Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes som urobila tvarohovo-jablkovú žemľovku, pespina ma včera namaškrtila, mňam bola, len mi po vybratí z rúry trochu poklesol sneh, neviem, čo som po... Chuti to však neubralo. Asi sa v týchto končinách snehu nedarí ani von, ani na žemľovke.
2 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Mňa dnes potešilo ministretko s Evkou - Euláliou. Díky, Evka
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
Dnes som urobila tvarohovo-jablkovú žemľovku, pespina ma včera namaškrtila, mňam bola, len mi po vybratí z rúry trochu poklesol sneh, neviem, čo som po... Chuti to však neubralo. Asi sa v týchto končinách snehu nedarí ani von, ani na žemľovke.
ja moc žemlovku inak nemusím, ked som chodil na zdš-ku tam sme ju mali každý druhý deň a odvtedy sa mi sprotivila-ale je to inak dobré jedlo...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
z kopcov?-hádam z kopca, čo tam ten jeden máte menom Zobor...
Akože jeden, a ty nevieš, že Nitra je na 7 pahorkoch postavená?
Zobor, Hradný kopec, Kalvária, Čermáň, Borina, Vŕšok, Martinský vrch (viem a nie som Nitrančanka, ale Nitranka)
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Akože jeden, a ty nevieš, že Nitra je na 7 pahorkoch postavená?
Zobor, Hradný kopec, Kalvária, Čermáň, Borina, Vŕšok, Martinský vrch
fúha, tak to sa teda prosím pekne ponížene omlúvam...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Dnes som urobila tvarohovo-jablkovú žemľovku, pespina ma včera namaškrtila, mňam bola, len mi po vybratí z rúry trochu poklesol sneh, neviem, čo som po... Chuti to však neubralo. Asi sa v týchto končinách snehu nedarí ani von, ani na žemľovke.
..

..mojík, ten sneh treba vytrepať nad parou..potom nespadne...mám to vyskúšané...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Rozalka Pozri príspevok
Akože jeden, a ty nevieš, že Nitra je na 7 pahorkoch postavená?
Zobor, Hradný kopec, Kalvária, Čermáň, Borina, Vŕšok, Martinský vrch (viem a nie som Nitrančanka, ale Nitranka)
..

..tiež by tým Nitranom mohol stačiť jeden kopec!...kto si to má zapamatovať?..

(a naozaj to nie je Nitrančanka, ale Nitranka?.. a chlap- Nitran, nie Nitrančan?..mala by som sa opýtať erzeta, ten to bude vedieť
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..tiež by tým Nitranom mohol stačiť jeden kopec!...kto si to má zapamatovať?..

(a naozaj to nie je Nitrančanka, ale Nitranka?.. a chlap- Nitran, nie Nitrančan?..mala by som sa opýtať erzeta, ten to bude vedieť
Chlap nitran, saláma Nitran, či?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
fúha, tak to sa teda prosím pekne ponížene omlúvam...
Môžem byť zlá? u nás sa ospravedlňuje

Tweety Pozri príspevok
Chlap nitran, saláma Nitran, či?
chlap Nitran aj saláma Nitran (hoci sami "nitrančani" hovoria, že saláma = salám!




pepsikova Pozri príspevok
..

..tiež by tým Nitranom mohol stačiť jeden kopec!...kto si to má zapamatovať?..

(a naozaj to nie je Nitrančanka, ale Nitranka?.. a chlap- Nitran, nie Nitrančan?..mala by som sa opýtať erzeta, ten to bude vedieť
Môžeš sa spýtať erzeta a aj bez pýtania mi môžeš veriť: Nitran/Nitranka ale tu v Nitre si oni sami hovoria Nitrančan, -ka
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pepsikova Pozri príspevok
..a idem dopiť kafu, čo sa mi pri mašine suší od desiatej a kuknem, ako je tu..nikto nikde, tak aj hneď idem pokračovať...ak by niekto nejaký koláčik, dajte vedieť...lebo u mňa dnes šporák studený.....zatiaľ...
Hm ... aj pekáč musí byť ...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Otvorím emailovú schránku a hneď 2 oznámenia :
Rozalka založil na Porade tému:
Parkovanie v Bratislave
Ak si chcete tému prezrieť, navštívte stránku:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=184198

To už budeme dostávať oznámenia aj vtedy, keď naši priatelia založia novú tému? No myslím si, že Porada je stále zložitejšia....či zdá sa to len mne?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Aha, ale v druhom upozornení už bol link na môj profil, kde pribudlo sledovanie tém priateľov, tak sa to tam dá zrušiť, no myslím, že by bolo naozaj veľa sledovačiek....
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
...labutko, posielam za jeden bechera a kúštik čokoládky, dnes mám výročie, tak nech nesedíme nasucho...
..pepsi gratulujem k styrom rockom na Porade..
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Z toho mi napadlo: "Ak netrpíš stihomamom, ešte to neznamená, že ťa nesledujú"
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

terezamaria Pozri príspevok
Otvorím emailovú schránku a hneď 2 oznámenia :
Rozalka založil na Porade tému:
Parkovanie v Bratislave
Ak si chcete tému prezrieť, navštívte stránku:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=184198

To už budeme dostávať oznámenia aj vtedy, keď naši priatelia založia novú tému? No myslím si, že Porada je stále zložitejšia....či zdá sa to len mne?
Áno, Richard založil takúto tému http://www.porada.sk/t184152-novinka...kontaktov.html, a keďže ho mám v kontaktoch, prišlo mi upozornenie aj na inú tému, ktorú založil, tu http://www.porada.sk/t184188-danovy-...01-2012-a.html.
Nepríde ti to od každého, iba od priateľov a kontaktov, ktoré máš.
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
V prvom momente som si predstavila, že 77 priateľov si bude zakladať témy a zakaždým sa mi to dvojmo objaví v emailovej schránke, ale v pohode, že sa to dá zrušiť.....
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Po polnoci sme sa vrátili z dcérinho venčeka... Detváky absolvovali základný kurz spoločenského tanca, tak sa včera večer predviedli rodičom, ako nám za tých 15 rokov vyrástli do krásy... Zlatí boli, tancovali, spievali, vybláznili sa, pobavili... a rodičia tiež... dobre bolo... Neviem, ako som prišla k takej dcére - toť nedávno to bolo v kočíku, a odrazu - čochvíľa dospelý človek... Ako ten čas letí... Ale potešilo ma to.
9 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Oliwa Pozri príspevok
Po polnoci sme sa vrátili z dcérinho venčeka... Detváky absolvovali základný kurz spoločenského tanca, tak sa včera večer predviedli rodičom, ako nám za tých 15 rokov vyrástli do krásy... Zlatí boli, tancovali, spievali, vybláznili sa, pobavili... a rodičia tiež... dobre bolo... Neviem, ako som prišla k takej dcére - toť nedávno to bolo v kočíku, a odrazu - čochvíľa dospelý človek... Ako ten čas letí... Ale potešilo ma to.
Veď toť nedávno sme ešte aj my boli v kočíku - len sa spýtaj svojich rodičov (ak sa ešte dá).
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Po polnoci sme sa vrátili z dcérinho venčeka... Detváky absolvovali základný kurz spoločenského tanca, tak sa včera večer predviedli rodičom, ako nám za tých 15 rokov vyrástli do krásy... Zlatí boli, tancovali, spievali, vybláznili sa, pobavili... a rodičia tiež... dobre bolo... Neviem, ako som prišla k takej dcére - toť nedávno to bolo v kočíku, a odrazu - čochvíľa dospelý človek... Ako ten čas letí... Ale potešilo ma to.
..

..ja sa tiež semotamo čudujem, ako som prišla k hadom...ale občas sa zadarí
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Budiiicek, opat pripadlo 10 cm snehu, pepsinu este nechame v pelechu, ja si dam horskej pramenitej vody, zajtra mozem ist opat. Polievke pomaly dviham teplotu, aby sa poriadne vyluhovala, este spravim rezance a zaleziem k alabutke do tepleho hniezda. :-)
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať