Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
lavanda Pozri príspevok
Pred chvíľkou som dostala mms-ku - mám prvého vnuka valibukaaaaaa, juchúúúúúúúúúú! (4650g, 54 cm)

Takže VITAJ v klube starých mám /alebo babiek, neviem ako u Vás hovoríte starkým / ! Malému valibukovi a aj mamičke želám veľa zdravíčka, šťastíčka, proste všetkého, čo ku peknému životu patrí !
Ja si toho môjho vnúčika užívam skoro tri roky.... A vnúča to je fakt iné ako vlastné dieťa - a je to nádherná vec v živote.....
6 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Vnúčatká sú našou radosťou...moja malá vnučenka je momentálne veľmi nachladnutá, očká zapálené a soplíky, nervná je, stále si pretiera očká aj nos, chúdiatko malé a plačká veľmi, ešteže mám doma loptičku a kocky, ktoré ju potešia a semtam sa aj pousmeje
4 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Economic Pozri príspevok
Takže VITAJ v klube starých mám /alebo babiek, neviem ako u Vás hovoríte starkým / ! Malému valibukovi a aj mamičke želám veľa zdravíčka, šťastíčka, proste všetkého, čo ku peknému životu patrí !
Ja si toho môjho vnúčika užívam skoro tri roky.... A vnúča to je fakt iné ako vlastné dieťa - a je to nádherná vec v živote.....

Ďakujeme. Nad oslovením ešte musím porozmýšľať, lebo v rodine už máme aj babku, aj babinu, aj babču, tak nech v tom to dieťa nemá zmätok... Žeby babenka???


[QUOTE=lujza.j;1946469]
lavanda Pozri príspevok


tí "drobci" išli prirodzene alebo boli vyrezaní, ja to tak hovorím mojemu decku bola vyrezaná
Všetci prirodzenou cestou, pričom u dcéry na prvorodičku by som povedala, že aj dosť rýchlo - od deviatej do trištvrte na dva... (ja viem, že jej sa videla každá sekunda ako tisícročie...ale ona sa liepala na svet ako moja prvorodená vyše 25 hodín)

[QUOTE=nika.sum;1946476]
lavanda Pozri príspevok

Nevlezie. Moj starsi ked sa narodil mal 4780 g a 55cm. Nedokazala som ho narvat ani do perinky, takze perinku videl len v porodnici a pri obleceni sme tusim zacali pri 62. Mladsi mal 4100 g a 51 cm, ale to som uprosila aby mi vyvolali porod o tyzden skor, lebo podla ultrazvuku bol tiez velky. Ale ked sa na neho pozrela lekarka, nechcela verit, ze vazil az 4100 g, vyzeral drobny...Inak tie velke deticky robia aj tie vitaminy. Mne nakazala moja lekarka jest pri mladsom vitaminy pre tehotne, ale pri skusenosti so starsim, kde som to brala poctivo podla navodu, som pri druhom brala polovicnu davku, ale aj tak lekar skonstatoval, ze maly je ako Rus, ze ma vyciciava a preto tak rastie a ze mam tie vitaminy obmedzit.
Dcéra žiadne umelé vitamíny nejedla, dokonca keď som počúvala, čo všetko neje kvôli možným alergiám (tuším dostala od lekárky nejaký zoznam či čo...), čudovala som sa, ako môže to dieťa dostať dostatok živín...no očividne toho mal "drobec" dosť a poradil si!
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lavanda Pozri príspevok
Ďakujeme. Nad oslovením ešte musím porozmýšľať, lebo v rodine už máme aj babku, aj babinu, aj babču, tak nech v tom to dieťa nemá zmätok... Žeby babenka???
...nemá zasroš , nemá veru ....

Neexistuje , že by nejaký iný dedko zareagoval , čo aj na ulici otočil .....

Mladí naučili vnučku ......že dedo gžordž .....( vyslovuj Georg ....).... ...
1 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
No my máme taký problém. Ja starká, svatka druhá starká. No on malý má aj prastarké a dokonca tri ... Aj tie ale volá že "starká"... Takže má 4 staré mamy kým ich inak nerozlíši... Inak je to krásne...
2 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake



Nech vám v zdraví, láske rastie,
nech vám dáva iba šťastie.
Vo dne, v noci, skrátka stále
nech Vás teší chlapča malé.

...malé???
Srdečne blahoželám rodičom k narodeniu Filipka, nech vyrastá v zdraví, šťastí a láske.
Ľudka, babenka aj tebe aj dedkovi...
7 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

[QUOTE=lavanda;1946458]
misoft Pozri príspevok
to lavanda: k tomu vnukovi - a to ho kde zobrali - šak je to XXL veľkosť
Ale gratulujem k , babka .
misoft Pozri príspevok



Áno, vystihol si to, rozmýšľam, či vlezie vôbec do tých rôznych oblečkov veľkosti 56, čo sme s dcérou tak neprozreteľne nakúpili vopred... Ale "malý" má dobrý genetický XXL základ - dcéra pri narodení vážila 3950 g a zať vraj 4020g, no a môj syn 4500g!!! Takže ak sa vôbec rozhodnú pre druhé bábenko, neviem si tú veľkosť ani predstaviť!
Ale nech je veľký, len nech je zdravučký a v poriadku, no nie?
Všetko dobré malému Valibukovi,hlavne zdravia
3 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Budiiicek, pepsina, este si v pelechu? Uz som dokrkvany vyliezol, snehu a snehu, baby, ze sa vam chce v takom case rodit. :-)
lina_scheynius_carmen_kass_05.jpg  
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a vydarený deň dnes...kafa je na stole a dnes doobeda nerobím nič, len držím palčoky terezke...a aj vás prosím o pozitívne myšlienky pre ňu...


...a Filipkovi cmuka na pupíka,však on si už nájde meno pre svoju najmilovanejšiu starú mamu...

...a ak sa ešte nezobudil labutík, tak crrrrrrrnnn...
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Budiiicek, pepsina, este si v pelechu? Uz som dokrkvany vyliezol, snehu a snehu, baby, ze sa vam chce v takom case rodit. :-)
..

..akurát som ti zvonila!!!...a to vieš, červík si zámok nepostaví,aj keby kosačky padali, ide von..len nech v zdraví...

..máš tu kafu...a ja idem na jednu na balkán, vonku je nádherno, snehovano...krásny deň!...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Telepatia? :-)
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pekný deň, u nás prvýkrát túto zimu viac napadalo, výhľad z okna je zasnežený , len dokedy to vydrží .... užijeme si asi zase pľačkaničku ...
P8142283.jpg  
P8142288.jpg  
1/1
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Myslím, že toto je druhé poprášenie snehom túto zimu u nás, konečne sviatočne v bielom, na duchu čistota. Sused údi klobásky.
Dokonalá zimná idyla.
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

našla som dobrú stránku,nájdete tam úradné hodiny rôznych inštitúcií,organizácií a úradov.....a všeličoho iného
http://www.otvaracie-hodiny.sk/institucie/
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..poobedňajšiu kafu posielam...a terezka je už oki...
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

mna vcera pobavili vcera udajne vyskumy americkych vedcov,vraj med sa da nahradit nektarom zo susky/nie sisky/- priamo zo zenskeho lona
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

pepsi, čo je s Terezkou?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

trisestri Pozri príspevok
mna vcera pobavili vcera udajne vyskumy americkych vedcov,vraj med sa da nahradit nektarom zo susky/nie sisky/- priamo zo zenskeho lona
iné ma nenapadlo -len - podľa chuti zamiešaj si

iný problém mám - zohnať drevený kolík na prádlo, potrebuje syn zajtra na fyziku
plastové máme, a všetci rodina, susedia tiež majú len plastové

tuším mu ho budem musieť z dreva vystrúhať
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
iné ma nenapadlo -len - podľa chuti zamiešaj si

iný problém mám - zohnať drevený kolík na prádlo, potrebuje syn zajtra na fyziku
plastové máme, a všetci rodina, susedia tiež majú len plastové

tuším mu ho budem musieť z dreva vystrúhať

chytaj, hádžem......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

alebo zbehnúť do leopoldova a kuknúť či tam za mrežami nejaké nezostali
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať