Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Ja to hádžem vždy do hneda, melíry nevymýšlam, lebo keď to začne vyrastať, tak šediny s melírom sú smiešnejšie...
Bohužiaľ, už musím farbiť furt, lebo ako by som vyzerala, keby som si to nechala vyrásť.. fuha, jak olaská cigaňa... juuuuj ne!!!
My to šedivenie máme v rodine

No a v sobotu je veeeeeliké stretko poraďácke v Nitre, šak tam nemóžem špatiť, tam ideme reprezentuvať Poradu! Ta ne?
Ja uvažujem, či moje šediny nehodím do oranžova teda aby som bola na stretku cool
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
No, idem si ja šediny maskovať, nech som v sobotu na stretku jak človek
ja som si v nedelu a sama a to mám vlasy už skoro po pás, čisté zúfalstvo ale ved mám doma iba 20r decko.... raz som niekde čítala , že vyrastené farbené-šedivé vlasy je spoločensky neprípustné..... isto sa toho držím, farbila som sa začiatkom novembra...
4 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Zita5 Pozri príspevok
Ja uvažujem, či moje šediny nehodím do oranžova teda aby som bola na stretku cool
..no teda baby az taketo chystacky robite na tu stretavku....sice tiez som sa dnes bola osmeknut u holicky..no moj sb ma skritizoval, ze ved som sa minule lepsie sama strihla..no lenze ja som chcela so zubkovanymi noznicami strih a take este nemam zakupene..ale aspon som sa priucila a hadam zacnem v tom aj podnikat..
6 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
misoft Pozri príspevok
Kua - baby - nepreháňate to trocha s tým farbením? Kto vás má potom poznať?
nepreháňame, napr. ja som si ešte nikdy nefarbila vlasy a ani ma to neláka, aj šediny sú, idú vekom.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..šmarjá..ja som šedivá od 15 rokov,v 30-tke som bola ako ruská breza biela...a v 45 som hodila prvýkrát farbu..banujem...ale,fčul som vraj feš devätnástka...som počula na seba, tak čo!!...a strihám sa už roky zásadne sama..v fčul mám strih ako Mirelle Mathieu..páčim sa mi..

..no a u nás jedna 80-tnička nosí šedivé na ružovo,semotamo na fialovo...a vraj sa sebe páči, tak čo..


...a dlhé vlasy do pol chrbta som omygla predvlani na jeseň..bolo to na nervy a peňaženku..na komplet hlavu 2a pol farby..no čo som- zlodej?..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lenkak Pozri príspevok
nepreháňame, napr. ja som si ešte nikdy nefarbila vlasy a ani ma to neláka, aj šediny sú, idú vekom.
Hm, len keĎ som začala šedivieť, mala som 27.
Teraz mám 34 a vrch hlavy mám šedivejší ako moja 74-ročná mama...
Šak keď mi budú šediny trčať, nijaký mladý o mňa ani hrdzavý bicykel neopre... (len ten môj hádam, lebo ich predáva... )
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Stanislav 1975 Pozri príspevok
len akože neviem prečo nepodporuješ Noriku...-síce troška vymletá ale inak v pohode dievča...-GO GO GO IDEŠ Norika ideš- máme ťa radi- chceme ťa za budúcu premiérku- NORA IS NOTH NEVER DEATH...
Stanko a vieš si predstaviť ako by vyzneli priame TV prenosy z parlamentu potom, keď by bola poriadne na**rinkaná na niekoho? Toľko pípaní za neslušné slová by sme počuli až by sme ušli od TV obrazoviek. S Norikou na prieky by som teda nešla, ak je zlostná, tak nemá páru, ale musím uznať, že niekedy mi jej v zlosti hovorený pravdivý názor sedí, ale bez tých neslušných slov. Ale v parlamente si ju neviem predstaviť.
Naposledy upravil Zitulda : 25.01.12 at 21:01
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Zituldík, lenže práve tým neslušným slovám slovač najlepšie a najrýchlejšie rozumie...lenže musíš vedieť, kedy ich použiť, aby mali úroveň...joj, radšej nestrašte s norikou v parlamente, brusel by nás deložoval nielen zo spálne ale aj z kuchyne
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
AlaNR Pozri príspevok
Hm, len keĎ som začala šedivieť, mala som 27.
Teraz mám 34 a vrch hlavy mám šedivejší ako moja 74-ročná mama...
Šak keď mi budú šediny trčať, nijaký mladý o mňa ani hrdzavý bicykel neopre... (len ten môj hádam, lebo ich predáva... )
mne šediny neprekážajú, ja si skôr všimnem úsmev ako vlasy, či na žene alebo mužovi.
A nejako mladí ma nelákajú, úplne mi postačujú tí moji traja.
3 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

lenkak Pozri príspevok
nepreháňame, napr. ja som si ešte nikdy nefarbila vlasy a ani ma to neláka, aj šediny sú, idú vekom.
ja uz mam tiez teda sediny a aj ked idu sediny z vekom, ale aspon nieco aby sme ten vek trosku zakryli. Nepotrebujem (vlastne nemam o ne zaujem) plastiky ale aspon zafarbenie vlasov sem-tam potrebujem, nech sa citim lepsie.
3 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
no keď sa potom cítiš lepšie, tak ok, pokiaľ pri tom nenadávaš a nezlostíš sa, že iné boli predstavy, tak treba si spraviť radosť, keď aj takýmto spôsobom.
ale zase preháňať to netreba.
Naposledy upravil lenkak : 25.01.12 at 21:27
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

nika.sum Pozri príspevok
ja uz mam tiez teda sediny a aj ked idu sediny z vekom, ale aspon nieco aby sme ten vek trosku zakryli. Nepotrebujem (vlastne nemam o ne zaujem) plastiky ale aspon zafarbenie vlasov sem-tam potrebujem, nech sa citim lepsie.
tak rád by som mal plnú hlavu šedivých vlasov a ony nie a nie ošedivieť a už nikdy ani neošedivejú, aj tú prachovku by som oželel.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Svita, -7*C, beriem hatisak, stoky, zopar seserakov, slaninu, chlieb a hajde na vander. Pepsina este vylihuje, zas pojde vencit kocura. Idem prekurit svagrinej chalupu, hlasia mrazy a samozrejme aj na pivo. :-)
1 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

alabut Pozri príspevok
Svita, -7*C, beriem hatisak, stoky, zopar seserakov, slaninu, chlieb a hajde na vander. Pepsina este vylihuje, zas pojde vencit kocura. Idem prekurit svagrinej chalupu, hlasia mrazy a samozrejme aj na pivo. :-)
-jááááááj, trošičku ti závidím, alabutko!
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Dobré ránko, káva, čajík, raňajky... ponúknite sa...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny deň...je vymrznuto a čistý vzduch, tak nech vám ho dnes nič nezasmradí...
..a labutík je už iste na pol ceste, ušiel mi ráno, bola by som mu aspoň makové buchty do toho hatižáku nabalila, keď už išiel na tie jahody...

..a tu také skromnejšie raňajky ku kafici posielam...

1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
tak rád by som mal plnú hlavu šedivých vlasov a ony nie a nie ošedivieť a už nikdy ani neošedivejú, aj tú prachovku by som oželel.
..

..ale pali, chlapi s plnou hlavou šedín síce vyzerajú decentne, ale zas tí prachovkári sú šanoblivejší, šetrnejší, nemíňajú toľko, takže sú aj žiadanejší...chapeš, nyje???...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alabut Pozri príspevok
Svita, -7*C, beriem hatisak, stoky, zopar seserakov, slaninu, chlieb a hajde na vander. Pepsina este vylihuje, zas pojde vencit kocura. Idem prekurit svagrinej chalupu, hlasia mrazy a samozrejme aj na pivo. :-)
...hm ..........v podstate ???

DETTO ...

...hatižák tiež ,chlieb som po ceste kúpil , miesto slaninky niečo lahšie a hajde ....
...chalupu som tiež kvôli mrazom šiel prekúriť .............a samozrejme aj na kofolu ...
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

obedňajšia káva...
4 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pavol54 Pozri príspevok
tak rád by som mal plnú hlavu šedivých vlasov a ony nie a nie ošedivieť a už nikdy ani neošedivejú, aj tú prachovku by som oželel.
u chlapa to nie je take hrozne, usetris na samponoch, kadernikoch, hrebenoch Mne inak po malom dost padaju, ze keby som ich naozaj nemala huste, tiez asi budem pomaly prachovku potrebovat.
A co sa tyka farby, neexperimentujem. Raz som sa poucila. Ked som mala 20 (jaj to bolo davno) som chcela byt silou-mocou blondava (nejako mi vtedy postupene ztmavli vlasy, tak som to chcela vratit), tak som si ich odfarbila, no des a hroza a este som tak absolvovala nejaku rodinnu oslavu, lebo som si to odfarbila v ten den. To bola sobota. V nedelu som utekala niekde zhanat hnedu farbu, aby som sa toho zbavila. Tak som bola blondava necele dva dni. Neviem, ako je to mozne, ze to tie moje vlasiska prezili a nevypadali. Odvtedy len zmierou a naozaj ked je to nutne a uz len na tmavsie alebo trosku do medena. Blondinkou uz nechcem byt.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať