Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ššššikuláčik nech sa darí dalej .... želám
No dík uvidím čo a jak, zasa zvýšený plán o 20% ,ale tak hádam to bude takto aj o rok všetko...-a práve tento rok som chcel mať taký "čistiaci" rok a nejakých svojích klientov povyhadzovať, čo sú problémoví a neplatičov-ale asi budem musieť rok počkať...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
obdivujem Ta, ja som tak minuly rok zacala so Zumbou ale ked nam zmenili instruktorku, nesedelo mi to a prestala som, ale odhodlavam sa, ze zacnem znovu....
no jo Monika odišla pre problémy zdravotné...-ale tá nová tiež není najhoršia údajne...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..potešilo ma, že som dostala HP...novú, len s minutými cartridgami..a k nej náplne, striekačky..no tak som jemne odlepila tie oné, pichla som tam toner, zalepila-a ono to robí len na žlto...ale vraj môžu byť farby v toneri zaschnuté, trysky zaondené a preto to je...tak-kto je múdry a poradí, čo s tým..aby som nemusela hneď vysoliť eurenky za nové cartridge...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nika.sum Pozri príspevok
obdivujem Ta, ja som tak minuly rok zacala so Zumbou ale ked nam zmenili instruktorku, nesedelo mi to a prestala som, ale odhodlavam sa, ze zacnem znovu....
díkja som tak dlho chodila 3x do týždňa body-work, potom nám cvičiteľka odišla resp. zo zdrav. dôv. už nemohla cvičiť, mala prísť zumbáčka, ale tá neprišla tak prišiel chalan s Tae-bom, tak asi 4r hopkám.... napriek tomu že by som takéto cvičenie ani nemala robiť...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pepsikova Pozri príspevok
..potešilo ma, že som dostala HP...novú, len s minutými cartridgami..a k nej náplne, striekačky..no tak som jemne odlepila tie oné, pichla som tam toner, zalepila-a ono to robí len na žlto...ale vraj môžu byť farby v toneri zaschnuté, trysky zaondené a preto to je...tak-kto je múdry a poradí, čo s tým..aby som nemusela hneď vysoliť eurenky za nové cartridge...
pepsi,dotyčný asi vedel,prečo Ti tú tlačiareň dal kúp si novú,výjde Ťa to lacnejšie.....a nová má náplne....
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no jo Monika odišla pre problémy zdravotné...-ale tá nová tiež není najhoršia údajne...
ty myslis tu malu drobnu co prisla po Adelke? tak tu som vobec nestihala, ja som taky netanecny typ a ta Monika mala v zadku vrtulku
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
ty myslis tu malu drobnu co prisla po Adelke? tak tu som vobec nestihala, ja som taky netanecny typ a ta Monika mala v zadku vrtulku
no aj manželka vravela že monika je ako stroj, že maká v kuse jak fretka...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no aj manželka vravela že monika je ako stroj, že maká v kuse jak fretka...
musim sa prinut a ist skusit tu novu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
pepsi,dotyčný asi vedel,prečo Ti tú tlačiareň dal kúp si novú,výjde Ťa to lacnejšie.....a nová má náplne....
..

..nekúpim, ja mám svoju, kvalitnú...toto je tak, že nie je potrebná, lebo ju použili len pri pár fotkách a stála možno aj rok...a ak pôjde-pôjde, ak nie, no čo už, nechám tak...nenúti ma používať ju...ale prečítala som na nete všelijaké rady, tak pokiaľ ma nenaserjeduje, pošpekulujem s ňou...aspoň mi čas prejde
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nika.sum Pozri príspevok
ty myslis tu malu drobnu co prisla po Adelke? tak tu som vobec nestihala, ja som taky netanecny typ a ta Monika mala v zadku vrtulku
aj ja bola som na zumbe iba raz bolo mi to málo oproti tae-bu. ja neviem vrtieť zadkom, radšej budem boxovať a kopať
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

lujza.j Pozri príspevok
aj ja bola som na zumbe iba raz bolo mi to málo oproti tae-bu. ja neviem vrtieť zadkom, radšej budem boxovať a kopať
ja som chodila na tae bu ked som bola na jednom kurze v Nitre, tam to robili super. (to bolo dost davno), v BA som chodila na kick-box (ale bol robeny tak ako to taebu v Nitre), lebo ked som bola v BA na tae bu tak to bolo o nicom. Najtazsie si najst co vyhovuje a potom ked to sadne je dost zle ked sa zmeni instruktor, ja som taka, ze ked si zvyknem, dost tazko sa viem prisposobit na nieco nove. Urcite mi nesedi step aerobik, to som sa skoro prizabila na steperi. Ale hlavne nemam disciplinu, neviem sa donutit......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nika.sum Pozri príspevok
ja som chodila na tae bu ked som bola na jednom kurze v Nitre, tam to robili super. (to bolo dost davno), v BA som chodila na kick-box (ale bol robeny tak ako to taebu v Nitre), lebo ked som bola v BA na tae bu tak to bolo o nicom. Najtazsie si najst co vyhovuje a potom ked to sadne je dost zle ked sa zmeni instruktor, ja som taka, ze ked si zvyknem, dost tazko sa viem prisposobit na nieco nove. Urcite mi nesedi step aerobik, to som sa skoro prizabila na steperi. Ale hlavne nemam disciplinu, neviem sa donutit......
zmena cvičiteľa by ma už asi "zabila" on síce cvičí ak inde, ale toto mám pešo kúsok za 3,20e a v Goleme by som inak krvácala len sa musím hlásiť týždeň do predu, obmedzená kapacita.

ja som sa dlho len chystala a len kecala a stále nič, potom tak nejak, prišlo a už je to dosť rokov čo chodím.... je ťažké po čase zase "naskočiť na vlak" viem to.....
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

lujza.j Pozri príspevok
zmena cvičiteľa by ma už asi "zabila" on síce cvičí ak inde, ale toto mám pešo kúsok za 3,20e a v Goleme by som inak krvácala len sa musím hlásiť týždeň do predu, obmedzená kapacita.

ja som sa dlho len chystala a len kecala a stále nič, potom tak nejak, prišlo a už je to dosť rokov čo chodím.... je ťažké po čase zase "naskočiť na vlak" viem to.....
odkial si?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vrakuňa
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

tak to mam daleko, ale kamoskina mamina tam ma drogeriu. No ale urcite budem musiet nieco so sebou robit, upravit stravovanie (ja zboznujem sladke), chcem nabehnut na 90 dnovu dietu, alebo aspon podla nej nejako upravit jedalnicek, aj ked to nebudem uplne dodrziavat, ale proste zmenit zivotospravu a zacat sa viac hybat.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no veľa ich tu nezostalo, na "pešej zóne"?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pesia zona je to medzi tymi dlhymi panelakmi? tak ano. teraz patria tusim pod drogeria Teta (alebo ako sa to vola)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

áno to je ona, kedysi som tam chodila často....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Potešilo ma, že NB mojej 3/4 nezdochol úplne. Chcel som z HDD zachraňovať dáta, keď som mu otvoril to prasknuté bruško (no čo už - záruka v zadku, keď to "madam" treskla o zem) a začal "operovať" sťa chirurg - HDD mal po dopade vypadnutý kábel - keď so zasunul, pripojil k telke - vivát - nabehol.
Teraz už len zostáva spodný kryt, pánty, monitor.
Takže http://www.abax.cz/cz/notebook-servis-asus-ostrava/ - spojiť sa a pozisťovať, čo a ako.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Potešilo ma, že NB mojej 3/4 nezdochol úplne. Chcel som z HDD zachraňovať dáta, keď som mu otvoril to prasknuté bruško (no čo už - záruka v zadku, keď to "madam" treskla o zem) a začal "operovať" sťa chirurg - HDD mal po dopade vypadnutý kábel - keď so zasunul, pripojil k telke - vivát - nabehol.
Teraz už len zostáva spodný kryt, pánty, monitor.
Takže http://www.abax.cz/cz/notebook-servis-asus-ostrava/ - spojiť sa a pozisťovať, čo a ako.
jéžiši to bola určite náhoda a možno si bol na vine ty aj nám raz ten archívny typ-teda teraz je to archívny typ, šupol na zem, normálne sa zo šmykol z ramena a pleskol v taške tak na tú hranu/vydula sa klávesnica/, ale to bol na vine moj chlap!!!!, lebo my ked sa vybaľujeme z auta pri príjazde z dovolenky, tak najlepšie keby sme 500 tašiek vyniesli na jeden krát tak tak sa to aj stalo..... sto tašiek v ruke a cez rameno notes...

ale ved ty si šikovný "plastický" chirurg
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať