Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Vcera sme so Samkom skoncili este na pohotovosti, ale do rana sa mu viditelne polepsilo. Dokonca dnes aj papal! Sme hore od 5.30, kreslime si, pozerame rozpravky, staviame lego, mama pije kaficko. .... no proste typicka nedela...
6 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

pepsina, ja som prisiel k hadom, ked som nebol doma, ale pridavky a stastna mamicka potesili. :-)
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ja sa zobudím,urobím si kávičku a idem si na balkon zapáliť a ja že čo je pri ceste nejako veľa ľudí a to sa policajti bili s nejakými 2 chlapcami,čo ich zastavili na ceste v aute-chlapci vystúpili a hneď kopačky na policajtov
ale chalani už ležia s pútkami na trávniku...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Budiiicek, opat pripadlo 10 cm snehu, pepsinu este nechame v pelechu, ja si dam horskej pramenitej vody, zajtra mozem ist opat. Polievke pomaly dviham teplotu, aby sa poriadne vyluhovala, este spravim rezance a zaleziem k alabutke do tepleho hniezda. :-)
.

..booošee,labutík vstávať o šiestej!..nehanbíš sa?..ja som bola so šarkanom o štvrtej vonku, lebo snehovalo krásne a on asik nemohol preto spať..no a potom som bola vonku o osmej, na lúke a medzičasom som došila, upratala, vypila kafu a fčul ti prajem krásny deň pri alabutke...(a bacha, to skoré vstávanie ti môže zostať ako zlý zvyk!)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jacekova Pozri príspevok
Vcera sme so Samkom skoncili este na pohotovosti, ale do rana sa mu viditelne polepsilo. Dokonca dnes aj papal! Sme hore od 5.30, kreslime si, pozerame rozpravky, staviame lego, mama pije kaficko. .... no proste typicka nedela...
..

..tak to je dobre, že je už lepšie!..len ktovie- malý včera videl sneh a zistil, že by to mohla byť fajn zábava a tak sa rozhodol vyzdravieť!..posielam cmuka...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja sa zobudím,urobím si kávičku a idem si na balkon zapáliť a ja že čo je pri ceste nejako veľa ľudí a to sa policajti bili s nejakými 2 chlapcami,čo ich zastavili na ceste v aute-chlapci vystúpili a hneď kopačky na policajtov
ale chalani už ležia s pútkami na trávniku...
..

..fšak to je hrúza, akí sú tí policajti necitliví!!..keby ich boli aspoň do snehu hodili s tými pútkami...ale na trááávuu...strašné voľačo
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

alabut Pozri príspevok
Budiiicek, opat pripadlo 10 cm snehu, pepsinu este nechame v pelechu, ja si dam horskej pramenitej vody, zajtra mozem ist opat. Polievke pomaly dviham teplotu, aby sa poriadne vyluhovala, este spravim rezance a zaleziem k alabutke do tepleho hniezda. :-)
Aj my chceme sneh, nejaky poprasok tam sice rano bol (teraz neviem, som zavreta v kancli). Mame nove boby s volantom, treba ich odskusat.
1 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
pepsikova Pozri príspevok
..

..tak to je dobre, že je už lepšie!..len ktovie- malý včera videl sneh a zistil, že by to mohla byť fajn zábava a tak sa rozhodol vyzdravieť!..posielam cmuka...
Dakujeme.... ale sniezik veru nemame...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..fšak to je hrúza, akí sú tí policajti necitliví!!..keby ich boli aspoň do snehu hodili s tými pútkami...ale na trááávuu...strašné voľačo
no šak to- šak chalani možu prechladnúť...
ale inak oni začali...
0 0
Negoti Negoti

Negoti je offline (nepripojený) Negoti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no šak to- šak chalani možu prechladnúť...
ale inak oni začali...
kto začal? oni chalani?
oni chalani a zároveň policajti?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Negoti Pozri príspevok
kto začal? oni chalani?
oni chalani a zároveň policajti?
chalani-nepolicajti, né chalani-policajti...
0 0
Negoti Negoti

Negoti je offline (nepripojený) Negoti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
chalani-nepolicajti, né chalani-policajti...
ešte dýchajú na trávnik?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Negoti Pozri príspevok
ešte dýchajú na trávnik?
NIE NIE, pravdepodobne už oddychujú v cpz na OO PZ SR Petržalka- juh...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

A slovensku gorilu nesputali? Tym by sa zislo, nie chalanom, aby ukojili policajne chutky. :-)
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a pekne snezi,uf uz prestalo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

všetci tu len dráždia s tým snehom..... ja chcem aby BA zavialo.....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ako vidím (čítam) v BA chýbajú kalamitky ......my ich tu máme habadej, normálne môžeme predávať, veď biznis je biznis.......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

áno chýbajú... to čo už je za zimu.... síce by som určite nadávala....ale, chcem tu sniežik
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dajte si doviezť z východu,ja ked som ráno pozrela v Tatrách z okna,myslela som že tam skysnem do jari.Síce rozprávka,ale po dialnicu ani cestu nebolo vidieť.Som celkom rada,že u nás netreba paneláky zo snehu vyhrabávať.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie je východ ako východ. Východ pod Tatrami - sortimentu dostatok, východ na východe - ako keby práškovým cukrom poprášil .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať