Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Dav Pozri príspevok
Dnes som sa dozvedela, že jeden zo psíkov, o ktoré som sa starala, sa má "ako kráľ". Majiteľka je ním nadšená, miluje ho a rozmaznáva. Psík je rasy Pouličná zmes, poddruh Nechcené, druh Vyhodené. A predsa sa mu podarilo nájsť si domov a lásku.
ešte existuje varieta pôvodu : BAJ-VAJ...roh Vajnorskej a Bajkalskej
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dav Pozri príspevok
Dnes som sa dozvedela, že jeden zo psíkov, o ktoré som sa starala, sa má "ako kráľ". Majiteľka je ním nadšená, miluje ho a rozmaznáva. Psík je rasy Pouličná zmes, poddruh Nechcené, druh Vyhodené. A predsa sa mu podarilo nájsť si domov a lásku.
Olinka a koľko lásky vie takýto havino dať, pravda? Moja hafanka bola tiež najprv nechcená a potom skoro vyhodená a prežili sme spolu krásnych 14 rokov. Určite teraz na mňa pozerá zo psieho nebíčka.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Veru. A často práve takí psíkovia sú aj veľmi rozumní, ozaj už len reč im chýba.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Tak teda, mna dnes potešili minimalne dve veci. Okrem úžasného počasia som dostala od NDS peniaze za pozemok pod dialnicou, po ktorej sa uz pár rokov chodí Teraz ešte dotiahnuť druhú časť pozemku.

A ešte ma potešil telefonát z DU - že kontrola za rok 2006 je negatívna, t.j. bez nálezu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dáša_ Pozri príspevok
Tak teda, mna dnes potešili minimalne dve veci. Okrem úžasného počasia som dostala od NDS peniaze za pozemok pod dialnicou, po ktorej sa uz pár rokov chodí Teraz ešte dotiahnuť druhú časť pozemku.

A ešte ma potešil telefonát z DU - že kontrola za rok 2006 je negatívna, t.j. bez nálezu.
No teda, na to, že je trinásteho, poriadne šťastie.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Na to, že robili kontrolu iba na zaklade kopii všetkých dokladov, tak je to fakt výborný výsledok.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Dnes ma rozčúlilo, že som bola na porade zjazdená, nie na tej našej ale vo firme. Volala mi minulý týždeň jedna naša pracovníčka, /mimochodom psychický chorá, zamestnaná na 2 hod. denne ako kuchárka na jednom stredisku/ aby som jej vystavila potvrdenie o príjme za rok 2007, no nakoľko u nás pracuje len od februára 2008 tak som jej povedala, že nepracovala u nás v roku 2007 a teda jej nemôžem vystaviť žiadne potvrdenie o príjme. Dnes som dostala asi preto, lebo som jej vraj mala vystaviť potvrdenie, že u nás nepracovala a mala nulový príjem. Ohradila som sa, že žiadnu písomnú žiadosť si nedala, preto som jej ani nemala na čo odpovedať. Zbytočné, ja som tá zlá.

Tiež si myslíte, že som jej to mala takto napísať, aj keď som s ňou len telefonicky hovorila? Ďakujem za názory...
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Jara Pozri príspevok
Dnes ma rozčúlilo, že som bola na porade zjazdená, nie na tej našej ale vo firme. Volala mi minulý týždeň jedna naša pracovníčka, /mimochodom psychický chorá, zamestnaná na 2 hod. denne ako kuchárka na jednom stredisku/ aby som jej vystavila potvrdenie o príjme za rok 2007, no nakoľko u nás pracuje len od februára 2008 tak som jej povedala, že nepracovala u nás v roku 2007 a teda jej nemôžem vystaviť žiadne potvrdenie o príjme. Dnes som dostala asi preto, lebo som jej vraj mala vystaviť potvrdenie, že u nás nepracovala a mala nulový príjem. Ohradila som sa, že žiadnu písomnú žiadosť si nedala, preto som jej ani nemala na čo odpovedať. Zbytočné, ja som tá zlá.

Tiež si myslíte, že som jej to mala takto napísať, aj keď som s ňou len telefonicky hovorila? Ďakujem za názory...
Určite si jej to nemala napísať. Žiadala o potvrdenie za rok 2007. Nehovorila o tom, že aké potvrdenie presne potrebuje. A keď, tak mohla o to písomne požiadať. Telefonicky požiadala, ale možno sa nevedela vyjadriť, čo vlastne chce a Ty si nemala odkiaľ vediť, aké potvrdenie potrebuje.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Miška, vďaka hovoríš mi z duše. Len ma to akosi vzalo... Ale aj také dni bývajú...
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Jara Pozri príspevok
Miška, vďaka hovoríš mi z duše. Len ma to akosi vzalo... Ale aj také dni bývajú...
Často sa stáva, že sami zamestnanci nemajú ani potuchy o papierovačkách. Preto ich aj chápem, ale kým sa presne nevyjadria, aký papier chcú, pýtam sa ich, aj na aké účely ho chcú a potom už nejako vydedukujem, čo potrebujú. Nemali na teba útočiť, že si mala sama svojvoľne vystaviť potvrdenie. Máš kopec inej práce
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
V nedeľu mal kamarát narodeniny, tak som si v mobile vybrala peknú SMS, opravila príslušné slovíčka a poslala. Zabudla som však zmeniť pôvodného príjemcu správy a správu som poslala mamine. Som na to aj hneď prišla, ale už sa s tým nedalo nič robiť, aspoň som maminu potešila o 8 mesiacov skôr.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Zuzka, aj mne sa to už stalo, sms som chcela poslať dcére a poslala som šéfovi. Bola nedeľa a ja som mu musela zavolať a pri tej príležitosti som dostala kopec nových úloh, nakoľko sa vykecával a mal dostatok času. Takže nie vždy to dopadne ako si želáme.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Jara Pozri príspevok
Zuzka, aj mne sa to už stalo, sms som chcela poslať dcére a poslala som šéfovi. Bola nedeľa a ja som mu musela zavolať a pri tej príležitosti som dostala kopec nových úloh, nakoľko sa vykecával a mal dostatok času. Takže nie vždy to dopadne ako si želáme.
Mne tak šéf omylom poslal sms z dovolenky, mal sa tam stretnúť s neterou Zuzkou a namiesto jej poslal sms mne. Som sa na tom dobre bavila...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Tak to ste mali rande? Mala si ísť, nech ho to niečo aj stojí
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Jara Pozri príspevok
Tak to ste mali rande? Mala si ísť, nech ho to niečo aj stojí
On bol na dovolenke aj s rodinou, to by asi nešlo
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Ja som raz vyrobila tiež pekný trapas. Kolegovi som mala poslat email ohlaďom jedného dodávateľa a poslala som to tomu dodávateľovi.Našťastie som tam nepoužila žiaden nevhodný pokec a tak to druha strana vzala v pohode.Keď si predstavím, čo občas posielam v emailoch kamoskam, no mohlo to byť aj omnoho horšie. Sestra zas chcela poslat priatelovi sms s vyjadrením uprimnej sustrasti a jedno ciselko pomylila,poslala to cudziemu človeku.Našťastie z toho neskolaboval....a neviem,či si do teraz nepíšu }
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
My sme stavebná firma a jeden objednávateľ nám mal poslať mailom objednávku na práce. Omylom nám poslali objednávku na umelecké vystúpenie nejakého kúzelníka, asi mali mať firemnú párty. Dodnes tá objednávka visí u nás na nástenke.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ako som sa dobre pobavila. Už ma prešlo, že som bola ráno zjazdená na porade a to vďaka Vám na Porade, ste zlaté babenky
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

ZuzanaP Pozri príspevok
My sme stavebná firma a jeden objednávateľ nám mal poslať mailom objednávku na práce. Omylom nám poslali objednávku na umelecké vystúpenie nejakého kúzelníka, asi mali mať firemnú párty. Dodnes tá objednávka visí u nás na nástenke.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
betyna8 Pozri príspevok
Ja som raz vyrobila tiež pekný trapas. Kolegovi som mala poslat email ohlaďom jedného dodávateľa a poslala som to tomu dodávateľovi.Našťastie som tam nepoužila žiaden nevhodný pokec a tak to druha strana vzala v pohode.Keď si predstavím, čo občas posielam v emailoch kamoskam, no mohlo to byť aj omnoho horšie. Sestra zas chcela poslat priatelovi sms s vyjadrením uprimnej sustrasti a jedno ciselko pomylila,poslala to cudziemu človeku.Našťastie z toho neskolaboval....a neviem,či si do teraz nepíšu }
Ono to veru nie je sranda vyrobiť taký trapas .

Mne sa dostal do rúk vytlačený email , kde si pracovníčky nemenovaných
" Stavebnín "písali v rámci firmy email ohľadom dodávky stavebného materiálu , ktorý nám mali dodať .
A mladé neskúsené dievčatá" blondínky" ....veru pricvakli to písaníčko k objednávke/zároveň slúžila aj ako DL/ a tá putovala ku nám a dostala sa mne do rúk na podpis o prevzatí tovaru .......no poviem Vám úprimne , ešte stále som sa z toho nespamätala a zvažujem ako s tým naložím .

Sú to dievčatá vo veku mojej dcéry a teraz rozmýšľam , poslať to k nadriadenému , alebo neposlať ........prídu dievčatá o miesto ? ublížim im ? majú vôbec toľko inteligencie v sebe a aspoň sa ospravedlnia ? Čo ostatní zákazníci , z ktorých firma žije , zaslúžia si také správanie ?
No nenachádzam na to slov a ani riešenie ..........zatiaľ si to stále nechávam prejsť hlavou .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať