Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Teraz som pozeral správy (Konček): motor vyletel z vraku 100m ďaleko - takže tá "plná rýchlosť" iste nebola 90 km/hod., ale možno 2x90km/hod.
Ale je to smutné.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....halóó, kafíča sa podáva......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100535/1295272/Minister-kultury-Krajcer-v-soku--Nahla-choroba-syna-

n
o bóže, ked má decko nejakého..... ovčie kiahne, tak porád to treba dať do éteru a ešte je v šoku a z čoho....????
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

čo sa týka Končeka- ja som pred vyše 4 rokmi založil túto tému kde som bol dost kritizovaný za moj postoj a nakoniec ju richard aj uzavrel- no a čo sa nestalo,po 4 rokoch mám zrazu ten istý pocit-ja nie som žiadny bezcitný človek,viem si občas( zas nie každú časť) aj poplakať nad osudmi ľudí, ale neviem- teraz mám pri tej správe o Končekovi,ten istý doleuvedený pocit- žiadny smútok, žiadny žiaľ-len obrovskú úľavu - však ten blázon mohol zabiť kohokolvek z vás, keby ste sa akurát nachádzali na tom mieste..., nad takýmito ľudmi netreba smútiť, keď letia 150, kde je 90-tka povolená- to sú obyčajné beštie a vrahovia...-čo keby náhodou tade išiel niekto z nás s deťmi v aute?-dobre je ako je...
a teraz ma kritizujte ako pre 4 rokmi...

http://www.porada.sk/t67811-ked-trag...bit-ajnas.html
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanko.....ja nebudem, myslím si to isté čo ty!!!!!!
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ani mne Koncek nechyba, ba moze ich byt aj viac. :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100313/1295293/Reakcie-na-smrt-superstaristu-Konceka--Je-to-strasne-

b
y som chcela vedieť, aké by boli reakcie keby bol mŕtvy aj niekto , ktorý by mal smolu a bol v zlý čas na zlom mieste....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
Teraz som pozeral správy (Konček): motor vyletel z vraku 100m ďaleko - takže tá "plná rýchlosť" iste nebola 90 km/hod., ale možno 2x90km/hod.
Ale je to smutné.
smutné ako ako smutné- škoda mladých chlapcov, ale aspoň že to dopadlo takto a nezabili niekoho nevinného-to by bolo ovela smutnejšie...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja osobne si ho pamätám iba takto:
http://www.cas.sk/clanok/67949/peter...ne-pravdu.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/100313/1295293/Reakcie-na-smrt-superstaristu-Konceka--Je-to-strasne-

b
y som chcela vedieť, aké by boli reakcie keby bol mŕtvy aj niekto , ktorý by mal smolu a bol v zlý čas na zlom mieste....
napr. pred 2 rokmi zomrela aj tá z vyvolených tá Inez- a tej mi bolo ľúto fakt, lebo chuderka dostala šmyk a bočne nabúrala Favoritom do stromu, ale chuderka neletela ako blázon..., škoda že tak dopadla-bola mi sympatická..., ale to bolo asi autom, Favorit má dvere ako papier,možno keby šla Bmw tak by sa len udrela...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....nemá chybu......

2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ale ved čo čakáš Evian-geologický zázrak
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...neriešim reklamu ako takú...

...a keď by som mal , tak aspoň má nejakú úroveň oproti stupiditám našich reklamných agentúr ...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

lujza.j Pozri príspevok
ja osobne si ho pamätám iba takto:
http://www.cas.sk/clanok/67949/peter...ne-pravdu.html
Prečo diskutujete o niekom, ktorého život nemal žiadnu výpovednú hodnotu ???
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Stanislav 1975 Pozri príspevok
smutné ako ako smutné- škoda mladých chlapcov, ale aspoň že to dopadlo takto a nezabili niekoho nevinného-to by bolo ovela smutnejšie...
a k tomu mal na krku obvinenie z vydierania,podvodov,kradeze-byt v Superstar este z nikoho dobreho cloveka nerobi a luto my je skor obeti takych ,,frajerov,, co jazdia ako blazni-ako napriklad tych dvoch skolacok ktore svojou bezohladnou jazdou zabil podobny magor,ktoreho uplatny sud pustil na slobodu,keby to boli deti sudcu,neviem ci by tak tiez ho sud pustil za uplatky,otrasne je ze niektory sudcovia nemaju nielen charakter ale ani stipku sudnosti.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
a k tomu mal na krku obvinenie z vydierania,podvodov,kradeze-byt v Superstar este z nikoho dobreho cloveka nerobi a luto my je skor obeti takych ,,frajerov,, co jazdia ako blazni-ako napriklad tych dvoch skolacok ktore svojou bezohladnou jazdou zabil podobny magor,ktoreho uplatny sud pustil na slobodu,keby to boli deti sudcu,neviem ci by tak tiez ho sud pustil za uplatky,otrasne je ze niektory sudcovia nemaju nielen charakter ale ani stipku sudnosti.
Kto má toho sudcu pod ochrannými krídlami? Pani ministerku to asi nezaujíma ale keby to bol Harabínov človek to by bol cirkus alebo že by mal niečo spoločné s gorilou?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

ja byt rodicom jedneho z dievcatiek, neviem ci by som nezobrala spravodlivost do vlastnych ruk...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
To je súčasť silvestrovského programu?
Ak nie, tak potom je to 1.diel k Dejinám ľudskej hlúposti
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ako vtip - veľmô dobré , ako realita - na hlavu postavené, okrem toho - zabudli na dýchanie psov, mačiek, myší, potkanov, domácis operencov, divej zvery - ako zistia ich kapacitu, ako budú vymáhať daň od svine divej
Vtip je super.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať