Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Keď je reč o nevylúčiteľných dedičoch, kto dedí, ak je manželstvo bezdetné a rodičia poručiteľa už nežijú?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pali , Krížna už zaniká pomaly- teraz je moderné buď parkovisko pri Slovnafte( kamionisti), alebo tu kúsok od nás Panonska cesta v Petržalke...-krížna už len len...
dobre vedieť, minule mi jedna dobrá známa (asi zanedbávaná) hovorí "To mám ísť na Krížnu, alebo čo?" tak ju pošlem na lepšiu adresu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Keď je reč o nevylúčiteľných dedičoch, kto dedí, ak je manželstvo bezdetné a rodičia poručiteľa už nežijú?
podla mna súrodenci...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
dobre vedieť, minule mi jedna dobrá známa (asi zanedbávaná) hovorí "To mám ísť na Krížnu, alebo čo?" tak ju pošlem na lepšiu adresu.
ale prosím ťa-kam by chodila- v dnešnej dobe internetu?-troška pokuká, posurfuje a dojdu až k nej do bytu...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tak dáška je poriadna lopata inak- však ona sa tiež vydávala z čistej lásky k václavovi...
V prvom kole bola rýchlejšia ako smrť. Aspoň tak koloval vtip v tej dobe.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

no nič-majte sa zatiaľ- idem ja do vane...-aspoň na hodinku, dve...
0 0
up4anything up4anything

up4anything je offline (nepripojený) up4anything

stanislav 1975 .. lutujem no neviem ti sem hodit link ,, neviem odkial som to stiahol,,, a kvoli extremne malemu rozliseniu som aj zmazal svoj prispevok s obrazkom..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

up4anything Pozri príspevok
stanislav 1975 .. lutujem no neviem ti sem hodit link ,, neviem odkial som to stiahol,,, a kvoli extremne malemu rozliseniu som aj zmazal svoj prispevok s obrazkom..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lenkak Pozri príspevok
v noci len mokrý sneh a ráno už ani pamiatka po snehu.
To Ti závidím. U nás podľa predpovede malo napadnúť 25 mm, napadlo 45cm mokrého ťažkého snehu. Ráno od šiestej som ho odhadzovala, skončila som keď bolo po jednej na obed. Ďalšia fuška ma čaká pred večerom. Teraz u nás prší a dážď pomôže snehu spadnúť zo strechy. Pracovná nedeľa ako vyšitá
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stanko, čo tu ešte robíš, mal si sa už máčať ...
inak v teplej vode mäknú kosti, tak bacha!
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

... prosím, ponúknite sa cigarkou ku kávičke (alebo i bez nej) - sú vhodné aj pre nefajčiarov , a fajčiari - bacha, konzumuje sa to bez ohňa! ...
Cigarky.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..fajn podvečer vám..posielam k tým fajnovým cigarkám dolče s gustom...aj bez, kto by chcel...

...Zim, vyzerajú ako živé...či pravé?..ozajstné?..čoklíškové?..chutné...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som dáka udriemaná..šarkanisko sa vylietal na snehu dnes už 4x a šiel by zas...ale ja tak na siestu na gauč...
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Pepsi - no jasné, že sú pravé, kubánske, z liptovského medu ušúľané...
Podľa recepisu mali mať 10 cm, ale sú dosť tuhé (= sladké), tak som ich urobila kratšie - tých 5 cm na jeden raz úplne stačí.
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

pepsikova Pozri príspevok
...som dáka udriemaná..šarkanisko sa vylietal na snehu dnes už 4x a šiel by zas...ale ja tak na siestu na gauč...
U nás už máme nedeľnú siestičku za sebou ...

... a šarkaniskovi treba "podstrčiť" vankúšik ... ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Zim, fšak hoď recepísek..vyzerajú lákavo..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
luja5 Pozri príspevok
U nás už máme nedeľnú siestičku za sebou ...

... a šarkaniskovi treba "podstrčiť" vankúšik ... ...
..

..kdeže, lu...šarkaniskovi veľa snehu nevadilo, má nožičky ako sklenaříková, tak sa plavne prelietaval po lúke, ale ja som sa statočne zabárala..a drieme, len keď ja sa položím..inak len špekuluje, ako ma dostať ku hraniu...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Synátor (nie senátor ) v piatok prišiel z roboty, hromžiac ako pohonič. Dostal od firmy ako "darček" sadu dvoch pohárov s logom firmy (včera som sa popozeral - jeden pohár cca 1€), no keď sa pozrel na výplatu - tak to boli bvaja pohoniči - oni im totiž nepreplatili nadčasy - toto bo miesto preplatenia. Takže dostal skľanky za cca 3€, no prišiel o 20€.
A ešte: v piatok prišiel kuriér pre "poranený" NB (nálepky som preventívne šikovne odlepil a nalepil som ich na fóliu). Zatiaľ som neplatil ani mäkké f.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..pekny vecer vam tu..potesil ma telefonat, sice v nepravej chvili {wc}..kupec mojej vinice sa konecne rozhybal a suhlasi s jesennou dohodou....mam len osvedcenie o dedicstva, dufam, ze mu to bude stacit..
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
nevieš pošikovať ďalšieho kupca?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať