Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
No teda ja by som do tej restauracie uz viacej razy nevkrocila, aj keby tam neviem ako dobre varili. Naviac, ak tam sedel sef a nezakrocil. Asi bude ryba smrdiet od hlavy.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Hansa Pozri príspevok
Ja si ho vážim /nakoľko je môj zamestnávateľ/, ale tých hlúpostí, čo navymýšľa?!? Takého človek nevidel snáď ešte nikto.
Keby si mala záujem, tak Ti napíšem pár výrokov môjho,našťastie už bývalého šéfa. Ver tomu, že ten tvoj je "andílek"

Alebo , že by to bol ten istý?
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
arizona Pozri príspevok
Keby si mala záujem, tak Ti napíšem pár výrokov môjho,našťastie už bývalého šéfa. Ver tomu, že ten tvoj je "andílek"

Alebo , že by to bol ten istý?
Toš napíš, aj ja som bol kedysi šéf (ale už nechcem), možno sa tam nájdem
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ibaka Pozri príspevok
Toš napíš, aj ja som bol kedysi šéf (ale už nechcem), možno sa tam nájdem
...toš nám napíš pravdivo prečo už nechceš
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
slavica Pozri príspevok
...toš nám napíš pravdivo prečo už nechceš
Raštrukturalizácia či čo- ale teraz som sám sebe schef a som nadmieru spokojný, ale tie výroky by ma zaujímali
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ibaka Pozri príspevok
Raštrukturalizácia či čo- ale teraz som sám sebe schef a som nadmieru spokojný, ale tie výroky by ma zaujímali
...a aký si bol teda podľa teba schef ?
0 0
nomis nomis

nomis je offline (nepripojený) nomis

co mna potesilo,,,naozaj neviem anno syn dosatl jednotku z matiky ale ta slovencina.....aach. a co ma nahnevalo? asi pohlady muza môjho.....a aj teraz mlcime....idem spat pa
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Hansa Pozri príspevok
Ja si ho vážim /nakoľko je môj zamestnávateľ/, ale tých hlúpostí, čo navymýšľa?!? Takého človek nevidel snáď ešte nikto.
Niečo mi hovor. Prečo by sa niečo malo spraviť jednoducho, keď sa to dá komplikovať?

Bežná situácia v našej firme:
Šéf s dodávateľom- (volá sa napr. Humer) - on s ním osobne rokoval, dohodol sa na dodávateľských podmienkach, zľavách, atď ...., jeho číslo má v mobile, napriek tomu vydal príkaz:

Šéf: zavolaj Humrovi, že potrebujeme 2" pozinkovanú trubku, na zajtra o 07:30 v NZ

volám Humrovi: Áno, trubku máme, ale nie v NZ ale v NR

volám šéfovi: majú, ale ...
Šéf: zavolaj Humrovi, či ju nevedia z NR do NZ na zajtra previezť!

volám Humrovi: prosím vedeli by ste...
Humer: Áno, ale až okolo 10:00 hod


volám šéfovi: trubka bude v NZ až okolo 10:00

šéf: to je neskoro, zavolaj ešte raz a povedz, že to potrebujeme súrne.

Humer: Je mi ľúto, ale ja to skôr ako zajtra do NZ previesť neviem, nemám autá, šoférov, le ak je to súrne , je možné, že sa môže šéf zastaviť v NR aj vo večerných hodinách, aj o 20:00, vopred treba zavolať, dal číslo na mobil, na ktoré treba vopred volať, aby sa na firme stretli

zasa volám šéfovi : že nemajú autá ... ale môžete sa zastaviť aj večer, vopred treba zavolať , mám číslo

šéf: zavolaj tam, že večer prídem

Ja: zavolala som, dohodnuté, môžete prísť, číslo telefónu som mu nadiktovala, bol tam, aj prevzal tovar, to je OK

Len ja som si pripadala blbo, že hodinu telefonujem s šéfom a Humrom a Humrom a šéfom a "dokolečka dokola",
keď šéf by za sa 2 minúty vedel s ním dohodnúť, kde, kedy a ako tú trubku prevezme.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

a keď príde Fa za telefón, tak ťa ešte "spískne", že máš vyššie účty za telefón ako on,však
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Ajuška Pozri príspevok
Nemajú doručovateľky a nahrádzajú ich ako vedia. Ja chápem, že pre niekoho je v začiatku problém o čom sú dôležité termíny. Ale zástupkyňa vedúcej o ktorej viem, že tam je už roky v tejto pozícii, aby zaujala takéto stanovisko?? Sila... Už len tá predstava... že si mám obvolať sociálku, lebo jej sa zdá, že to odtiaľ bolo! Noo od vrátnice, cez niekoľko poschodí to mám co by dub...... Zvažujem písomnú sťažnosť...
Ajuška rozhodne sa sťažuj písomne ... a kľudne im napíš, že ak táto ich lajdáckosť bude mať za následok finančnú ujmu na Tvojej strane, že to budeš na nich vymáhať ... to, že niekde nemajú doručovateľov, to je ich neschopnosť získať a následne udržať zamestnancov...

u nás na pošte už hľadajú doručovateľa vyšše roka, nechali odísť naraz dve doručovateľky ... boh vie kde sa stráca moja pošta
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

arizona Pozri príspevok
a keď príde Fa za telefón, tak ťa ešte "spískne", že máš vyššie účty za telefón ako on,však
Keby len účet za telefón!!! Keď nestihne spraviť svoju prácu za ktorú je platená, tak sa jej šéf určite spýta za čo ju platí. Raz darmo ,šéfovia stále frflú na svojich zamestnancov, ale za väčšinu problémov si aj tak môžu oni sami. Nech by ste oponovali akokoľvek nezmeníte môj názor. V tomto určite nie. Mám s tým svoje skúsenosti.
0 0
milagros208 milagros208

milagros208 je offline (nepripojený) milagros208

Dnes ma hrozne naštvala jedna baba za volantom. Išla som si autom do práce pekne v svojom pruhu /dvojpruhovka/, a keď som
bola skoro na jej úrovni vošla mi do môjho pruhu. Ešteže mi nešlo auto v protismeru a mohla som sa uhnúť, ináč by som riešila teraz úplne iné problémy.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

milagros208 Pozri príspevok
Dnes ma hrozne naštvala jedna baba za volantom. Išla som si autom do práce pekne v svojom pruhu /dvojpruhovka/, a keď som
bola skoro na jej úrovni vošla mi do môjho pruhu. Ešteže mi nešlo auto v protismeru a mohla som sa uhnúť, ináč by som riešila teraz úplne iné problémy.
ja som to naozaj nebola, , ale chystám sa na kondičné jazdy a potom vhupnem do cestnej premávky. Sľubujem, že vás budem včas varovať
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

willma Pozri príspevok
ja som to naozaj nebola, , ale chystám sa na kondičné jazdy a potom vhupnem do cestnej premávky. Sľubujem, že vás budem včas varovať
Willmuš, vybav si auto s majákom...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Willmuš, vybav si auto s majákom...
no skúsim osloviť kamošov hasičov, nech to má nejaký cveng
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

čo myslíte, čo to so mnou spravilo http://www.porada.sk/t92205-exekutor-bratislava.html
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

willma Pozri príspevok
čo myslíte, čo to so mnou spravilo http://www.porada.sk/t92205-exekutor-bratislava.html
Nepotešilo, nie?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Tweety Pozri príspevok
Nepotešilo, nie?
ani nie že nepotešilo, ale priam do biela vytočilo. A keď si uvedomím, všetky procedúry naokolo, aby som mohla aspoň náhradné výživné poberať, ide ma rozhodiť od jedu. Jednoducho živiteľ rodiny a to teraz nevzťahujem len na seba, ale na všetkých osamelých rodičov sa môže jednoducho potrhať, hľadať výhodnejšie platené zamestnanie, len aby mal z čoho všetko utiahnuť a takýto nezodpovedný nechcem povedať že rodičia (lebo na ten titul právo nemajú) sa budú za chrbtom vyškierať, ako skvelo so všetkým vyhúpali. A štát vymáhanie výživného tiež nijako neuľahčil a to nehovorím o vybavovačkách pri náhradnom výživnom. (joj že tu nie je ten vybucujúci smajloš)
0 0
diana17 diana17

diana17 je offline (nepripojený) diana17

som právnik-nováčik, ale zdokonaľujem sa ...viac
Prepáčte že to zaradujem sem ale neviem do ktorej témy by to bolo lepšie?

Mám takýto problém:
- Dlžník má "u nás" pohladávku na XXX,-Sk, dohodol sa z exekútorom na splácaní a na prednostnom uhrádzaní trov exekúcie. Tieto trovy uhradil už v apríli 2005, odvtedy nám neplatí.
Teraz preberám agendu po bývalom právnikovy a zistil som že náš exekútor, ktorý na tom pracoval medzitým zomrel. Dlžníkovy bola poslaná urgencia ale najaví záujem platiť. Ak nám nezaplatí, máme právo dať súhlas na odpredaj zabezpečeného majetku dlžníka a uspokojiť si našu pohladávku z výťažku exekúcie - ale!!! čo teraz keď je exekutor po smrti???

Počul som že treba v takomto prípade čakať na rozhodnutie exekutorskej komory, ktorá "jeho" prípady pridelí iným exekútorom. Ono ide o to že náš dlžník dlhuje peniaze aj iným subjektom - tak aby nás nepredbehli...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dnes som sa dozvedela, že jeden zo psíkov, o ktoré som sa starala, sa má "ako kráľ". Majiteľka je ním nadšená, miluje ho a rozmaznáva. Psík je rasy Pouličná zmes, poddruh Nechcené, druh Vyhodené. A predsa sa mu podarilo nájsť si domov a lásku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať