici ani nehovor, kým som sa dostala k odsávačke, musela som ísť pod lampu a mesiac mi trvalo kým som zbavila upchatých hrčiek. Za dva dni som im odsala 0,5litra.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lenkak Pozri príspevok
to si pekne napísala. Ja keď som volala z pôrodnice mužovi, aby mi doniesol odsávačku, zhrnul to jednou vetou: Zase budeš ako dojná krava? Pri Martinkovi som do roka odsávala. Ale začala som neskôr, preto tie problémy.
..

..no, môj švagor dlho volal svoju manželku "dojička" a deti "dojčence"...a keď sa kŕmili, tak hovoril "Eva dojí"...ale ty máš byť na čo pyšná, na výraze nezáleží...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
dík, ale tak muž máva také reči, to som zvyknutá, je rád, že mám dosť mliečka a nemusíme kupovať náhradné. On si len rád zo mňa strieľa, však prvá som po ruke, treba sa trošku aj pobaviť. Mal ešte jednu dobrú hlášku, keď som ešte kojila Martinka, a bola tehotná, tak povedal: Jedno dieťa bude na jednom prsníku, druhé na druhom a on medzi mojimi nohami. Dlho sme sa na tom zabávali.
1 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Kráásny film práve skončil na čt2.. konečne niečo, na čo sa dalo pozrieť..
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

A pepsikova? Ma dnes absenciu?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a začína padať sňach, tak hádam aj krajší deň ako včera vám prajem...kafa je na stole od piatej, takže sa na nej korytnačky korčulujú, no, idem urobiť čerstvejšiu a hentú si dám pre krásu...(aby sme zas neboli všetci prekrásni-no).....a inak len pohodu prajem...
...krásny deň, labutík, rada ťa vidím....vyslnený, opálený-no,asi si si so slniečkom rozumel, lebo odvtedy nevyšlo
6 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Konečne môžem aj ja, v ešte snáď prijateľnú rannú hodinku, zaželať dobré ránko .
Akosi sa mi to od Silvestra nedarilo, nie a nie sa dospať ... .

5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať