Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Veru smutno je tu bez teba, spomínam...R.I.P.
393199_131975420247174_109879975790052_150474_1769770077_n.jpg  
0 0
slavuska slavuska

slavuska je offline (nepripojený) slavuska

... zabuchla som si naštartované auto.... a áno, som blondína
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Dežo a Károľ sú dvaja cigáni - žobráci zo Slovenska.
Pracuju v Londýne na odlišnych uliciach.
Dežo donáša domov denne 2-3 libry a Károľ oproti nemu donáša
žene kazdá deň
kufor plný 10 librových bankoviek.

Jeden deň sa pýta Dežo Károľa :"Ako to, že pracujem rovnako usilovne ako ty a zarobím tak málo?"

Odpovie Károľ :"Ukáž mi, čo máš napísané na tvojej tabuľke ?"

Dežo ukazuje:"Nemám prácu, mám ženu a šesť detí, nemáme čo jesť, pomôžte nám."

"Toto tam máš napísané ? Nečuduj sa, že tak málo dostávaš !"

Pýta sa Dežo :"Tak čo tam máš ty napísané ? "

Károľ ukazuje :"Uz mi chýba len 10 libier aby som sa mohol vrátiť na Slovensko ..."
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Toto ma dnes rozčúlilo.
Povinne každy čítať:
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tá burgyňa Nora aj mňa pozvala na voľby. By som rada vedela, odkiaľ má mailovú adresu...
Idem jej odpísať pár teplých slov....

Citujem:

Kauza Gorila - Voľby 2012


Vážení občania SR, ideme hned k veci, ako viete, že každé volby stoja vela peňazí, niečo z týchto penazí môžete dostať aj Vy ak sa prihlásite do volebných okrskových komisií vo Vašom rodnom meste alebo dedine stačí len ak po prihlásení sa na stránku
www.sss-nm.sk vyplnníte príslušný dotazník v ktorom uvediete : svoje meno, priezvisko, bydlisko a zamestanie., tento odkliknete a odošlete, tým ste vyslovili súhlas sa stať členom OVK. Za to , že počas volieb 10.marca 2012 budete sediet v príslušnej VOK a tým zabezpečíte transparetnosť volieb Vás čaká odmena 35 € a 3 gastrolístky. Pred voľbami dostanete od príslušných orgánov delegačný list, v ktorom bude uvedené , že ste členom VOK v príslušnom volebnom okrsku.Zvážte tuto našu ponuku z Vašej strany a pripojte sa aj Vy svojou účasťou k väčšej transparetnosti volieb. Ak poznáte niekoho z okruhu svojich známych a priateľov v rámci celej SR odošlite im tiež tento e-mail. Na základe megakauzy Gorila podávame trestné oznámenie na jednu taliansku a jednu nemeckú spoločnosť v ich domovských krajinách. Zároveň budeme žiadať potrestanie zainteresovaných tejto obrovskej korupcie nášho celého politického spektra a konečne vyvodenie trestnoprávnej zodpovednosti. Celé znenia tejto kauzy si môžete prečítať v dvoch materiáloch na sss-nm.sk. Zároveň Vás všetkých, ktorí ste tieto materiály čítali, vyzývam, aby ste ich emailami posielali všetkým svojim priateľom a známym, aby sa táto megakauza nezamietla pod stôl ako všetky predchádzajúce, ktorých sme tu mali za posledných 20 rokov už toľko.

S úctou
N M MUDr.F Ž
(mená som radšej vymazala, lebo tá chobotnica má všade chápadlá)


0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

potešilo v taba:
ona - tak začneme, o aký účet v našej spoločnosti máte záujem? môžem vám ponúknuť ...
ja - stop, tatrabiznis 5 + 1 debetnú kartu
ona - tak vy máte už konkrétnu predstavu
ja - áno
ona - vypísala lajstra
ja - podpísal som čo bolo treba
ja - dovidenia
ona - dovidenia
10 minút - žiadne drísty okolo
3 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

slavuska Pozri príspevok
... zabuchla som si naštartované auto.... a áno, som blondína
Taká dávka sebareflexie sa len tak nevidí...
Dobrá správa je, že Ti to auto samé neodišlo, či...?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

slavuska Pozri príspevok
... zabuchla som si naštartované auto.... a áno, som blondína
Zas si to tak neber, niektorí majú modré oči a nič dobré im s nich nekúka.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Posielam vám dobrú kávičku, prikladám aj niečo na zjedenie.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Tá burgyňa Nora aj mňa pozvala na voľby. By som rada vedela, odkiaľ má mailovú adresu...
Idem jej odpísať pár teplých slov....

Citujem:

Kauza Gorila - Voľby 2012


Vážení občania SR, ideme hned k veci, ako viete, že každé volby stoja vela peňazí, niečo z týchto penazí môžete dostať aj Vy ak sa prihlásite do volebných okrskových komisií vo Vašom rodnom meste alebo dedine stačí len ak po prihlásení sa na stránku
www.sss-nm.sk vyplnníte príslušný dotazník v ktorom uvediete : svoje meno, priezvisko, bydlisko a zamestanie., tento odkliknete a odošlete, tým ste vyslovili súhlas sa stať členom OVK. Za to , že počas volieb 10.marca 2012 budete sediet v príslušnej VOK a tým zabezpečíte transparetnosť volieb Vás čaká odmena 35 € a 3 gastrolístky. Pred voľbami dostanete od príslušných orgánov delegačný list, v ktorom bude uvedené , že ste členom VOK v príslušnom volebnom okrsku.Zvážte tuto našu ponuku z Vašej strany a pripojte sa aj Vy svojou účasťou k väčšej transparetnosti volieb. Ak poznáte niekoho z okruhu svojich známych a priateľov v rámci celej SR odošlite im tiež tento e-mail. Na základe megakauzy Gorila podávame trestné oznámenie na jednu taliansku a jednu nemeckú spoločnosť v ich domovských krajinách. Zároveň budeme žiadať potrestanie zainteresovaných tejto obrovskej korupcie nášho celého politického spektra a konečne vyvodenie trestnoprávnej zodpovednosti. Celé znenia tejto kauzy si môžete prečítať v dvoch materiáloch na sss-nm.sk. Zároveň Vás všetkých, ktorí ste tieto materiály čítali, vyzývam, aby ste ich emailami posielali všetkým svojim priateľom a známym, aby sa táto megakauza nezamietla pod stôl ako všetky predchádzajúce, ktorých sme tu mali za posledných 20 rokov už toľko.

S úctou
N M MUDr.F Ž
(mená som radšej vymazala, lebo tá chobotnica má všade chápadlá)

..

..fuha!!..a kedy zmenili taxu?..fšak bolo necelých 30€ plus strava 3x...a arašidy s koňakom pri výhre v obci preferovanej strany...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...práve počúvam šulíka...zodpovednosť a hospodárnosť...len ako sa to praktizuje?..krátky prejav...perspektíva-každý bude mať ponúknutú prácu za minimálnu mzdu..šmarjá, kam dajú všetkých tých tmavokožcov?..lebo keď každý, tak každý...aj na protipovodňových opatreniach sa musí zúčastniť, lebo fšak nenáročnej práce je na Slovensku dosť...čo dodať?..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Tá burgyňa Nora aj mňa pozvala na voľby. By som rada vedela, odkiaľ má mailovú adresu...
Idem jej odpísať pár teplých slov....

Citujem:

Kauza Gorila - Voľby 2012


Vážení občania SR, ideme hned k veci, ako viete, že každé volby stoja vela peňazí, niečo z týchto penazí môžete dostať aj Vy ak sa prihlásite do volebných okrskových komisií vo Vašom rodnom meste alebo dedine stačí len ak po prihlásení sa na stránku
www.sss-nm.sk vyplnníte príslušný dotazník v ktorom uvediete : svoje meno, priezvisko, bydlisko a zamestanie., tento odkliknete a odošlete, tým ste vyslovili súhlas sa stať členom OVK. Za to , že počas volieb 10.marca 2012 budete sediet v príslušnej VOK a tým zabezpečíte transparetnosť volieb Vás čaká odmena 35 € a 3 gastrolístky. Pred voľbami dostanete od príslušných orgánov delegačný list, v ktorom bude uvedené , že ste členom VOK v príslušnom volebnom okrsku.Zvážte tuto našu ponuku z Vašej strany a pripojte sa aj Vy svojou účasťou k väčšej transparetnosti volieb. Ak poznáte niekoho z okruhu svojich známych a priateľov v rámci celej SR odošlite im tiež tento e-mail. Na základe megakauzy Gorila podávame trestné oznámenie na jednu taliansku a jednu nemeckú spoločnosť v ich domovských krajinách. Zároveň budeme žiadať potrestanie zainteresovaných tejto obrovskej korupcie nášho celého politického spektra a konečne vyvodenie trestnoprávnej zodpovednosti. Celé znenia tejto kauzy si môžete prečítať v dvoch materiáloch na sss-nm.sk. Zároveň Vás všetkých, ktorí ste tieto materiály čítali, vyzývam, aby ste ich emailami posielali všetkým svojim priateľom a známym, aby sa táto megakauza nezamietla pod stôl ako všetky predchádzajúce, ktorých sme tu mali za posledných 20 rokov už toľko.

S úctou
N M MUDr.F Ž
(mená som radšej vymazala, lebo tá chobotnica má všade chápadlá)

Prečo Ali? Ja práveže vážne rozmýšľam,že pojdem- kopec srandy zažijem a 35 eur za jeden deň sedenia na zadku nieje zlý bussines... a 2 gastráče ako bonus...-ja to asi zoberiem...,ak ma budú ovšem chciet...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
potešilo v taba:
ona - tak začneme, o aký účet v našej spoločnosti máte záujem? môžem vám ponúknuť ...
ja - stop, tatrabiznis 5 + 1 debetnú kartu
ona - tak vy máte už konkrétnu predstavu
ja - áno
ona - vypísala lajstra
ja - podpísal som čo bolo treba
ja - dovidenia
ona - dovidenia
10 minút - žiadne drísty okolo
to akože fakt TB???Nieje to preklep?-tam by som účet nechcel ani pod hrozbou ukameňovania..
ja mam u nich kreditku a to je horšie jednanie ako nejaká nebankovka...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja neviem, či len mne ale už mi lezú na nervy celá tá ich skupina 99%...

ja neviem,či oni trošku rozmýšľajú, akože inteligenti-však týmto sposobom ludí neoslovia ale zhnusia ich tými reklamami všade...

Ja NIE som 99%!!!
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...práve počúvam šulíka...zodpovednosť a hospodárnosť...len ako sa to praktizuje?..krátky prejav...perspektíva-každý bude mať ponúknutú prácu za minimálnu mzdu..šmarjá, kam dajú všetkých tých tmavokožcov?..lebo keď každý, tak každý...aj na protipovodňových opatreniach sa musí zúčastniť, lebo fšak nenáročnej práce je na Slovensku dosť...čo dodať?..
Však o to ide, práce je dosť, len robiť nemá kto. Tí tmavokožci robiť za minimálnu mzdu nebudú a potom nebudú mať ani sociálne dávky. Len či ozaj nebudú mať, či tá hmotná núdza u nich nebude vyššia ako minimálna mzda.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Prečo Ali? Ja práveže vážne rozmýšľam,že pojdem- kopec srandy zažijem a 35 eur za jeden deň sedenia na zadku nieje zlý bussines... a 2 gastráče ako bonus...-ja to asi zoberiem...,ak ma budú ovšem chciet...
Stanko, ja to už mám vybavené. Budem tam pekne sedieť celý deň. Vybav si to, zajtra je posledný deň na doručenie delegačiek do komisie na príslušný mestský úrad.( zákon hovorí že 55 dní pred dňom volieb a ten 55 deň je v nedeľu)
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, či len mne ale už mi lezú na nervy celá tá ich skupina 99%...

ja neviem,či oni trošku rozmýšľajú, akože inteligenti-však týmto sposobom ludí neoslovia ale zhnusia ich tými reklamami všade...

Ja NIE som 99%!!!
Stanko, presne si to vystihol. Môže mať tá ich strana aj dobré predsavzatia, ale tá reklama, to je nezvládnuteľné. Každých 5 minút jeden kandidát, no hrúza!
4 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Podobné sa stalo dnes aj mne, akurát na doklade žiaden pracovník predajne, ale priamo majiteľova (jednoosobej sro) manželka, na doklade z nay rôzne spotrebiče do domácnosti ... a vraj to všetko namontovali do firmy, chacha, mňa neoklamú ...
a zrovna nedávno "pani majiteľová" si brala pôžičku (mimochodom pracuje v banke) a došla robiť krik, prečo jej manžel má taký malý príjem (minimálna mzda * 1,2) - však viete, ako to chodí, len aby nemusel platiť veľké dane a odvody, tak plat čo najmenší .... však to nákupy do domácnosti napravia.
Ja som milej zlatej ten doklad dala bokom.
pavol54 Pozri príspevok
Ale to je pekná blbosť To mi nehovor že nemôžem kupovať tovar vlastnou platobnou kartou? Kúpim predložím do pokladne a vypíšem VPD ako nákup v hotovosti alebo sa to nesmie nikde v ZDP som nečítal že je to vylúčené. Bežne používam váhu, pokazila sa, zamestnanec bol v meste zavolal som mu aby kúpil váhu, skočil kúpil, doniesol blok a váhu a to mu nemám preplatiť? Ešte aj prejdené km dostane zaplatené.
AlaNR Pozri príspevok
Môžeš kupovať, to ti nikto nezakáže, len to nesmú byť do neba volajúce blbiny.
Mixér napríklad v prepravnej firme... umývačka, keď nemáš zamestnancov na nedovážajú ti obedy do práce a podobne...
Pavol, ako môžem vystaviť VPD - komu vyplatené? manželke majiteľa? ale jej nemám čo platiť.... okrem toho, ak by si vo veľkoobchode s čistiacimi prostriedkami videl doklad na vstavanú umývačku, vstavanú rúru, odsávač pár, keramickú dosku .... asi by si si nemyslel, že to je pre firmu, však?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Tá burgyňa Nora aj mňa pozvala na voľby. By som rada vedela, odkiaľ má mailovú adresu...
Idem jej odpísať pár teplých slov....

O oživenie predčasných parlamentných volieb sa postará Strana slobodné slovo Nory Mojsejovej.
Košická podnikateľka v piatok odovzdala kandidačnú listinu strany, na ktorej je, ako ona sama tvrdí, jediná celebrita – ale na Slovensku určite najväčšia, Nora Mojsejová.

...namalo byť správne ...kondolenčnú ...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Prečo Ali? Ja práveže vážne rozmýšľam,že pojdem- kopec srandy zažijem a 35 eur za jeden deň sedenia na zadku nieje zlý bussines... a 2 gastráče ako bonus...-ja to asi zoberiem...,ak ma budú ovšem chciet...
Jéjda stanko kašli na to, ja mám za sebou hádam desať takýchto účastí a stačilo mi. Od rána cca od šiestej, podľa toho, kedy voľby začínajú, tam už musíš stepovať do cca desiatej večera. Celý deň sa neskutočne nudíš, teda aspoň ja som rozmýšľala už cca o jedenástej doobeda, o čom sa ešte s kým budem rozprávať, lebo už nebolo o čom... potom večer vysypete urnu, pootvárate obálky. Parlamentné voľby sú čo sa týka počítania najhnusnejšie, kopa strán, ešte väčšia kopa ľudí, každému musíš prirátať ten hláások, brrrrr, nechutne zdĺhavá robota. A keď sa ti tam v komisii ostihne stádo dôchodcov nad 75, alebo študovaných so základnou školou, koniec. Opadla som. Potom o druhej v noci víťazoslávne podpíšete zápisnicu a zanesiete na obvod a členovia - tajtrlíci ešte musia čakať, kým vám ju na obvode zoberú a odobria. Domov sa dostaneš s 35 evri a 3 gastrolístkami ráno o tretej a zistíš, že máš za sebou 22hodinovú šichtu. Nikdy viac, radšej oželiem 35 evri. Šak keď nebudem mať, neminiem....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať