Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to akože fakt TB???Nieje to preklep?-tam by som účet nechcel ani pod hrozbou ukameňovania..
ja mam u nich kreditku a to je horšie jednanie ako nejaká nebankovka...
Mňa v 1993 okradli o 120 000,- nikdy v živote,
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Rozalka Pozri príspevok
Pavol, ako môžem vystaviť VPD - komu vyplatené? manželke majiteľa? ale jej nemám čo platiť.... okrem toho, ak by si vo veľkoobchode s čistiacimi prostriedkami videl doklad na vstavanú umývačku, vstavanú rúru, odsávač pár, keramickú dosku .... asi by si si nemyslel, že to je pre firmu, však?
Tak tak, u nás sa daňováci čudovali, načo máme zaúčtovaný doklad na umývačku, ale keď sme otvorili dvere do kuchynky a zbadali ju tam s naloženými obedármi, že ju ledva bolo vidieť a vedľa nej mikrovlnka, do ktorej si akurát kolega dával zohrievať dovezený obed, tak spokojne doklad otočili.
Mňa osobne hnevá, keď počúvam, čo sú ľudia všetko schopní dať si do nákladov, ale neviem, ja som buď tak blbá a bojím sa, alebo som taká poctivá....
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, či len mne ale už mi lezú na nervy celá tá ich skupina 99%...

ja neviem,či oni trošku rozmýšľajú, akože inteligenti-však týmto sposobom ludí neoslovia ale zhnusia ich tými reklamami všade...

Ja NIE som 99%!!!
Som sa rozšupla v odpovedaní:

mne to pripadá ako minulý rok kampaň "veselého rádia" : aj ja som "veselé rádio" ....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Však o to ide, práce je dosť, len robiť nemá kto. Tí tmavokožci robiť za minimálnu mzdu nebudú a potom nebudú mať ani sociálne dávky. Len či ozaj nebudú mať, či tá hmotná núdza u nich nebude vyššia ako minimálna mzda.
Po včerajšku hovorím nakopať (v mojom okolí) všetkých dlhodobo nezamestnaných (nevzdelaných) do miest kde sa nohy zrastajú. Úrad práce mi ponúkol že zaplatí za jeden mesiac 189 + stravné za (30 hodinový týždeň) z troch vytypovaných to ani jeden nezobral že málo (cca 2,2 €/hod v čistom) stáli zamestnanci majú 1,88€ -odvody (z ktorých platia aj tých lajdákov)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Môžeš kupovať, to ti nikto nezakáže, len to nesmú byť do neba volajúce blbiny.
Mixér napríklad v prepravnej firme... umývačka, keď nemáš zamestnancov na nedovážajú ti obedy do práce a podobne...
už som sa zľakol lebo naftu do nákladného auta bežne platím svojou kreditkou a potom si to preplatím a tam sú trocha iné sumy.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Mňa v 1993 okradli o 120 000,- nikdy v živote,
dúfam že sa vladino -srska na mňa neurazí, ale mne sa tiež zdá,že mať účet v Tatrabanke je pomaly také malé masochistické číslo...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Pavol, ako môžem vystaviť VPD - komu vyplatené? manželke majiteľa? ale jej nemám čo platiť.... okrem toho, ak by si vo veľkoobchode s čistiacimi prostriedkami videl doklad na vstavanú umývačku, vstavanú rúru, odsávač pár, keramickú dosku .... asi by si si nemyslel, že to je pre firmu, však?
účtovník musí byť čarodejník a musí vyčarovať z vody coca colu...-nejako sa to musí dať zlegalizovať- všetko ide, keď sa velmi chce...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
Po včerajšku hovorím nakopať (v mojom okolí) všetkých dlhodobo nezamestnaných (nevzdelaných) do miest kde sa nohy zrastajú. Úrad práce mi ponúkol že zaplatí za jeden mesiac 189 + stravné za (30 hodinový týždeň) z troch vytypovaných to ani jeden nezobral že málo (cca 2,2 €/hod v čistom) stáli zamestnanci majú 1,88€ -odvody (z ktorých platia aj tých lajdákov)
len ci ti vytypovali tych spravnych,mne pred rokmi vytypovali 5 zien,chcela nastupit iba jedna a vysvitlo ze aj ta spekulovala tak aby dostela matersku-zase viem o takych co chcu robit a up ich posle tam kde miesta su obsadene-niekedy bolo kto opakovane odmietol bez dovodov pracu na 6 mesiacov nedostal ziadne davky okrem rod,pridavkov
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, či len mne ale už mi lezú na nervy celá tá ich skupina 99%...

ja neviem,či oni trošku rozmýšľajú, akože inteligenti-však týmto sposobom ludí neoslovia ale zhnusia ich tými reklamami všade...

Ja NIE som 99%!!!
zle to v spotoch prezentujú. mali by hovoriť: aj ja som z 99% ale to by asi zavádzali
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to akože fakt TB???Nieje to preklep?-tam by som účet nechcel ani pod hrozbou ukameňovania..
ja mam u nich kreditku a to je horšie jednanie ako nejaká nebankovka...
stenly, a to som ešte pre tým dialógom rozohnal grupu 6 báb v kancli u vedúcej pobočky vetou: "dobrý deň, na otváraní účtov nikto nepracuje?" čakal som 3 minúty a pracoviská prázdne. (šak ich platím každý mesiac 5 evrami)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...rozmýšlam, že zajtra sa budem nudiť...a aby som v tej nude bola nejako činná, tak budem šiť...šarkan vyrástol zo svojho nádherného pelieška, nuž potrebuje väčší a tak mu idem ušiť...dnes som kúpila v sekáči parádny spacák, len za 2,40€ (v 50% zlave),mám parádny kúsok látky a nervózne ruky...asi ani nedospím do rána, bude sa mi aj snívať...potom hodím foto, ako sa mi podaril...
7 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...rozmýšlam, že zajtra sa budem nudiť...a aby som v tej nude bola nejako činná, tak budem šiť...šarkan vyrástol zo svojho nádherného pelieška, nuž potrebuje väčší a tak mu idem ušiť...dnes som kúpila v sekáči parádny spacák, len za 2,40€ (v 50% zlave),mám parádny kúsok látky a nervózne ruky...asi ani nedospím do rána, bude sa mi aj snívať...potom hodím foto, ako sa mi podaril...
pepsi neši - nuď sa - zajtra je 13-teho a piatok
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
pepsi neši - nuď sa - zajtra je 13-teho a piatok
..

..tak oki..príď, budeme sa nudiť spolu...inak to nebude pre mňa zaujímavé...
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

tweedle Pozri príspevok
úhrady faktúr robí môj šéf, 70tnik, ktorému sa nechce do dôchodku,,dnes krásny telefonát z T-Mobilu: asi ste sa pomýlili a zabudli desatinnú čiarku, namiesto 18,17 eur ste nám totiž poslali 1 817,00 eur,,,a reakcia môjho šéfa: ja som ju tam určite dal, to zas tá blbá banka alebo počítač... minule spravil zo sumy 58 eur 36,94 eur,,,,ale on za nič nemôže ))))
Hansa Pozri príspevok
-tak toto mám aj ja v práci. Starý pán porobí hara-kiri medzi účtami súkromnými aj služobnými!? Som si všimla, že zbožňuje elektronické bankovníctvo, baví ho to.
Aj chyby porobí, ale vinný nie je nikdy on /tak sa bude vykrúcať - ale on je ocko majiteľa firmy, takže tak/.
AlaNR Pozri príspevok
Aj mňa vie "pobaviť" veta: Joj, čo to, to už odišlo???

Potom s malou dušičkou pozerám do výpisu, čo sa deje...
Joj, dievčatá, však nebuďte také zlé... Ja im naopak závidím - rada by som v sedemdesiatke takéto chyby v práci robila, a ešte aj dobrovoľne...
Keby sa dalo, hneď zajtra by som si vybrala pol roka z dôchodku, alebo aj mesiac by mi stačil, čo sa mi zo dňa na deň menej a menej chce chodiť do roboty, a oni dobrovoľne sa do práce driapu, desatinnými čiarkami pohadzujú sprava doľava či aj naopak, raz darmo - závidím im ten elán...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pavol54 Pozri príspevok
už som sa zľakol lebo naftu do nákladného auta bežne platím svojou kreditkou a potom si to preplatím a tam sú trocha iné sumy.
To je v poriadku, na tom doklade určite nefiguruje tvoje meno. To, čo som opísala ja, nie je podstatné ako bolo platené, použitá bola k tomu karta NAY - kam sa pripisujú body konkrétnej osobe, jej meno bolo na doklade (nie meno majiteľa kreditky).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zimama Pozri príspevok
Joj, dievčatá, však nebuďte také zlé... Ja im naopak závidím - rada by som v sedemdesiatke takéto chyby v práci robila, a ešte aj dobrovoľne...
Keby sa dalo, hneď zajtra by som si vybrala pol roka z dôchodku, alebo aj mesiac by mi stačil, čo sa mi zo dňa na deň menej a menej chce chodiť do roboty, a oni dobrovoľne sa do práce driapu, desatinnými čiarkami pohadzujú sprava doľava či aj naopak, raz darmo - závidím im ten elán...
Zastreľte ich kvôli nim budeme mať prvý dôchodok tak v sedemdesiatke.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Potešilo ma jedno milé stretko s úžasnou osôbkou.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

no to aj mňa, vždy keď príde z roboty
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Zeny, pamodaj stastia a dobre ranko. Som tu skor ako pepsi, co nebyva zvykom, tak si idem caju navarit, kym sa zobudi z pelechu a zacne hrkotat hrncami. :-)
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Alabutko a čo toto? Ja že idem pozhasíňať a tu ešte živo?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať