Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...lui, ty nemožeš vyhrať velke love..lebo ty si charakter...a nepotrebuješ sa pokriviť...chapeš, nyje?..teda, nyje že by som ti nedopriala, ale radšej nyje
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...pepsi, stále na to myslím asi to zrealizujem, len neviem kedy.... tak to teraz cítim, že áno...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
...pepsi mne tak stačí, aby sme boli zdraví, ale to je také otrepané aj ked pravdivé len skôr bazírujem na zdraví druhých aj ked mojich milovaných a ja si svoj tlak ktorý mávam 53/153, odôvodním že to je náhoda, aj ked viem že nie. ale inak snívam, že ak by som vyhrala velké love tak by som rodičom kupila chalupu a sebe iba ak tak niečo od ALO
z ALO som hodne dýchavičná
http://www.alo.cz/cs-CZ/alo-diamonds.html

a
le sú prekrásne...
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

lujza.j Pozri príspevok
z ALO som hodne dýchavičná
http://www.alo.cz/cs-CZ/alo-diamonds.html

a
le sú prekrásne...
...kašli na ALO, kašli na záhorskú....ALO ani dom Ti nepovedia, že si úžasná a že ako dobre robíš aj druhým, že ich provokuješ tým, že sa na všetko vy...kakáš a ideš na tae-bo a pôjdeš aj na keramiku a ten čo si to prečíta, si povie, do kelu, taká Lujza, čo jej nikto dvere neotvára, keď rieši výbuch, ktorý spôsobí uzáver plynu z roku 1976 ide urobiť čosi pre seba, a ešte aj keramiku má vymyslenú a ešte aj druhú prácu a ešte aj pesa a ešte aj tu nám radí - a o čo som ja horšejší človek?! - sa na to môžem - idem sa aj ja hýbať a aj druhým pomáhať.... a tak som si opäť len zas srdiečko vyliala....a netuším, či to má hlavu a pätu, ale asi nie, a vôbec mi to nevadí - aj keď opäť neužitočné dostanem....


...a dobrú noc všetkým prajem :-)))
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tictac7 Pozri príspevok
...kašli na ALO, kašli na záhorskú....ALO ani dom Ti nepovedia, že si úžasná a že ako dobre robíš aj druhým, že ich provokuješ tým, že sa na všetko vy...kakáš a ideš na tae-bo a pôjdeš aj na keramiku a ten čo si to prečíta, si povie, do kelu, taká Lujza, čo jej nikto dvere neotvára, keď rieši výbuch, ktorý spôsobí uzáver plynu z roku 1976 ide urobiť čosi pre seba, a ešte aj keramiku má vymyslenú a ešte aj druhú prácu a ešte aj pesa a ešte aj tu nám radí - a o čo som ja horšejší človek?! - sa na to môžem - idem sa aj ja hýbať a aj druhým pomáhať.... a tak som si opäť len zas srdiečko vyliala....a netuším, či to má hlavu a pätu, ale asi nie, a vôbec mi to nevadí - aj keď opäť neužitočné dostanem....


...a dobrú noc všetkým prajem :-)))
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci,

skúste si prečítať príspevok od "tomyk" v téme cenník 2012 od m.hladkej, keď som to prečítala, mala som málo od infarktu a to ma poznáte, že ma máločo s prep. "naserie"
Pepsi už budem nadávať skoro ako Ty...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

skúste si prečítať príspevok od "tomyk" v téme cenník 2012 od m.hladkej, keď som to prečítala, mala som málo od infarktu a to ma poznáte, že ma máločo s prep. "naserie"
Pepsi už budem nadávať skoro ako Ty...
..

..no a preto sa k tomu ani nejdem vyjadrovať...lebo by som si ešte viac pošramotila renomé...
(moja prvá reakcia po prečítaní- "to jaký koko* tu zase víri?
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a krásny deň vám dnes, nech vás nič nenaserie, a už vôbec nyje nejaký trapko, čo o paragrafoch nemá paru a myslí si, že slúžia len ako lanko na zachytenie padajúcich myšlienok...

...kafa je na stole a nádherný deň pred nami..ak má niekto nejaký koláčik, môže pridať na stôl...
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

skúste si prečítať príspevok od "tomyk" v téme cenník 2012 od m.hladkej, keď som to prečítala, mala som málo od infarktu a to ma poznáte, že ma máločo s prep. "naserie"
Pepsi už budem nadávať skoro ako Ty...
Vierka Tomymu aspoň jeden neužitočný si mu mohla dať.....môj a aj pepsi má......(tvoj tam chýba).....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....Henííí..môže byť aj vianočka..pridám maslo a medík...hotová hostina!...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
......ja si svoj tlak ktorý mávam 53/153,........
Pre tento tlak použi

a pre tento tlak použi

Kombináciou dosiahneš vyrovnaný tlak.

0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pekný deň,
ja pri kávičke myslím na dcéru a držím jej palčeky, práve robí na VŠ jednu z ďalších skúšok ...
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lu: môžem tiež držať (aj tie na nohách )?
1 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

skúste si prečítať príspevok od "tomyk" v téme cenník 2012 od m.hladkej, keď som to prečítala, mala som málo od infarktu a to ma poznáte, že ma máločo s prep. "naserie"
Pepsi už budem nadávať skoro ako Ty...
Ja som sa tam ani nevyjadrila k tomu zakomplexovanemu debilovi.
Vierocka, verim ze ta to vytocila. Je to hlavne preto,ze ty si velmi dobra obetava osoba a potom sa ti rozum pozastavi nad takym blbcom.

Neber si to osobne.... je to len nejaky mudrlant,ktory si urcite mysli,ze aj elekriku nam netreba, lebo ak by sme neboli lenivy,tak si sami doma rozstiepime atomy a vyrobime elekriku....

Mna dnes potesilo, ze moj Samko spal 14 hodin (co sa este nikdy nestalo) a zobudil sa so super naladou.... a preto ma nic nevytoci. Krasny dnik
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mna dnes potesilo, ze moj Samko spal 14 hodin (co sa este nikdy nestalo)
Nááá, šak je sobota, nééé?
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Noooo ale on chodieva spat cca 21.30 a vstava 6.30, cize max 9 hodin
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

misoft Pozri príspevok
lu: môžem tiež držať (aj tie na nohách )?
ď. ... môžeš ... aj tie na nohách.... ako ja , veď preto sedím a nechodím ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jacekova
Noooo ale on chodieva spat cca 21.30 a vstava 6.30, cize max 9 hodin
Šak vravím - je sobota
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jacekova Pozri príspevok
Ja som sa tam ani nevyjadrila k tomu zakomplexovanemu debilovi.
Vierocka, verim ze ta to vytocila. Je to hlavne preto,ze ty si velmi dobra obetava osoba a potom sa ti rozum pozastavi nad takym blbcom.

Neber si to osobne.... je to len nejaky mudrlant,ktory si urcite mysli,ze aj elekriku nam netreba, lebo ak by sme neboli lenivy,tak si sami doma rozstiepime atomy a vyrobime elekriku....

Mna dnes potesilo, ze moj Samko spal 14 hodin (co sa este nikdy nestalo) a zobudil sa so super naladou.... a preto ma nic nevytoci. Krasny dnik
..

..načooo štiepať atóm!!...však taký uderený si telku pozrie aj pri sviečke!...


..a pánovi účtovníčkovi posielam cmuka na pupíka!..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
luja5 Pozri príspevok
ď. ... môžeš ... aj tie na nohách.... ako ja , veď preto sedím a nechodím ...
..

..a my držíme spolu s Robinkom...práve sme sa statočne vylietali, tak ideme myslieť pozitívne a držať palčoky..oki?..
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať