Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ja som sa druhykrat vydavala z cisto praktickych dovodov. Byt mam na seba a ak by sa mi nieco stalo, aby mal narok aj manzel. A ak by sa aj nieco stalo, zial ten papier niekedy nutny je. Inak je uplne na kazdom, aby si zvazil co mu vyhovuje, ziaden papier nikomu nezaruci, ze to je navzdy....Prajem peknu nedelu.
7 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Nam napadol vecer sneh, dost husto snezilo, ale bolo to strasne mokre a do rana uz takmer nic nezostalo. Takze nase boby stale oddychuju.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Kyda sneh, ale steky na plote este vidno. :-)
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
U nás je dokonalá člapkanica. Vyzerá to, že sneh sa drží, ale keď stúpiš,tak je sneh zhora a dole už sa rozpúšťa. Do večera to asi nevydrží...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

adi11 Pozri príspevok
....a mam za sebou aj neviem ci to je dobra sprava od dcery, alebo zla, ze vraj sa znovu vydala {po 16-tich rokoch}, ma po sobasi..stacili jej dvaja svedkovia....
Pred viacerými rokmi som "nešťastná" prevracala očami, keď mi dcéra povedala, že keď sa bude ona vydávať, bude mať len dvoch svedkov a nám to povie až po ...
Dnes som "nešťastná", že to stále nepovedala a ani to nevyzerá, že by bola šanca povedať to.... Želala by som si, aby našla toho správneho k sebe, len to jedno by som si želala ...
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

AK ma tucne veno, vyda sa bez problemov. :-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Konečne!
Už aj u nás máme bielu perinku .
Moja 3/4 ma "vyhnala" - došiel olej (ale nie do motora - do friťáku - slnečnicový) - teda smer obchod pochodom vchod 1,3 km tam a 1,3 km späť - tak som zapol pohon 4x4 FWD (
vlastné čongále) - a zároveň som sa kochal.
Pri návrate - zaťažený, takže mi už stačil aj pohon na zadné - som urobil pár cvak-cvak:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  DSC00017.JPG
Zobrazení: 20
Veľkosť:  26.5 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  DSC00018.JPG
Zobrazení: 29
Veľkosť:  31.7 KB
Mestskí cestári sa činili, smial som sa
, keď som videl majiteľov autíčok, ako ich čistia, ako sa nemôžu vyhrabať , ako nadávajú . Vyčistí si výjazd na cestu, prejde Tatra s pluhom a môže začať znova.


7 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
NO ale ten billboard v pozadí si mohol prebieliť
či ti platia za propagáciu predvolebnej kampane?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja by som sa teda v žiadnom prípade druhýkrát nevydala...lebo som protivná a keby som mala v mojej protivnosti ešte aj za riťou nejakého frflavého chlapa, tak koniec sveta je zaručený...fšetkého veľa škodí...a ak by ma náááhodou, ale fakt čiste náhodou nejaký aj chcel, bude si musieť zvyknúť, že nie je papier dôležitý, ale srdco..ale - mám len 19, času dosť..


...dobrú chuť k obedu...a fajn popoludnie vám..
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

krásne...hmmm, keby aj u mňa z okna to bolo také
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

4x4 u človeka je štvornožky...Takto ísť na olej no neviem...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A vieš ty, čo je to ísť tak skoro ráno (o 10:00) do obchodu?
Ako u Stredoslovákou:
Preceda sa sem šinie. Dobré ráno, a čo tak skoro ráno o dvanástej?
Kua, chuapi - neserte ma!
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ja som bola moderná už za socíka, ale aj som tak moderne dopadla: vydala som sa len s dvomi svedkami (ani obrúčky sme nemali) a slávnostný obed sme mali v Mliečnom bare na Gorkého ul. v BA. Potom sme to išli povedať svokrovcom s fľašou šampanského, tam dostal facku môj manžel. Večer sme to išli povedať mojim rodičom bývajúcim v typickej záhoráckej dzedzine, kde sa robili svadby v kulturáku s počtom cca 150 ľudí a zabíjačkou. Tam som dostala facku ja. A takto prefackaní sme sa potom o 30 rokov rozviedli, to už nežil nikto z tých bitkárov-rodičov.
2 0
up4anything up4anything

up4anything je offline (nepripojený) up4anything

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...e-mrtveho.html .. priklad jedneho, no na slovenskom a ceskom webe je viacero clankov s viac-menej rovnakou titulkou aj obsahom ... ako je mozne vypustit do eteru clanok s takymto nadpisom ? zavadzajuci nadpis, zavadzajuca fotografia k clanku... A tak ma napadaju 2 moznosti - bud autori danych clankov postradaju zdravy rozum a usudok alebo takymto smiesnym a trapnym sposobom nahanaju citanost... Vas nazor ?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mňa na tej stránke upútalo toto http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...internete.html
a som zhrozená, že toto má niekto problém vypočítať.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

up4anything Pozri príspevok
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...e-mrtveho.html .. priklad jedneho, no na slovenskom a ceskom webe je viacero clankov s viac-menej rovnakou titulkou aj obsahom ... ako je mozne vypustit do eteru clanok s takymto nadpisom ? zavadzajuci nadpis, zavadzajuca fotografia k clanku... A tak ma napadaju 2 moznosti - bud autori danych clankov postradaju zdravy rozum a usudok alebo takymto smiesnym a trapnym sposobom nahanaju citanost... Vas nazor ?
postrádajú a naháňajú
0 0
up4anything up4anything

up4anything je offline (nepripojený) up4anything

Rozalka Pozri príspevok
Mňa na tej stránke upútalo toto http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...internete.html
a som zhrozená, že toto má niekto problém vypočítať.
sokujucejsie su skor reakcie tych co to vypocitali zle no sveto svete sa biju za svoju pravdu, spominaju a vymyslaju rozne matematicke pravidla.. ale najviac ma polozil vyrok :
výsledok je 0 lebo nulou násobiť nevieme vy hlavičky... ...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

up4anything Pozri príspevok
sokujucejsie su skor reakcie tych co to vypocitali zle no sveto svete sa biju za svoju pravdu, spominaju a vymyslaju rozne matematicke pravidla.. ale najviac ma polozil vyrok :
výsledok je 0 lebo nulou násobiť nevieme vy hlavičky... ...
nuž áno,niekto nevie,ja viem
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

len malá poznámočka, nulou násobiť vieme, ale nevieme nulou deliť
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No , neviem, neviem, matika nepustí... Či už zabudnen alebo nezabudnem, že násobenie má prednosť...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať