Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale nooo, chlap by mal mať okolo 100 kilo tak či tak...-aj keď to má nevýhody- keď ja idem po chodníku kde sú hrboly, tak za mnou ostáva len rovina a keď sa postavím k oknu,tak nieje to len pocit- všade tma ako o polnoci...
a na svoje zdravie nemyslíš... ťa nebolia nohy, čo musia toľko kg nosiť? Aj tlak zrejme nebude ukážkový...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
a na svoje zdravie nemyslíš... ťa nebolia nohy, čo musia toľko kg nosiť? Aj tlak zrejme nebude ukážkový...
to nieje pravda,že človek pri sebe musí mať zákonite vysoký tlak,ja ho mám OK, napr. aj pri mojej práci sa stretávam s tým že choroby vačšinou majú tí "paťkiloví" a nie tí macatejší- vačšinou tí chachari mi neprejdú lekárskymi vyšetreniami-vačšinou je to dosledok buď bývalého, alebo terajšieho alkoholizmu alebo tak...
teraz som mal jedného 144 kilového( výška 195) a chcel poistku na velkú sumu,500.000 eur,tak musel ísť na komplet vyšetrenie do medicínského centra-krv,tlak, spirometria,záťažové ekg, moč a vlastne komplet všetko a nemal na výsledkoch ani šrám...-ešte som tam volal či sa nepomýlili a nedali mu iné výsledky
takže to je mylné že hned niekto pri sebe musí byť chorý...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..konecne som si uvarila poriadne silne pressicko a idem meditovat..navarene, upratane, pracka perie, bredpitik siel trochu domov pozriet, co sa tam deje..na moje seknute krize pomohol paralen, teply kupel a masaz chrbatika..a mam za sebou aj neviem ci to je dobra sprava od dcery, alebo zla, ze vraj sa znovu vydala {po 16-tich rokoch}, ma po sobasi..stacili jej dvaja svedkovia....takze idem sa spamatavat z tejto situacie..bohuzial, zivot prinasa niekedy aj taketo prekvapenia..no predsa som jej popriala vsetko dobre, ved kazdy rodic chce, aby jeho dieta bolo stastne..
9 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

adi11 Ty sa netráp, dcéra sa vydala potichučku, nerobila žiadne ovácie, oznámila Vám to, veď je dospelá a jednu rodinnú svadbu už mala. Dcére chcem popriať šťastné a spokojné druhé manzelstvo
10 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja by som v pohode prežila aj to, že by mi had oznámil po mesiaci, že sa oženil..len nech sa už ožení...nemáš čo predýchavať, je to oki, dobré dieťa, nerobí rodičom starosti, pozdrav a poďakuj sa jej a nech jej život ide podľa predstáv, aké má...


...idem dolče urobiť, aby si nebola smutná (aj tak by si na svatbe moc nenaskákala s bolavými krížami, no)..aj jožke...komu ešte?..
6 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

dakujem vam dievcence
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Opakujem si Kryla,večná škoda,že ten chlap teraz nežije,to by boli komentáre.Pustite si pieseň Demokracie,je aktuálna aj dnes.
3 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Karel Kryl.......Demokracie.....

1. Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou:
ti, kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou,
[: ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce,
a z těch, kdo pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce. :]

2. Demokracie prospívá bez nás a pragmaticky, brbláme spolu u píva, jak brblali jsme vždycky,
[: farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky, my nakrmíme forbesa za dvě či za tři pětky. :]

3. Demokracie zavládla, zpívá nám Gott i Walda, zbaštíme sóju bez sádla u strejdy McDonalda,
[: král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem,
pod střechou jedné partaje se u koryta sejdem. :]

4. Demokracie panuje od Aše po Humenné,
samet i něha v pánu je a zuby vylomené,
[: dali nám nové postroje a, ač nás chomout pálí, zaujímáme postoje, místo abychom stáli. :]

5. Demokracie dozrává do žaludečních vředů,
bez poctivosti, bez práva a hlavně bez ohledů,
[: a je to mýlka soukromá, snad z optického klamu, že místo srdce břicho má a místo duše tlamu.


neskutočne nadčasové........
3 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

adi11 Pozri príspevok
..konecne som si uvarila poriadne silne pressicko a idem meditovat..navarene, upratane, pracka perie, bredpitik siel trochu domov pozriet, co sa tam deje..na moje seknute krize pomohol paralen, teply kupel a masaz chrbatika..a mam za sebou aj neviem ci to je dobra sprava od dcery, alebo zla, ze vraj sa znovu vydala {po 16-tich rokoch}, ma po sobasi..stacili jej dvaja svedkovia....takze idem sa spamatavat z tejto situacie..bohuzial, zivot prinasa niekedy aj taketo prekvapenia..no predsa som jej popriala vsetko dobre, ved kazdy rodic chce, aby jeho dieta bolo stastne..
Ja som mala svoju druhu svatbu len taku malu (obrad a obed) a verte, ze keby to nebola svatba mojho muza prva, tak by sme to ako tvoja dcera spravili, len svokruse som to nemohla spravit. Takto usetrili peniazky na nieco ine, trebars aj na svadobnu cestu.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale nooo, chlap by mal mať okolo 100 kilo tak či tak...-aj keď to má nevýhody- keď ja idem po chodníku kde sú hrboly, tak za mnou ostáva len rovina a keď sa postavím k oknu,tak nieje to len pocit- všade tma ako o polnoci...
môj má o 30-40kg menej ako ty, a žiaden páreček to nie je. Kde je potrebné aby niečo aj mal, nielen kosť a koža, tak je to ok.
A vôbec si nesťažujem.
Naposledy upravil lenkak : 21.01.12 at 22:05
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
nika.sum Pozri príspevok
Ja som mala svoju druhu svatbu len taku malu (obrad a obed) a verte, ze keby to nebola svatba mojho muza prva, tak by sme to ako tvoja dcera spravili, len svokruse som to nemohla spravit. Takto usetrili peniazky na nieco ine, trebars aj na svadobnu cestu.
my sme boli obaja slobodní, s nami nás bolo až 12ľudí a bolo to úplne super. Oznámili sme im to v septembri, svadba bola 1.10. Všetko sme si vybavili, ostatní len prišli. Nemenila by som.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...veľmi som sa tešila na máj..veľmi, hádam ako nikdy...v máji mal prísť z Ameriky môj bratranec, nevideli sme sa od mojich 11 rokov a našli sme sa cez fejsbuk..a už nepríde..odišiel len tak, bez rozlúčky a nafurt..je mi smutno...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kukám do jedného eshopu,že kontakt na nich a tam na mňa zrazu vybehne takýto text:
Kontakt

Tu uveďte kontaktné informácie - hlavne adresu a telefónny kontakt. Pokiaľ sa na chode tohto projektu podieľa viacej osôb, je vhodné na tejto stránke uviesť kontakt na všetkých dôležitých členov tímu.
...no jo,eshop satarmo....a ešte takto neprofesionálne urobený.....určite bude mať veľký úspech...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...veľmi som sa tešila na máj..veľmi, hádam ako nikdy...v máji mal prísť z Ameriky môj bratranec, nevideli sme sa od mojich 11 rokov a našli sme sa cez fejsbuk..a už nepríde..odišiel len tak, bez rozlúčky a nafurt..je mi smutno...
Pepsi ježišííííí, to je smutné..... nemá slov..
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pepsi...

je mi úprimne ľúto
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozka56 Pozri príspevok
adi11 Ty sa netráp, dcéra sa vydala potichučku, nerobila žiadne ovácie, oznámila Vám to, veď je dospelá a jednu rodinnú svadbu už mala. Dcére chcem popriať šťastné a spokojné druhé manzelstvo
keďže moja manželka je z východu,tak sme mali pravú vychodniarsku - ja 20 ľudí a manželka okolo 160
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
...veľmi som sa tešila na máj..veľmi, hádam ako nikdy...v máji mal prísť z Ameriky môj bratranec, nevideli sme sa od mojich 11 rokov a našli sme sa cez fejsbuk..a už nepríde..odišiel len tak, bez rozlúčky a nafurt..je mi smutno...
R.I.P. Bratrancovi...
3 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
keďže moja manželka je z východu,tak sme mali pravú vychodniarsku - ja 20 ľudí a manželka okolo 160
aj my sme tak skoro dopadli, len manželovi sa nepáčilo, že z mojej strany by ich bolo max. 10 a z ich 150. Tak sme to takto poriešili.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
keďže moja manželka je z východu,tak sme mali pravú vychodniarsku - ja 20 ľudí a manželka okolo 160
zažila som takú ako 8r dodnes ju mám v pamäti moja tetka bola východniarka....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať