Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

na stavbe majú mínus desať a moc nezarobia,treba meniť...
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

-na stavbe sa počíta s mínu desiatimi /v januári/, ale v kancelárii...
Ále, nerobme si z toho žiadnu ťažkú hlavu.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pokial je clovek bez pohybu ... 21*C, ked pracuje ... 18*C staci. :-)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Hansa Pozri príspevok
-na stavbe sa počíta s mínu desiatimi /v januári/, ale v kancelárii...
Ále, nerobme si z toho žiadnu ťažkú hlavu.
Nechaj tak marleau ešte nerobil v nevykúrenej kancelárii, mám vyskúšané oboje ešte som neprechladol z práce pri - vonku ale zo sedenia v v studenej kancelárii áno.
4 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ale robil,to ty nemožeš vedieť.Skús makať pri mraze,kde sa spotíš a potom robiť niečo,kde sa prestaneš hýbať.Myslíš,že je to slasť?A 18°C je tak akurát.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

..no tak to ja nemám...že voda na výrobu tepla!..to je čo?..to čo máš v radiatore?..ale nájom - len nájom- mám aj tak závratný,189€-kopa peňazí za vodu, lebo tulene sa mrožia a nešetria!..
Pepsi, ja som si doteraz myslela, že: tulene sa túlia, mrože sa mrožia a hady sa hadia. Alebo hady nešetria?
Inak to máš doma veselé - hotová riaditeľka ZOO: máš pesa, hadov, červíka...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

fajne odporucam fajnu pijatiku z karloff sk -hlavne drienkovicu,dulovicu,tatransky vietor-ochutnal som a fakt fajny alkohol,vsetko com som objednal chutilo
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
dnešný výrok:
príde muž domov sa naobedovať a hovorí mi:
Ty nemáš zapnutý nb? Ty si fakt chorá.
No nestačí, že sopel mi tečie, chrčím, ledva rozprávam, paralen v sebe, chorá som keď nemám zapnutý nb
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tour de "dochtori" som úspešne s mamou ukončila, srdco-strojček v porádku, cuker v porádku...
Má dodržiavať takú istú diétu, ako dodržiavala doteraz, teta dochtorka povedali.
Takže pečieme hurky a klobásku a ešte gebríme kvôli palacinkám, takže aj s dezertom to dneska bude
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lenkak Pozri príspevok
dnešný výrok:
príde muž domov sa naobedovať a hovorí mi:
Ty nemáš zapnutý nb? Ty si fakt chorá.
No nestačí, že sopel mi tečie, chrčím, ledva rozprávam, paralen v sebe, chorá som keď nemám zapnutý nb
..

..no asi ťa chcel len jemne upozorniť, že sopeľ ide vyliečiť, ale absťák od pc je nevyliečiteľný...
2 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pepsi, ktovie, ale určite to tak nemyslel, to sa už poznáme nejaký ten rôčik,
ale keď už ho zapol, tak som nakukla.
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Tour de "dochtori" som úspešne s mamou ukončila, srdco-strojček v porádku, cuker v porádku...
Má dodržiavať takú istú diétu, ako dodržiavala doteraz, teta dochtorka povedali.
Takže pečieme hurky a klobásku a ešte gebríme kvôli palacinkám, takže aj s dezertom to dneska bude
..

..nooo, hurka s klobáskú je verubože dobrá dieta...a založiť to palacinkami to je akurátno...fšetko pri tom vyzdravie...pozdrav mamu a že nech jej zdravie slúži a chutí papať...má aspoň zdravú strovu...
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Pepsi, ja som si doteraz myslela, že: tulene sa túlia, mrože sa mrožia a hady sa hadia. Alebo hady nešetria?
Inak to máš doma veselé - hotová riaditeľka ZOO: máš pesa, hadov, červíka...
..

..no ešte som zabudla- občas mám doma aj svine hnusné.....je to komplet banda zveriny,ako sa mi hodí tak nadávam...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a takéto som dostala od mojej kaminky..tak dám ku kafici...
(na celú plochu je to krása)

http://www.miniatur-wunderland.com/
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..mne sa dnes nepodarilo dovolat do nemocnice, stale bolo obsadeno, ze by sli aj oni na protestny pochod....neviem preco, zase som volala v piatok, ako minule na troch kralov..
..no a potesilo ma, ze havino prisiel zase k nam a ma kupene aj nove pevnejsie popruhy, lebo stare mal uz rozfranforcovane..mal zameskane neprecitane sms-ky..takze vobec ma nelutoval..prisla som domov mokra jak mys....no a teraz si v klude chrapka a ja si mozem dat kaficko..
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
adi11 Pozri príspevok
..mne sa dnes nepodarilo dovolat do nemocnice, stale bolo obsadeno, ze by sli aj oni na protestny pochod....neviem preco, zase som volala v piatok, ako minule na troch kralov..
..no a potesilo ma, ze havino prisiel zase k nam a ma kupene aj nove pevnejsie popruhy, lebo stare mal uz rozfranforcovane..mal zameskane neprecitane sms-ky..takze vobec ma nelutoval..prisla som domov mokra jak mys....no a teraz si v klude chrapka a ja si mozem dat kaficko..
..

..novidíšto!..jako je dobre mať spoločníka!..telocvik ako vystrihnutý zo žurnálu...my sme tiež prišli z lúky, odovzdám červíka a idem na meeting...a so mnou plný autobus národa...uvidíme, čo nám naslubujú..potom vám poviem...zatial tu poslúchajte, softík hádam niečo aj naleje, tak mi nechajte za jeden..lebo neviem, v akej nálade prídem,možno mi dobre padne...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Milá Poštová banka, ďakujem za tvoje vypísané ponuky na úver, ktoré stačí už len podpísať,ktoré nám posielaš každý mesiac- ale pochop,že vašu úžasnú ponuku len a len pre mňa a pre nikoho iného ale len mňa ako super klienta bývalého na sumu 2000 so 70-timi splátkami na 55 eur a s čerpaním na iný účet ako v Poštovej banke za poplatok 29 eur NEPOTREBUJEME!!!
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Páči sa mi ten osobný prístup- moja manželka keď pred dvoma rokmi zdemolovala totálne 2 autá, pre mňa už išiel pohrebák, záchranky,hasiči všetko-tak bola riešená na DI a dostala pokutu 200 eur a vodičák jej ostal- švagriná pred časom črchla auto, nesposobila žiadnu škodu okrem jedného škrabanca, nikoho tam nebolo,tak išla preč a ten si to všimol a poslal na ňu PMJ a dneska mala konanie- našili jej útek z miesta dopravnej nehody - za črchánec 20 cm dostala 300 eur pokutu, a vodičák zobratý na rok...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Pozri, švagor mal to isté... odvtedy sa poučil, že ak niekde aj ťukne napr. na parkovisku diskotéky, má sa vrátiť na tú diskotéku a pohľadať majiteľa ťuknutého auta a riešiť s ním situáciu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

KTO SOM, ČO SOM KDE SOM? čo to je zasa za novinku?- jaká SASANKA, čo za SASANKU to zas je?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať