Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

calawen Pozri príspevok
manžel mi včera ofrflal večeru, že či neviem variť normálne - boli zapekané zemiaky so špenátom a syrom; pritom švagrovi veľmi chutilo, dnes mi zas ofrflal dnešný obed - že či mu to robím naschvál, že či mi nestačí, ak mi dva razy povie, že je to hnusné a ja to urobím aj po tretí raz (zapekané rybie filé s bryndzou) - do pi... mne to chutilo
No ja som sa musela tiez prisposobit aspon vo vacsine pripadov. Moj manzel neznasa syry (len na pizzi zje, popr. ked je niekto zapeceny v jedle, ale nie vo velkom mnozstve), bryndzu to ani nahodou, spenat, nechutia mu ani omacky (okrem svieckovej), ale napr. v jedalni ich zje, lebo to vraj je ine, nezje ani francuzske zemiaky a kopec rychlych jedal, ktore ja zase mam rada. Niekedy ho mam chut poslat k mamicke. Najhorsie je, ze mladsi syn tiez vymysla tak ako jeho tatinko a ked uz konecne najdem co chuti tym dvom, tak natrafim na jedlo, ktore nemusi velmi moj starsi, ale ten nastastie prisiel do veku ze zje aj klince, tak vacsinou zje aj ked mu az tak velmi nechuti.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Asi mi nezostáva iné, len sa pre pokoj v rodine prispôsobiť...

Btw, cestoviny už dlho varím osve - ja so synom špaldové, on klasické, lebo špaldové celozrnné mu nechutia...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
manžel mi včera ofrflal večeru, že či neviem variť normálne - boli zapekané zemiaky so špenátom a syrom; pritom švagrovi veľmi chutilo, dnes mi zas ofrflal dnešný obed - že či mu to robím naschvál, že či mi nestačí, ak mi dva razy povie, že je to hnusné a ja to urobím aj po tretí raz (zapekané rybie filé s bryndzou) - do pi... mne to chutilo
toto sa nerobí-manželkine a vlastne celkovo jedlo sa chváli vždy...,to nieje moc slušné z jeho strany...a okrem toho zapekané filé s bryndzou by som si dal...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
Asi mi nezostáva iné, len sa pre pokoj v rodine prispôsobiť...

Btw, cestoviny už dlho varím osve - ja so synom špaldové, on klasické, lebo špaldové celozrnné mu nechutia...
alebo vymeniť manžela- v dnešnej dobe to je moderné...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
No ja som sa musela tiez prisposobit aspon vo vacsine pripadov. Moj manzel neznasa syry (len na pizzi zje, popr. ked je niekto zapeceny v jedle, ale nie vo velkom mnozstve), bryndzu to ani nahodou, spenat, nechutia mu ani omacky (okrem svieckovej), ale napr. v jedalni ich zje, lebo to vraj je ine, nezje ani francuzske zemiaky a kopec rychlych jedal, ktore ja zase mam rada. Niekedy ho mam chut poslat k mamicke. Najhorsie je, ze mladsi syn tiez vymysla tak ako jeho tatinko a ked uz konecne najdem co chuti tym dvom, tak natrafim na jedlo, ktore nemusi velmi moj starsi, ale ten nastastie prisiel do veku ze zje aj klince, tak vacsinou zje aj ked mu az tak velmi nechuti.
to moji- to sú zasa úplné kyseliny( ako ja) oni by zjedli aj mrtvého...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stanislav 1975 Pozri príspevok
toto sa nerobí-manželkine a vlastne celkovo jedlo sa chváli vždy...,to nieje moc slušné z jeho strany...a okrem toho zapekané filé s bryndzou by som si dal...
pošlem? alebo popros Katku, nech na pečiaci papier naukladá rybie filé vedľa seba, trošku osolí, rozdrobí bryndzu, na vrch dá trochu provensálskeho korenia a zapečie tak na 35-45 minút a k tomu zemiakovú kašu...

Stanislav 1975 Pozri príspevok
alebo vymeniť manžela- v dnešnej dobe to je moderné...
A kde nájdem takého v iných ohľadoch dobrého manžela?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Aj mama môjho starého varí najlepšie na svete... Mne sa starý čuduje, ako môžeme mať v nedeľu na obed vyprážaný karfiol, alebo francúzske zemiaky. Vraj v nedeľu má byť mäso... Ako pre koho...
Nie sme drevorubači, aj časy, kedy sa cez týždeň jedli bludy a mäso bolo len v nedeľu, sú už dávno preč.
Radšej budem každý týždeň vymýšľať nové veci, ako keby som mala mať presný jedálniček na celý rok dopredu. Prvá nedeľa rezne, druhá nedeľa segedínsky, tretia nedeľa mäso na šťave, štvrtá nedeľa pečené kura A furt dokolečka...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tak si nepísala,že v "iných" ohľadoch je dobrý...



A kde nájdem takého v iných ohľadoch dobrého manžela?[/QUOTE]
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak si nepísala,že v "iných" ohľadoch je dobrý...



A kde nájdem takého v iných ohľadoch dobrého manžela?
myslím tým, že ľudsky je dobrý, len všetko musí ofrflať ak od neho niečo chcem, ale toto frflanie na stravu ma se.ie...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
myslím tým, že ľudsky je dobrý, len všetko musí ofrflať ak od neho niečo chcem, ale toto frflanie na stravu ma se.ie...
no neviem, ale ak ofrfle ked od neho niečo chceš tak to nieje moc dobré a aj s tým frflaním na stravu to nieje OK- ale už som ticho, aby sa nepovedalo,že robím medzi vami rozbroje ale myslím si že čo si písala, tak 1 vylučuje druhé-ale už som pssst...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

tak sa spýtam, čo by si čakal od chlapa škorpióna? Aby bol poslušný baranček?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
calawen Pozri príspevok
tak sa spýtam, čo by si čakal od chlapa škorpióna? Aby bol poslušný baranček?
Môj nerv, aj môj je škorpión!
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

A čím sa oháňa manžel v robote: perom alebo motorovou pílou? Ak tým druhým tak potom má chuť na bôčik a nie na špenát. A vo vlastnom záujme by som mu vyhovela, lebo zo slabej výživy mu nebude stáť ani ten golier na košeli ........
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

môj je obchodný zástupca, btw postava podobná Stanislavovi, len o 10 kg menej...

a špenát môže, ale prívarok s volským okom, nie inú podobu... len ja každý piatok nechcem mať furt len prívarok...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
tak sa spýtam, čo by si čakal od chlapa škorpióna? Aby bol poslušný baranček?
to vieš, my raci sme zasa pod papučou...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to vieš, my raci sme zasa pod papučou...
no vidíšto? ja jednoducho neviem byť sekera...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
no vidíšto? ja jednoducho neviem byť sekera...
ale však ani moja nevie byť sekera- ale neviem, mne sa nejako nechce hádať-tak sa vždy dohodneme...-napr. čo sa týka varenia tam vačšinou dá na moj návrh...-dnes sa nám zacnelo po vianociach, tak máme kapustnicu, zemiakový šalat s rezňami a deti sa pýtajú, že čo im dneska donesie ježiško...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 21.01.12 at 13:31
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
môj je obchodný zástupca, btw postava podobná Stanislavovi, len o 10 kg menej...

a špenát môže, ale prívarok s volským okom, nie inú podobu... len ja každý piatok nechcem mať furt len prívarok...
nehovor postava podobná stanislavovi-ale postava perfektná- chlap ako má byť...,žiadny 45 kilový párek...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

tak, ako ja som nepovedala, že zlá, ale kurňa takých 15-20 kg by ešte mohol zhodiť - bruško priveľké...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
tak, ako ja som nepovedala, že zlá, ale kurňa takých 15-20 kg by ešte mohol zhodiť - bruško priveľké...
ale nooo, chlap by mal mať okolo 100 kilo tak či tak...-aj keď to má nevýhody- keď ja idem po chodníku kde sú hrboly, tak za mnou ostáva len rovina a keď sa postavím k oknu,tak nieje to len pocit- všade tma ako o polnoci...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať