Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

pepsikova Pozri príspevok
...a tu ani nocha!..iste všetci mali piatok- trinásteho a tak sladko spia..zhasínam..a fajn sníčky vám...
ale čo by, asi tiež ešte predýchavajú. Ty nemáš zapnutú kulisu?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja mám gombičku na cedečku kedy chcem...počúvala som dvojku...a aj to len tak na pol očka, mám dosť dnes, tak idem spáčovať...dobrú noc..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

willma Pozri príspevok
pošepni kdeeeeee. Ja hľadám hľadám a kde nič tu nič už od marca minulého roku a situácia začína byť kritická. A to som aj brigádovala, aby som sa z tej almužny od štátu náhodou nepototo.
Žiaľ, pre normálnych vzdelaných ľudí je tej práce menej. V tom máš pravdu.Pomôžu iba kamaráti a dobrí známi, ktorí Ťa môžu odporučiť ich dobrému známemu. Tak to dnes chodí. Myslela som, že práce je dosť pre takých, čo majú iba štyri ľudové. Vytvárajú pracovné miesta napr. na opravu lesných ciest - tie ktoré zničila voda a pod.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tictac7 Pozri príspevok
...lidičky, videli ste Nelu? Teda ja ju moc nemusím, ale toto....som normálne nedýchala....
Teraz neviem, či je to ňou alebo tým, čo spieva, lebo aj v ôsmom svetadiely bola fakt super a uživala si to
Neviem, ale aj keď sa nela snažila ale Sisa to minule zaspievala lepšie-predsa len nela má taký tenký hlások( a to ja sisu vobec nemusím absolútne)-ale inak Marika bola a je len jedna- MARIKA JE KRÁĽOVNÁ...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Žiaľ, pre normálnych vzdelaných ľudí je tej práce menej. V tom máš pravdu.Pomôžu iba kamaráti a dobrí známi, ktorí Ťa môžu odporučiť ich dobrému známemu. Tak to dnes chodí. Myslela som, že práce je dosť pre takých, čo majú iba štyri ľudové. Vytvárajú pracovné miesta napr. na opravu lesných ciest - tie ktoré zničila voda a pod.
ale tí sú pre zmenu lajdáci, pri predstave svojho ocenenia sa blížia k odmene VŠ s praxou, a tie škody čo dokážu napáchať.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
...a tu ani nocha!..iste všetci mali piatok- trinásteho a tak sladko spia..zhasínam..a fajn sníčky vám...
čo tu máme všetci čo o 21.42 hod. hľadať- to každý normálny človek súloží vtedy....
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

hm, len jedna pikoška...

http://www.topky.sk/cl/13/1295782/Se...prisla-dvakrat
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
a normálne ich je kolko?
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

žeby 1?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Stále bez vody... Stanko. tvoje aktivity z toho dôvodu neprichádzaju do úvahy.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
U mňa...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

DanielaSĽ Pozri príspevok
Stále bez vody... Stanko. tvoje aktivity z toho dôvodu neprichádzaju do úvahy.
danielka, voda počká...-aktivita nie...
a to vám akože netečie žiadna? (myslím vodu)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
žeby 1?
ja neviem, ja som ešte panic...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Stanislav 1975 Pozri príspevok
danielka, voda počká...-aktivita nie...
a to vám akože netečie žiadna? (myslím vodu)
Danielka a čo ani Poprad už netečie?
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja neviem, ja som ešte panic...
jasné, a tí tvoji dvaja synovia sú od suseda, nie?
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Dnes ma riadne nasr.dil účtovný sw - Money S3 - zas mi zhltol nejaké doklady - ani záloha ich nevie nájsť - môžem nahodiť odznova, samozrejme číslovanie preskočené hneď jak dokončím rok 2011 program putuje do koša - kúpim Oberon a tam nahodím doklady odznova...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
Dnes ma riadne nasr.dil účtovný sw - Money S3 - zas mi zhltol nejaké doklady - ani záloha ich nevie nájsť - môžem nahodiť odznova, samozrejme číslovanie preskočené hneď jak dokončím rok 2011 program putuje do koša - kúpim Oberon a tam nahodím doklady odznova...
ja neviem-ja sa v tom nevyznám- ja poznám len Alfu...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja neviem-ja sa v tom nevyznám- ja poznám len Alfu...
buď rád - ja v ňom pracujem od 2004 a pomaly nie je rok, kedy by neboli problémy, ale tento rok je rekordérom v problémoch a môj pohár trpezlivosti pretiekol... Ďalšia vec je, že hľadám aj relatívne lacný sw, lebo nemám na to, aby som kúpila multilicenciu na to, aby som účtovala viac firiem PÚ aj JÚ aj mzdy...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Beriem barly, batoztek a du na pramenitu horsku vodu-du-du-du. A zopar seserakov na pivo mi strnga vo vrecku tiez. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám...zobudil ma crnkot labutíkových chechtáčikov,tak som vstala, že hádam aj kafu navaril...ale kdeže, musím si sama...tak varím vodu, dajte kýbliky...aj chlebík, maslo a syrík bude-ak to nedopadne tak, ako včera..že som si nachystala na tácku k pc a šarkan svojím pažravým jazykom všetok syr oblízal!...mohol si potom aj chlebík zožrať, pažravec jeden!...
..a vonku je snehovo a zamrznuto, tak , labutík, bacha , nešmýkaj sa veľmo...a pozor na ceste...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať