Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
My tiež rozdávame na všetky strany a na hubovú polievku sa nechávajú pozývať aj naši priatelia. Ja huby milujem,len ten Liptov je akýsi premnožený medveďmi.Veď pred troma týždňami bol na rázcestí,keď vyjdeš z lesa na Malinô ,pri potôčiku,ako sa odbočí na cestičku na Vlkolínec Bojím,bojím.
Majka, popros Zitku, nech Ti na takéto vychádzky požičia sekerôčku
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Majka, popros Zitku, nech Ti na takéto vychádzky požičia sekerôčku
Vari si Ty myslíš moja , že ja požičiavam moju sekerôčku len tak ?
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Dnes ma niečo veľmi rozľútostilo. Včera sme sedeli s manželom na balkóne a tak som sa pýšila aké mám tento rok krásne muškáty. Aj som si povedala, že ich musím znovu odfotiť a pricapiť do Porady, lebo som ich fotila len pred letom, no skrátka mala som z nich radosť. Riadila som sa radou Elenky Navrátilovej a v každej zálievke som hnojila. No a dnes prišla taká búrka, nestihla som ich ratovať Strašná spúšť! Keď som tak pred chvíľou nariekala, manžel na to, že možno niekde niekomu odnieslo strechu. Viem, že sa stávajú horšie veci ale je to slabá útecha, keď má človek z niečoho radosť a zrazu toto
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Keď som videl tie blesky, čo švihali do TV veže na Kamzíku a jeden presne zasiahol aj jednu vežu Polusu, nebolo mi všetko jedno.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Tak to ja som zostala v práci, aby som si porobila nejaké zameškané veci, a ešte aj bohovia boli proti tomu, aby niekto v auguste trčal v robote od ôsmej do ôsmej a trikrát mi vypli počítač ( teda hromy-blesky chceli zasiahnuť môj komp, ale ja som sa nedala a trpezlivo som ho zapínala.) Po skončení som zistila, že 75 % zle a môžem opravovať. A robotka to bola jedna z najlepších - zamestnanci, ktorí zmenili zdravotnú poisťovňu, to samozrejme nenahlásili zamestnávateľovi, a keď aj nahlásili, zamestnávateľ to nenahlásil mne. A tak výkazy za 1 - 4/2007 ( v máji už v poisťovni začali nahrávať výkazy a upozornili ma na to) som mohla pekne prerábať. No a jedna novovzniknutá ZP, ktorej výkazy vypisujem a tlačím na ich stránke, mi tlačí prednú stranu výkazu, aj keď dám príkaz na tlač prílohy. A samozrejme som si to všimla, až keď som mala všetko vytlačené. Radšej by som tuším išla s medveďmi na muchotrávky, brum, brum.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Dnes ma prvý krát trhlo od blesku, ktorý vrazil niekde do zemi nablízko. Takú ranu som ešte nepočul.

hehe dobrá téma
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

No, včera sme boli asi viacerí, čo sme sa pokúšali pracovať pri tej búrke. Zo trikrát vypadla elektrina a tak som začínala trikrát nanovo
0 0
sadžika sadžika

sadžika je offline (nepripojený) sadžika

Ako hovorí môj otec:
Len tri veci treba robiť.
A to:

1. zálohovať

2. zálohovať

3. zálohovať !!!
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
zálohovať...ale hlavne mať náhradný zdroj energie...ja si to neviem vynachváliť
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Mňa dnes skôr "pobavilo"....vynovujú nám celú ulicu - vozovku i chodníky, krtkujú ,zametajú, nový koberec pokladajú .... vďaka vetru na vynovený chodník zaparkovalo zopár umelohohmotných tašiek , kýblikov od jogurov a neumelohmotných papierov, ktoré sa vybrali na výlet z neuzavretých kontajnerov..... a mladý, flegamiticky pôsobiaci , tíško si pofajčievajúci si(skoro sa mi prsty teraz zavrkočili z toho slova) valcovač (a či valčiar? ) všetky smeti už hodinu statočne zavalcováva (už som zavrkočená načisto). Tuším budeme mať chodník ako nikto nikde vyzdobený.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Pauli, máte recyklovaný chodník.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

abel Pozri príspevok
Pauli, máte recyklovaný chodník.
Elenka, to je za bodík. Tu ho máš :
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Mne sa dnes podarilo otočiť "obrazovku v počítači" hore nohami , aj myš fungovala zrkadlovo. No sranda, nevedela som ako som to spravila a hodinu som lamentovala, že čo teraz, "opraváreň" otvárali až o deviatej a modlila som sa, aby šéf niečo nepotreboval. Nedalo mi to a stále som čosi skúšala až som na to prišla, ako to napraviť. Ten pocit bol suprový, keď sa obrazovka otočila a ja som nemusela visieť dolu hlavou!! Xixi
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Paula Pozri príspevok
Mňa dnes skôr "pobavilo"....vynovujú nám celú ulicu - vozovku i chodníky, krtkujú ,zametajú, nový koberec pokladajú .... vďaka vetru na vynovený chodník zaparkovalo zopár umelohohmotných tašiek , kýblikov od jogurov a neumelohmotných papierov, ktoré sa vybrali na výlet z neuzavretých kontajnerov..... a mladý, flegamiticky pôsobiaci , tíško si pofajčievajúci si(skoro sa mi prsty teraz zavrkočili z toho slova) valcovač (a či valčiar? ) všetky smeti už hodinu statočne zavalcováva (už som zavrkočená načisto). Tuším budeme mať chodník ako nikto nikde vyzdobený.

My máme takýto "kopec" uprostred panelákov. Navozili na kopu stavebný odpad, zasypali ho zeminou a na vrch zapichli nejaké drevá. Nazvali to "Areál snov". Je tam zasiata tráva a v zime keď napadne sneh sa tam deti sánkujú. ...... Drevá už zmizli a z kopca sa zosúva zemina a trčia z neho panely.....
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Nika Pozri príspevok
My máme takýto "kopec" uprostred panelákov. Navozili na kopu stavebný odpad, zasypali ho zeminou a na vrch zapichli nejaké drevá. Nazvali to "Areál snov". Je tam zasiata tráva a v zime keď napadne sneh sa tam deti sánkujú. ...... Drevá už zmizli a z kopca sa zosúva zemina a trčia z neho panely.....
Nika, to už klíči nový panelák, len treba poriadne hnojiť.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

betka Pozri príspevok
Dnes ráno sme boli na hubách a mňa tak strašne potešili tie hríbiky, kt. na mňa pozerali z machu, ihličia a trávy. volali na mňa tu som, zober si ma... Hubári chodili s plnýmii košmi.

Nepotešila ma však jedna vec, že som vyplašila všetkých naokolo mojim krikom a panikou...... Ako si tak zbieram, zrazu počujem za sebou vrm, vrm.....Nejak som si to neuvedomovala. O chvíľu znova vrm, vrm (preboha, veď je to brum, brum), zrazu niečo šuchotalo poniže mňa, skoro som si cvrkla od strachu ........A začala som zjapať, medveď, medveď.....
V tej panike som sa zachovala tak: nie aby som išla smerom preč od ľudí, s kt. som bola, ale letela som priamo k nim. Chudáčikovia zúbožení, nevedeli ani zbraň tasiť, čo sa im ruky klepali. Ináč, boli to terenne motorky, s kt. mladíci šantili po hore, bolo to síce v dialke, ale ten tlmenný zvuk...

Hubári, ak máte možnosť, choďte na huby, práve rastú neskutočne krásne hríby (Orava, Liptov, ... )
(dolniaci, hríby nie sú všetky huby, ale dubáčiky. Viem, že tam dole volajú i muchotrávky hríby )
S vnučkou chcem ísť do L.M. "kúpať vodu". Už mesiac volám manžela aby išiel s nami. Nechce a nechce. Ale keď mu dám prečítať tento príspevok bude prvý sedieť v aute, lebo zbieranie hríbov zbožňuje a na Záhorí nerastú žiadne hríby, dokonca ani muchotrávky. Ani brum, brum ho neodradí.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

abel Pozri príspevok
Nika, to už klíči nový panelák, len treba poriadne hnojiť.

..........
0 0
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

Teší ma krásny deň.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A mňa potešil tento oznam v bleskovkách :

Wanderers zamietli ponuku Leedsu
Becker zaplatí 114 000 eur za kolaps portálu Sportgate
SkyEurope NOVÉ: Praha z Bratislavy už od 555 Sk all inclusive!</B>

Stačí mi jednomesačný daňový bonus !!!!!!!
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Na tie návštevy netopierov si asi zvyknem, už tu boli 3x.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať