Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...čo mám urobiť, ak sa mi na facebooku zmenšilo písmo stlačením CTRL +otáznik, namiesto Shiftu...
..prosím, kto vie, ako to dostať na normálne písmo?..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...obnov book fa... , t.j. odhlás sa a znovu sa prihlás ...najjednoduchšie ...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pepsikova Pozri príspevok
...čo mám urobiť, ak sa mi na facebooku zmenšilo písmo stlačením CTRL +otáznik, namiesto Shiftu...
..prosím, kto vie, ako to dostať na normálne písmo?..
nezmensilo sa ti cele zobrazenie? - vo ff chod do zobrazit - lupa - obnovit
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Hansa Pozri príspevok
-vždy hovorím, že piatok 13. je šťastný deň!
Keďže už vlani sa ma šéfko chcel zbaviť /tým, že choď na živnosť, na menej hodín, zoberiem peniaze, nevrlé príkazy, zbytočné tabuľky atď/ dnes som ho spacifikovala.
Ráno si vzal ťahák a cez plece čítal z neho, že či má firma pre finančný úrad zabezpečený elektronický identifikátor?! Vyhúkol na mňa, to aby som sa zľakla.
Ale ja som sa nezľakla. Keďže viem, čo odo mňa chcel a firma to má zabezpečené, tak som ho pekne 10-minútovým kľudným prejavom "uzemnila". Som na seba pyšná.
V práci moc nenahovorím, ale keď sa to týka odbornej problematiky, nie je problém podebatovať. Takže som si vlastne svoje pracovné miesto zase obhájila na určitý čas /keďže sú u nás také podmienky, aké sú/.
/Jááááj, za takéto veci sa zvyknem poďakovať aj tomu Najvyššiemu tam hore/.
..tomu sa hovori, ze vidim mu az do duse a viem aj co si mysli....alebo aj vzdy pripraveny..predvidavost..urcite to budes zvladat aj v ine dni, nielen 13 v mesiaci..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no to had sa išiel registrovať na face...ale prišla som na to, musí sa stlačiť CTRL+koliečko na myške, poroluješ a vráti sa...

(myslím, že mi prepne, ak budeme mať traja jeden počítač)

...a ďakujem, buch, aj Dara, za pomoc...idem došiť pesovi ten bunker...
1 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
hnedoočka: ešte že máte vy dvaja Poradu, ani by ste o sebe nevedeli .....Katka, skoré uzdravenie prajem!
Neboj vieme o sebe velmi dobre :-) len nemôžem chodit moc na fb a na porade si ako "čitam zmeny,zakony apod." tak to sa da zakamuflovat....dakujem, ale snad mi ten vikend pomôže sa vyliečit trocha...
1 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Môj Samko má od včera teploty cca 37,8, takže je len nalepený na mne.... trošku ma to pribrzdilo v práci, tak som včera robila DzMV až v noci a teraz mám tiež ešte nejakú hodinku nato, lebo od únavy zaspal...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

novinka-zrazat chodcov na priechode nie je priestupok-nejde o tych co priam skacu pod auta,mysliac tym ze mat prednost plati aj pre fyzikalne zakony
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Hansa Pozri príspevok
-vždy hovorím, že piatok 13. je šťastný deň!
Keďže už vlani sa ma šéfko chcel zbaviť /tým, že choď na živnosť, na menej hodín, zoberiem peniaze, nevrlé príkazy, zbytočné tabuľky atď/ dnes som ho spacifikovala.
Ráno si vzal ťahák a cez plece čítal z neho, že či má firma pre finančný úrad zabezpečený elektronický identifikátor?! Vyhúkol na mňa, to aby som sa zľakla.
Ale ja som sa nezľakla. Keďže viem, čo odo mňa chcel a firma to má zabezpečené, tak som ho pekne 10-minútovým kľudným prejavom "uzemnila". Som na seba pyšná.
V práci moc nenahovorím, ale keď sa to týka odbornej problematiky, nie je problém podebatovať. Takže som si vlastne svoje pracovné miesto zase obhájila na určitý čas /keďže sú u nás také podmienky, aké sú/.
/Jááááj, za takéto veci sa zvyknem poďakovať aj tomu Najvyššiemu tam hore/.
šéfko omylom pozeral správy na markíze?
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

už som myslela, že sa nič nemôže stať, ale omyl, iba ten, kto nič nerobí, nič nepokazí.. dala som do práčky tmavé prádlo a asik som zabudla na papierovú vreckovku... ... to zas bude "oberačka"
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

wagner Pozri príspevok
Však o to ide, práce je dosť, len robiť nemá kto.
pošepni kdeeeeee. Ja hľadám hľadám a kde nič tu nič už od marca minulého roku a situácia začína byť kritická. A to som aj brigádovala, aby som sa z tej almužny od štátu náhodou nepototo.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

willma Pozri príspevok
pošepni kdeeeeee. Ja hľadám hľadám a kde nič tu nič už od marca minulého roku a situácia začína byť kritická. A to som aj brigádovala, aby som sa z tej almužny od štátu náhodou nepototo.
..susedka, mlada baba s VSP bola rada, ze konecne po siedmych rokoch ju zobrali aspon do obchodu, aj to po znamosti..a poznam vela bab s VS vzdelanim a sedia na telefonoch v pizzerkach a pod., podaktore sa preorientovali napr. robia tu..
http://www.detske-centrum-hviezdica....ledne-novinky/
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

alabutka bola doma 15 rokov a bez statu, este som musel za nu zdravotne platiti :-)
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..a to je ako mozne, ze nemala narok na soc. davky..ci preco nedostavala
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no dnešná nuda bola u mňa veľmi aktívna...pelech je hotový, treba ešte prešiť vpredu bránu, ale zlomila som poslednú ihlu, tak neny čím...žemlofka je tiež už skoro zjedená, ešte je tam kúsok, ak by niekto ku kafici na večeru, tak pošlem...padám na hubu, ale vonku sneží, tak sme boli so šarkanom ešte ochutnať vločky, no super deň dnes...a fajn večer vám...idem dať v kľude cigu, mám dlh dnes...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jacekova Pozri príspevok
Môj Samko má od včera teploty cca 37,8, takže je len nalepený na mne.... trošku ma to pribrzdilo v práci, tak som včera robila DzMV až v noci a teraz mám tiež ešte nejakú hodinku nato, lebo od únavy zaspal...
..

..je večer, tak podaj správu, ako je pánu účtovníčkovi a daj mu cmuka za mňa...nech friško vyzdravie,...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jacekova Pozri príspevok
Môj Samko má od včera teploty cca 37,8, takže je len nalepený na mne.... trošku ma to pribrzdilo v práci, tak som včera robila DzMV až v noci a teraz mám tiež ešte nejakú hodinku nato, lebo od únavy zaspal...
37,8 je ešte celkom v pohode-daj mu ten sirup Panadol a všetko bude ok...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

načo zaťažovať pečeň? my pri takej teplote dávame piť vodu s citrónom. U takého drobčeka by som v každom prípade ponúkala veľké množstvo tekutín...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a tu ani nocha!..iste všetci mali piatok- trinásteho a tak sladko spia..zhasínam..a fajn sníčky vám...
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

...lidičky, videli ste Nelu? Teda ja ju moc nemusím, ale toto....som normálne nedýchala....
Teraz neviem, či je to ňou alebo tým, čo spieva, lebo aj v ôsmom svetadiely bola fakt super a uživala si to
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať