Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

-sa mi fakt "páčilo"- tí exekútori v čechách sú takí istí ako u nás- Praha ako mesto bola niekomu dlžná 168.000 českých korún a exekútor im zablokoval Karlov most...-ale už to vyplatili a odblokoval to...
to by bola iná dražba toto...
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ďakujem Lenočka, snáď sa už rozbehnem.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Terezka fúkam boliestky, a verím, že všetko bude ok. Chlapci bozkávajú.

Pepsi keď budeš s Terezkou, objím ju za mňa.
1 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Prajem skoré uzdravenie a hlavne rýchle pooperačné zotavenie :-) a pepsine velka vdaka a obdiv zároven :-) kiežby bolo takých ludí čo najviac-nielen na porade, ale aj v reále medzi nami :-)
terezamaria Pozri príspevok
Milé poraďáčky/ci/, idem Vás konečne pozdraviť, lebo bez Porady a bez Vás mi bolo neskutočne dlho. Som už doma po operácii, viete ako sa hovorí, že pupočný pruh už operujú na vrátnici. No ja som asi výnimka, po operácii katéter, no a keď som prišla domov - zimnice a horúčky až do dnes rána. Ale mám už druhé antibiotiká, lebo včera som bola na kontrole a bola už kultivácia z piatku, samozrejme z nálezom escherichia coli, ešte že to nebol nemocničný zlatý streptokok. S mojou nevestou a pepsi to zvládam stále lepšie a veru musím pepsi pochváliť, že včera nabehla s čerstvo vysmaženým, chrumkavým karfáčom, bol úžasný, to bola moja prvá strava, ktorú som dokázala aj zjesť, nie len si odhryznúť. U nej je ale samozrejmé, že pomáha aj s inými vecami.
Ďakujem Vám za všetky milé pozdravy do profilu, za SMS, ktoré mi prichádzali do nemocnice, ste naozaj úžasní, mám Vás rada.
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lenkak Pozri príspevok
Terezka fúkam boliestky, a verím, že všetko bude ok. Chlapci bozkávajú.

Pepsi keď budeš s Terezkou, objím ju za mňa.
Lenočka nechce sa objímať, lebo práve žehlí a ešte sa chystá upratovať, že až potom.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
katarina.j Pozri príspevok
Prajem skoré uzdravenie a hlavne rýchle pooperačné zotavenie :-) a pepsine velka vdaka a obdiv zároven :-) kiežby bolo takých ludí čo najviac-nielen na porade, ale aj v reále medzi nami :-)
Veru Katka, takých ľudí by bolo treba čo najviac, ale opak je pravdou, ale pepsi medzi nich patrí. Ďakujem Ti za prianie, si zlatá.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Terezka, vitaj na Porade..zelam Ti tak isto skore uzdravenie a verim, ze s pomocou pepsi to budes zvladat lahsie..posielam pozitivnu energiu a drzim palce
..dufam, ze za par dni budes takto..
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
terezamaria Pozri príspevok
Lenočka nechce sa objímať, lebo práve žehlí a ešte sa chystá upratovať, že až potom.
však nemusí hneď.
Pepsi ďakujem Ti, že si spríjemnila deň nielen Terezke ale aj mne.
Posielam kafčo špeciálne pre Teba. Cmuk.
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
adi11 Pozri príspevok
Terezka, vitaj na Porade..zelam Ti tak isto skore uzdravenie a verim, ze s pomocou pepsi to budes zvladat lahsie..posielam pozitivnu energiu a drzim palce
..dufam, ze za par dni budes takto..
Anička ďakujem za prianie i za pozitívnu energiu, si zlatá, veru pepsi je výborný pomocník a priateľ.
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no jasné!...len chvíľku som tu neny a už ma máte v reči!...ešteže neprší, by mi napršalo aj do výstrihu, nyje len do nosíka..
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pepsi neboj, nenapršalo.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsi, len v dobrom
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

terezamaria
Milé poraďáčky/ci/, idem Vás konečne pozdraviť, lebo bez Porady a bez Vás mi bolo neskutočne dlho CHA! - už vieš, čo je to absťák!. Som už doma po operácii, viete ako sa hovorí, že pupočný pruh už operujú na vrátnici lepšie by bolo na operačke!. No ja som asi výnimka, po operácii katéter, no a keď som prišla domov - zimnice a horúčky až do dnes rána ušetrila na kúrení. Ale mám už druhé antibiotiká, lebo včera som bola na kontrole a bola už kultivácia z piatku, samozrejme z nálezom escherichia coli, ešte že to nebol nemocničný zlatý streptokok no to máš šťastie - zlatý streptokok bohatstvo neprináša. S mojou nevestou a pepsi to zvládam stále lepšie a veru musím pepsi pochváliť, že včera nabehla s čerstvo vysmaženým, chrumkavým karfáčom, bol úžasný, to bola moja prvá strava, ktorú som dokázala aj zjesť, nie len si odhryznúť tak len pchaj do seba, nech ti prospieva - neboj sa - pepsi to zvládne (nosiť) . U nej je ale samozrejmé, že pomáha aj s inými vecami.
Ďakujem Vám za všetky milé pozdravy do profilu, za SMS, ktoré mi prichádzali do nemocnice, ste naozaj úžasní, mám Vás rada. Ty nás, my Teba! - obojstranné
9 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
misoft Pozri príspevok
Misoft vďaka, som rada, že sa na mňa usmievaš.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..bola tu reč o objímaní..tak poviem, ako sa mne ušlo fčul večer..išla som domkov od Terezky a stretla som môjho kamaráta..no a keďže vždy sa stretneme len vtedy, keď idem s Robinom a ten ho vyslovene nemusí, tak môj dvojmetrový a dvojmetrákový kamarát na mňa zahučí "poceeem, stííísnemmm teba,kooonečnééé nemáš tú sviňu pri sebeee"...no, milé, tak nedajte sa vystískať!!..čoby nyje!...krásny záver dňa !...
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

terezamaria Pozri príspevok
Milé poraďáčky/ci/, idem Vás konečne pozdraviť, lebo bez Porady a bez Vás mi bolo neskutočne dlho. Som už doma po operácii, viete ako sa hovorí, že pupočný pruh už operujú na vrátnici. No ja som asi výnimka, po operácii katéter, no a keď som prišla domov - zimnice a horúčky až do dnes rána. Ale mám už druhé antibiotiká, lebo včera som bola na kontrole a bola už kultivácia z piatku, samozrejme z nálezom escherichia coli, ešte že to nebol nemocničný zlatý streptokok. S mojou nevestou a pepsi to zvládam stále lepšie a veru musím pepsi pochváliť, že včera nabehla s čerstvo vysmaženým, chrumkavým karfáčom, bol úžasný, to bola moja prvá strava, ktorú som dokázala aj zjesť, nie len si odhryznúť. U nej je ale samozrejmé, že pomáha aj s inými vecami.
Ďakujem Vám za všetky milé pozdravy do profilu, za SMS, ktoré mi prichádzali do nemocnice, ste naozaj úžasní, mám Vás rada.
hovorí sa to aj o slepom čreve, ked rezali mňa /20r dozadu/ tiež na operačne, zobudila som sa na ARE, s komentárom slepé črevo už bolo opúzdrené+ vzorka zaslaná na histológiu, popri ňom chytený aj vaječník takže nie je všetko čo je všeobecne "banálne" aj také nakoniec je nehovoriac o tom že sa operovalo už laparoskopicky, ale ja rozfaklená jak .... na zabíjačke

želám skoré uzdravenie
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Terezka vííítaj ani nevieš, ako som sa potešila, keď som tu zbadala tvoju žltú ružičku. Konečne si medzi nami a máš sa celkom dobre. No ale také pomocníčky ako naša pepsi a Dominika sú naozaj nenájdeš. Veľmi dobre a vtipne píše v Tvojej citácii Misoft iba súhlasiť s ním môžem a potvrdzujem., máme ťa mnohí veľmi radi.
Terezka...čo je to karfáč? neviem. Ja som to čítala ako kartáč, no čo už mám robiť? Hlúpo či rýchlo niekedz niečo prečítam, hneď reagujem a potom urobím kopance...Lenkak, že mám pravdu?!
Naposledy upravil Zitulda : 25.01.12 at 21:04
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

...a práve pre to som sem do tejto témz prišla, že sa tým kopancom pochválim. Že o čo ide?...omylom som poslala kondolenciu za stratu otecka nie Lenke, ale Lenkak. Je to tak veľký trapas... mám nesmiernu a neopísateľnú zlosť na seba... a doteraz sa spamätať z toho neviem. Tak toto sa mi stalo, nepotešilo a veľmi veľmi naštvalo...iba ma zabiť a zakopať.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Dnes, 24.01.2012, o 21,00 hod som zazila nezabudnutelnych par minut, ked som si prepla televiziu na TA3. Rozculila som sa nad obsahom a sposobom moderovania, katastrofa a pobavila som sa nad Norikou z Peresa. To bol snad sen. Či..??? DOBRU NOC
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To naše najmladšie je dnes večer ako z divých vajec,nie a nie ho uložiť.Už ledva pozerám a on uplne v pohode,veľký usmev a ideme sa hrať.Potvora malá.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať