Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Dnes nadránom ma zobudil vietor a už som potom nedokázala zaspať, cítim sa nevyspatá, aj keď mám už jedno kafíčko v sebe ....
... tak budem asi celý deň zívať ... .... a poobede zrejme skončím vo svojom špeci odpočívadielku ... ...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
luja5 Pozri príspevok
Dnes nadránom ma zobudil vietor a už som potom nedokázala zaspať, cítim sa nevyspatá, aj keď mám už jedno kafíčko v sebe ....
... tak budem asi celý deň zívať ... .... a poobede zrejme skončím vo svojom špeci odpočívadielku ... ...
..

..to odpočívadielko je super nápad, mojík...ale na mňa ešte dnes kričí mašina, tak došijem, čo treba a potom budem leháriť- ak mi kúsok toho kresla požičiaš...fajn deň ti...
2 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale na mňa ešte dnes kričí mašina, tak došijem, čo treba a potom budem leháriť- ...fajn deň ti...
Ď. Ti, slniečko svieti, tak hádam pookrejem a bude nakoniec aj deň celkom fajn ...

A na nás už táto bytová ozdoba zazerá .... ...., že by sa chcela uložiť na ročný spánok ....
1 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
No tak my sme ani celu noc nespali. Samko ma larynditidu (zapal hrtana), teploty okolo 38,8 zachripnuty hlas, kasel a tak posilujem a nosim toto 15 kg zavazie na rukach,aby sa ukludnil.... doba liecenia bude priblizne tyzden, takze to budu fofry s dph-ckami (uz len 9 dph a 4 suhrnny vykazy :-))))
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... ako jej závidím ... aj mne by sa zišiel ročný spánok ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jacekova Pozri príspevok
No tak my sme ani celu noc nespali. Samko ma larynditidu (zapal hrtana), teploty okolo 38,8 zachripnuty hlas, kasel a tak posilujem a nosim toto 15 kg zavazie na rukach,aby sa ukludnil.... doba liecenia bude priblizne tyzden, takze to budu fofry s dph-ckami (uz len 9 dph a 4 suhrnny vykazy :-))))
..

fšak mi ho dones, mojík, zamerkujem ho...a vyteším sa...aj Robo má malé detičky rád, takže o zábavu by núdza nebola...prajem frišké uzdravenie...a pánu účtovníčkovi prosím na hrdielko vlažný obklad (len handrička do vlažnej vody, vyžmýkať a previazať ručníčkom...pomáha to na zapálené hrdlo...
2 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

luja5 Pozri príspevok
Ď. Ti, slniečko svieti, tak hádam pookrejem a bude nakoniec aj deň celkom fajn ...

A na nás už táto bytová ozdoba zazerá .... ...., že by sa chcela uložiť na ročný spánok ....
tak u nás sa ešte len teraz zimuška prejavila, sneží a fučí, riadna metelica je z toho, plánovala som aj ja cez víkend uložiť stromček, ale však k snehu patrí, tak odkladám o týždeň
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Zdenka 0705 Pozri príspevok
tak u nás sa ešte len teraz zimuška prejavila, sneží a fučí, riadna metelica je z toho, plánovala som aj ja cez víkend uložiť stromček, ale však k snehu patrí, tak odkladám o týždeň
My si zase pripadáme ako v tom seriáli "Taková normální rodinka", ktorá mala Vianoce v lete ..... u nás sú dni vôbec nie ako v typickej zime, po snehu ani pamiatky ...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Porada je neskutočná, neskutočný zdroj zábavy, ale kto vie čítať, aj, aj sa dozvie, čo potrebuje. Netreba pirule, len sa ...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
sito Pozri príspevok
Porada je neskutočná, neskutočný zdroj zábavy, ale kto vie čítať, aj, aj sa dozvie, čo potrebuje. Netreba pirule, len sa ...
..

..mojko a čo si si myslel, že tá spústa závislákov je z čoho?..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a idem dopiť kafu, čo sa mi pri mašine suší od desiatej a kuknem, ako je tu..nikto nikde, tak aj hneď idem pokračovať...ak by niekto nejaký koláčik, dajte vedieť...lebo u mňa dnes šporák studený.....zatiaľ...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Telegraficky:
Uz som sa dokotulal domov, alabutka je tiez z prace doma, pozdravim pepsinu, hodim slofika, vecerom rezance a buchty na pare, holba pramenitej vody, bolo krasne, este teraz snezi, sneh po vajcia. :-)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...labutko, posielam za jeden bechera a kúštik čokoládky, dnes mám výročie, tak nech nesedíme nasucho...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

..no až fčul posielam..neprilepilo sa...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut, ty medveď polárny!!!...ževraj sneh po vajcia...ale iste korytnačke...alebo žabe
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...možno mu mráz pritiahol nižšie k Matke zemi ...že v tých kopcoch je teraz vraj statočný...

...ja radšej na riti sedím..........................ešte by som ich za sebou náhodou ťahal , aj u mňa na chalupe je fajne zdravo...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..mna dnes potesila len taka malickost..napr.bohata pena na presso kavicke..no a bolo treba len nahriat salocku..a potesilo ma trocha bieleho snieziku, co k nam dofukalo z kopcov, ale najviac ma tesi, ze moj vnuk si dnes velmi pochutnal na obediku..pecene zemiacky a filety z aljasskej tresky..
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

adi11 Pozri príspevok
..mna dnes potesila len taka malickost..napr.bohata pena na presso kavicke..no a bolo treba len nahriat salocku..a potesilo ma trocha bieleho snieziku, co k nam dofukalo z kopcov, ale najviac ma tesi, ze moj vnuk si dnes velmi pochutnal na obediku..pecene zemiacky a filety z aljasskej tresky..
z kopcov?-hádam z kopca, čo tam ten jeden máte menom Zobor...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
z kopcov?-hádam z kopca, čo tam ten jeden máte menom Zobor...
..ale mame tu aj kopec Borinu..Kalvariu a kolinanske a gymesske kopce..no posepkal mi sb..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...máme za sebou tretiu šantu na snehu..ten pes je neskutočný!..tuším miluje sneh viac, než ja..hádam do rána ešte pripadne..pošlite niekto, ak máte veľa...

..a kafu podvečernú varím, môžem aj dolče, s gustom, alebo bez...alebo čajo...teda, ak by niekto...a fajn podvečer vám...
..mňa dnes potešila dobrá práca, konečne mám v šatníku policu, aj tyč na vešanie kabátov,aj záves mám pripravený, len nie som rozhodnutá, či ho tam dám...a idem niečo zjesť..konečne...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať