Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..a tých 42- to je váha?..a ty sceš ísť so mnou do Mexika?....nyje, moja, musíš mať aspoň 50..nebojíš sa ísť von, keď fučí silnejší?...šak ja som 42 mala kedysi v 7. triede
Jémine nééé, to je konfekcia...

Sa štverám za 10 rokov z 36 na 42... sakriš....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Kurník, vážila som sa (po sviatkoch prvýkrát) a nežerem do veľkej noci
Ala, kašli na to,či máš o 5 kilov viac alebo menej to je jedno-sú aj doležitejšie veci v živote ako nejaké kilo navyše...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mať vaše starosti- ja mám 110 kg a neplačem...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ala, kašli na to,či máš o 5 kilov viac alebo menej to je jedno-sú aj doležitejšie veci v živote ako nejaké kilo navyše...
To sú, to je pravda. Ale šak ja sa do rána z tej depky vyspím a zahájim deň kafou s mliečkom a kopou cukru.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Jémine nééé, to je konfekcia...

Sa štverám za 10 rokov z 36 na 42... sakriš....
vek je svina, to čo sa mi podarilo pred 40-tkov, po nej už je to iné žrať len zeleninu a chudé mäso... a podla možnosti cvičiť
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
To sú, to je pravda. Ale šak ja sa do rána z tej depky vyspím a zahájim deň kafou s mliečkom a kopou cukru.
kašli na depku, skepsu- a ženy sú aj tak najkrajšie nevychudnuté...-nerob si hlavu z toho...
2 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
dnes mám krásny deň, aj večer Bodaj by takýchto bývalo často.
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

AlaNR Pozri príspevok
To sú, to je pravda. Ale šak ja sa do rána z tej depky vyspím a zahájim deň kafou s mliečkom a kopou cukru.
..no a potom uz len lupotom vella nitry do prace....parkrat a tri kilecka mas za chvilu dole
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
AlaNR Pozri príspevok
To sú, to je pravda. Ale šak ja sa do rána z tej depky vyspím a zahájim deň kafou s mliečkom a kopou cukru.
ale prosím Ťa, tri kilá hore dole. ja som kilo pribrala a čo na tom, aspoň ma bude mať za čo chytiť manžel.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kedy sa tohoto dožijeme na Slovensku? Paušál za 15,99€ a neobmedzené volania, internet, SMS-sky:
http://www.mobilmania.sk/clanky/stvr...1/default.aspx
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

a všetci naši " sociálni" by ho mali za 2 €......
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
misoft Pozri príspevok
Kedy sa tohoto dožijeme na Slovensku? Paušál za 15,99€ a neobmedzené volania, internet, SMS-sky:
http://www.mobilmania.sk/clanky/stvr...1/default.aspx
Asi sa nedožijeme, čím dlhšie som u mandarinky, tým vyšší paušál mám.... Vraj bonusy pre verných zákazníkov, pche...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

adi11
..nemozem dat fotecky, lebo mam vsetko vymazane v pc..ze mam preinstalovat windovs..
Toť tu máš nové wokna:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  wokno.jpg
Zobrazení: 23
Veľkosť:  59.4 KB

Aktuálna situácia okolo Concordie:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  vodni-kamen.jpg
Zobrazení: 26
Veľkosť:  52.4 KB
Nebola to skala, ale potvora vodný kameň.
AlaNR
.......čím dlhšie som u mandarinky, tým vyšší paušál mám.... Vraj bonusy pre verných zákazníkov, pche...
Šak ho máš - ten bónus - ako verný zákazník máš exkluzívny pau-šál (vyšší) - tak čo sa čuduješ.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a kafa pre strašneskorovstávajúcich je na stole...nech sa vám deň dnes vydarí...fčera som mala utorok, dnes je vraj štvrtok..dáko rýchlo sa mi tie dni posúvajú
..

..aj vitamínky pre labutíka posielam..ak náhodou ide na cesty...
3 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Budiiiicek, vidim, ze pepsina sa uz prebrala zo zimneho spanku, uz seba i gorilu nakrmila. :-)
Japan-Ice-Hotel-11-600x400.jpg  
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám a kafa pre strašneskorovstávajúcich je na stole...nech sa vám deň dnes vydarí...fčera som mala utorok, dnes je vraj štvrtok..dáko rýchlo sa mi tie dni posúvajú
..

..aj vitamínky pre labutíka posielam..ak náhodou ide na cesty...
pepsi, približne o tom čase som vyhadzovala syna z mojej postele, čo sa na mňa tlačil a pritom v detskej má vlastnú... bolo trochu kriku, ale potom do ôsmej spal jak zabitý...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
vek je svina, to čo sa mi podarilo pred 40-tkov, po nej už je to iné žrať len zeleninu a chudé mäso... a podla možnosti cvičiť
Sa ešte načakáš do tej 40-tky, veď si s pepsinou hovorila minule že ste ešte len 17-tky
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Sa ešte načakáš do tej 40-tky, veď si s pepsinou hovorila minule že ste ešte len 17-tky
všetko maturantky jak vyšité :-)
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Sa ešte načakáš do tej 40-tky, veď si s pepsinou hovorila minule že ste ešte len 17-tky
..

..opravím ťa..lui je ešte podzákonča,ale ja už budem mať 19..čochvílka...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som len tak z dlhej chvíle sedela dnes ráno na chodbe okresného súdu v PD a začula som samú chválu na poradu od jednej pani, myslím, že to bola kurátorka..a pokiaľ ma koplo, že sa jej prihovorím,tak mi zdrhla...

..tak jej aspoň takto posielam kaficu a mafín...a nech sa jej tu páči...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať