Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
sojciakova Pozri príspevok
To znamená , že si super stará mama. Moje deti majú tiež dve superbabky na ktoré sa môžem vždy spoľahnúť. Deti ich majú strašne radi, ale bodaj by nie keď ich zásobujú sladkosťami...
Nó tak pardon. Ja som si napríklad tie moje vnúčatká nezískala sladkosťami, ale hlavne rozprávkami, ktoré si vymýšľam a sú o nich /nenápadne sa vychovávame/ Môžem dodať jednu o pokazených hračkách , rukavičke pod kopcom , pokazených zuboch atďˇ./preto sa mi zlomil, lebo som ako malá lízala lízatká/
Tiež varením podľa želania a kupovaním kníh a skladačiek a pod. Sladkosti iba vo veľmi malom množstve a tie spolu aj pripravujeme, alebo pečieme.
Myslím si, že nie všetci starkí zásobujú vnúčatká iba sladkosťami.
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

Tak som to nemyslela, že len kôli sladkostiam ich majú radi.Ono keby s nimi nečítali rozprávky, nechodili na hojdačky, nepiekli koláčiky,atď. potom by nezabralo ani keby im dávali tony sladkostí.S tými sladkosťami to síce trocha preháňajú a musím ich krotiť, ale možno to budem preháňať aj ja tak za dvadsať rokov pri svojich vnukoch.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
My máme v kuchyni magnetku:
Vítajte u babky a dedka.
Deti kazíme na počkanie!!!
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ALDA Pozri príspevok
My máme v kuchyni magnetku:
Vítajte u babky a dedka.
Deti kazíme na počkanie!!!
to je milé
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Práve mám obednú pauzu a čítam si maily....a toto mi prišlo:

Muž a žena, ktorí sa nikdy predtým nevideli, sa stretnú v jednom kupé
lôžkového vozu. Po prvých rozpakoch sa dohodnú, že žena bude spať na
hornom lôžku, muž na tom spodnom. Uprostred noci sa žena zobudí a zobudí
aj muža:

- Prosím vás, prepáčte, že otravujem. Mohol by ste ísť požiadať
sprievodcu, či by nemal nejakú deku naviac?

Muž hovorí s leskom v očiach:

- Mám lepší nápad. Čo tak zahrať sa na to, že sme manželia...

Žena sa usmeje:

- No, vlastne a prečo nie.

A muž:

- Dobre, tak neotravuj a choď sa opýtať sama...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

DanielaSĽ Pozri príspevok
Práve mám obednú pauzu a čítam si maily....a toto mi prišlo:

Muž a žena, ktorí sa nikdy predtým nevideli, sa stretnú v jednom kupé
lôžkového vozu. Po prvých rozpakoch sa dohodnú, že žena bude spať na
hornom lôžku, muž na tom spodnom. Uprostred noci sa žena zobudí a zobudí
aj muža:

- Prosím vás, prepáčte, že otravujem. Mohol by ste ísť požiadať
sprievodcu, či by nemal nejakú deku naviac?

Muž hovorí s leskom v očiach:

- Mám lepší nápad. Čo tak zahrať sa na to, že sme manželia...

Žena sa usmeje:

- No, vlastne a prečo nie.

A muž:

- Dobre, tak neotravuj a choď sa opýtať sama...

0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Na začiatku 09/2008 som bola 6 dní PN, SP posiela aj rozhodnutie o výške nemocenskej dávky a mne dnes volala mamina, že mi prišlo k nej domov, kde nemám trvalý pobyt už rok. Keď som ho menila, tak som na všetky inštitúcie oznamovala zmenu adresy - do SP dokonca na 3x, lebo som 2x zamestnanec a raz DPO. A čuduj sa svete kam to prišlo.... A potom že tam majú poriadok.

DPO chodím platiť priamo na pobočku a na potvrdenke som si všimla zlú adresu (bolo to cca pred 5 mesiacmi), tak som tam zavolala a pýtala sa ich, akú adresu mám pri svojom RČ, povedali mi správnu, tak som bola spokojná a vyhovorili sa na pokladňu. A teraz toto....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Mne sa dnes stalo to, že ma už od včera bolia zuby. Keďže bolesť bola väčšia ako strach, išla som hneď ráno k zubárovi. Na RTG snímke nezistil príčinu, musím vydržať do pondelka na tabletkách, že snáď sa to rozvinie a potom uvidí, čo s tým. Takže teraz sa tvárim, že pracujem, a potichu trpím. Na rozosmiatie som dostala hádanku:
Kde lepí blondínka diaľničnú známku?
Odpoveď: Na diaľnicu.
Ospravedlňujem sa všetkým blondínkam.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Tak nech Ťa tá bolesť zubov čím skôr prejde. Nie je nič nepríjemnejšie.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

ALDA Pozri príspevok
My máme v kuchyni magnetku:
Vítajte u babky a dedka.
Deti kazíme na počkanie!!!
Ja tiež nevestu utešujem, že rodičia deti vychovávajú a babka s dedkom rozmaznávajú. A moja nevesta je dobrá nevesta, pochopila a nadšene sa tvári. Asi takto .
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Mať smútok z kvietkov čo žltnú to dnes so slzami v očiach prežívam.
Ublížené bolo veľmi slniečku môjmu to vôbec na radosti nepridá, bolí to veľmi aj srdce krváca.
A dnes už do tretice všetky príspevky píšem, pridávam a už v poslednom čase niekoľkú nezodpovedanú dilému mám. Posledná je to, že teraz pred hodinou som hľadala v mojom profile vo svojich príspevkoch starší, ešte z pred mája, ale nenašla som. Na porade som od 18.02.2008 a tá otázka je: Ako dlho sú uvedené v konte príspevky a či sa zvyknú staršie príspevky ukladať z konta niekde do archívu, alebo sú jednoducho vymazané?! Momentálne si nepamätám tému,ani mesiac kedy to bolo ale viem, že VladoaKatka písala báseň, ktorú učila svoje deti, mala asi tri verše a ak sa dobre pamätám na názov, bol : tri čarovné slová. Ja som ju ocenila, lebo obsahovala slová ako prosím, ďakujem .... atď,napr.blahoželanie pre oslávncov 2.4.tiež a okrem iných čo mi chýbajú. Buď ich neviem nájsť, alebo nevidím ale neviem pochopiť prečo? Ale deje sa niečo okolo mojich príspevkoch, niektoré moje dotazy ohľadom nich zostávajú nezodpovedané a verte že mi to na radosti nepridáva, len deprimuje.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zitulda, túto si myslela: http://www.porada.sk/709747-post102.html
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

... ďakujem za priložené linky na poslanie blahoželania k promociam a ja by som ešte pridala jednu linku, kde som našla aj vhodné slovné priania...

http://myacas.webgarden.cz/blahozela...-promocii.html
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

kombajn2 Pozri príspevok
Keby si slová svoje vážila , kým ich na papier dáš,
ale ty každému úprimne a vyše dvesto už máš.
Riešenie blbé by bolo / prehodnoť / vymaž kus toho ,
čo trčí nad dvesto a zatiaľ v záložkách sprav miesto.

... a to tretie neučí mama , ale životný boj ,
ono celé to znie prepáč tebe Zitka ahoj
Rozalka Pozri príspevok
Zitulda, túto si myslela: http://www.porada.sk/709747-post102.html
Rozálka moja
Ďakujem za básničku, áno je to ona, potešila som sa.
Aj Tebe priateľ môj, aj Tebe ďakujem. Príhodný je Tvoj nick práve na môj príspevok. Zvážim a za mínusový bod pekne ďakujem.
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

Krásna básnička, páči sa mi. Odpíšem ju svojim deťom a pripnem na chladničku.
Ale aj ja viem jednu:
Dve zázračné slová viem,
v srdci si ich nosím,
to prvé je ďakujem
a to druhé prosím.
Tuším to spievala Bambuľka, pamätáte sa? To boli rozprávky!!!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Práve ma ukľudnila táto správa


http://www.topky.sk/cl/13/336388/VID...achrane-zivota
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Majka,
som si trošku zaspomínala a myslím, že dnes tú pesničku nedostanem z hlavy a to idem o 16.00 na kardio
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Budem rada ak sa naplnia slová z príspevku , hneď u Teba Nadi.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
V sobotu sme si kúpili nové autíčko, keďže naše staré máme po búračke stále neopravené. Kúpili sme ojazdený Opel Astra Caravan a keď sme spisovali kúpnu zmluvu, diktujem naše iniciály, meno, priezvisko, bydlisko, a teraz hovorím, že IČO.....Dotyčný sa zarazil, že to tam nemôže napísať, lebo otec mu povedal, že by musel z toho zaplatiť daň. To ste mali vidieť splašený pohľad môjho drahého, že čo teraz. Tak som na drahého žmurkla a hovorím mu OK, tak to tam nenapíš a nech si otecko preštuduje Zákon o dani z príjmov. Samozrejme som sa pýtala, či to auto bolo na firmu, nebolo. Len mladý dostal rozumy od rodičov.... Keď odišiel som drahému vysvetlila, že ho vloží do podnikania, na DI napíše na IČO a bude to OK. Ten kameň, čo mu spadol zo srdca museli počuť aj susedia.
0 0
Farks Farks

Farks je offline (nepripojený) Farks

Mňa hneď z rána neskutočne vytočila pracovníčka Sociálnej poisťovne. Ku koncu septembra ukončila svoju činnosť jedna firma, ktorá mala aj zamestnancov. Chcela som urobiť všetky výstupy vrátane ELDP, tak som jej zavolala v nádeji, že mi povie za akých zamestnancov boli odovzdané, nakoľko tieto informácie nemám.
A ona mi na to: ,,no nejaké odovzdané boli, ale hádam si teraz nemyslíte, že ja Vám ich idem hľadať???´´
Tak sa jej pýtam, že čo mám teraz robiť?
Ona:,, máte mať sprievodné listy odložené!´´
Snažila som sa jej vysvetliť, že som to účtovníctvo nerobila, že som ani žiadne sprievodné lísty nenašla.
Ona: ,,tak to Vám nepomôžem, dovidenia!´´

Tak a čo teraz? Asi mi neostáva nič iné len všetkým 50 zamestnancom, ktorí tam v priebehu činnosti firmy pracovali vystaviť nanovo tie ELDP. A o zábavu mám postarané

Ale niekedy som proste v nemom úžase z toho neľudského a povrchného prístupu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať