Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Milá Poštová banka, ďakujem za tvoje vypísané ponuky na úver, ktoré stačí už len podpísať,ktoré nám posielaš každý mesiac- ale pochop,že vašu úžasnú ponuku len a len pre mňa a pre nikoho iného ale len mňa ako super klienta bývalého na sumu 2000 so 70-timi splátkami na 55 eur a s čerpaním na iný účet ako v Poštovej banke za poplatok 29 eur NEPOTREBUJEME!!!
veď to nie "veľa" odhadol som že je tam úrok cca 15 alebo 16% čo to je oproti nebankovkám
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
<div style="text-align: left;"><font color="#000000"><span style="font-family: lucida grande">Milá Poštová banka, ďakujem za tvoje vypísané ponuky na úver, ktoré stačí už len podpísať,ktoré nám posielaš každý mesiac- ale pochop,že vašu úžasnú ponuku len a len pre mňa a pre nikoho iného ale len mňa ako super klienta bývalého na sumu 2000 so 70-timi splátkami na 55 eur a s čerpaním na iný účet ako v Poštovej banke za poplatok 29 eur NEPOTREBUJEME!!!</span></font></div>
<br><br>veď to nie "veľa" odhadol som že je tam ročný úrok cca 15 alebo 16% čo to je oproti nebankovkám
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Páči sa mi ten osobný prístup- moja manželka keď pred dvoma rokmi zdemolovala totálne 2 autá, pre mňa už išiel pohrebák, záchranky,hasiči všetko-tak bola riešená na DI a dostala pokutu 200 eur a vodičák jej ostal- švagriná pred časom črchla auto, nesposobila žiadnu škodu okrem jedného škrabanca, nikoho tam nebolo,tak išla preč a ten si to všimol a poslal na ňu PMJ a dneska mala konanie- našili jej útek z miesta dopravnej nehody - za črchánec 20 cm dostala 300 eur pokutu, a vodičák zobratý na rok...
nechápem a to prečo ved to je škodová udalosť aká nehoda, či nechápem? nechám údaje za stieračom a hotovo...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Táto to asi nebude:

skôr táto:

(Veď má tam to S)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft Pozri príspevok

(Veď má tam to S)
to čo si napchal do tých slipov?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zrolované ponožky, ale tenisák.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žiadny tenisák - toto tam má:
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kdeže aj na mňa niečo lezie bolí ma v krku, tak som uvarila vínový čajík chorí aj nechorí davajte sem hrnky ešte je horúci osladený repkovým medíkom
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vínový čaj? to nepoznám.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka Pozri príspevok
vínový čaj? to nepoznám.....
určite áno do čaju fukneš víno
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jáááááááááj ale ešte som také nepila
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ked je tam vínčisko tak hreje dlhšie
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

...žeby najväčšie sklamanie? ...v septembri sa čosi udialo, chcela som odísť hneď...neodišla som, ostala som s tým, že končím po DP...že na toho polroka dostanem pridané. Pred tromi týždňami som sa pýtala, čo ďalej a kedy teda uvidím to "pridané". Bolo mi povedané, že nech sa nebojím, veď sa dohodneme - teda, že pôjdem dohodou s odstupným. Dnes bolo sedenie a je mi na blitie!!!! Odísť chcem ja, nech si dám výpoveď, na nejaké zvýšenie platu, nebodaj odmenu za DP pre 3 firmy môžem zabudnúť, veď aj tak celé dni nič nerobím, len som tam zahrabaná v papieroch a čo takého môžem robiť, keď je všetko v PC, lebo všetky strediská si robia všetko sami (áno vedú si svoju pokladňu a vystavujú faktúry) a aj tie moje príchody a odchody sú divné ... to teda sú, aj dnes sa ma vrátnik ráno pýtal, či som zaspala, keď som prišla až 6,32 a robíme od 7,00 a pri odchode sa ma pýtal, čo tak skoro - hodinu po skončení PD som si dovolila ísť domov....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no okrem šéfa vie ešte poriadne nas*ať aj debilný vrátnik vrátnik to je normálne diagnóza...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

tictac7 Pozri príspevok
...žeby najväčšie sklamanie? ...v septembri sa čosi udialo, chcela som odísť hneď...neodišla som, ostala som s tým, že končím po DP...že na toho polroka dostanem pridané. Pred tromi týždňami som sa pýtala, čo ďalej a kedy teda uvidím to "pridané". Bolo mi povedané, že nech sa nebojím, veď sa dohodneme - teda, že pôjdem dohodou s odstupným. Dnes bolo sedenie a je mi na blitie!!!! Odísť chcem ja, nech si dám výpoveď, na nejaké zvýšenie platu, nebodaj odmenu za DP pre 3 firmy môžem zabudnúť, veď aj tak celé dni nič nerobím, len som tam zahrabaná v papieroch a čo takého môžem robiť, keď je všetko v PC, lebo všetky strediská si robia všetko sami (áno vedú si svoju pokladňu a vystavujú faktúry) a aj tie moje príchody a odchody sú divné ... to teda sú, aj dnes sa ma vrátnik ráno pýtal, či som zaspala, keď som prišla až 6,32 a robíme od 7,00 a pri odchode sa ma pýtal, čo tak skoro - hodinu po skončení PD som si dovolila ísť domov....
Ja som pocula nazor jedneho konatela, ze ludia su radi, ze maju nejaku robotu, lebo je kriza, tak preco by pridaval, ze robia za almuznu to mu akosi neprekazalo. Zial v niektorych firmach celu krizu len zneuzivaju a vyhovaraju sa...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

krízou sa oháňajú podľa toho ako im to vyhovuje
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
tictac7 Pozri príspevok
...žeby najväčšie sklamanie? ...v septembri sa čosi udialo, chcela som odísť hneď...neodišla som, ostala som s tým, že končím po DP...že na toho polroka dostanem pridané. Pred tromi týždňami som sa pýtala, čo ďalej a kedy teda uvidím to "pridané". Bolo mi povedané, že nech sa nebojím, veď sa dohodneme - teda, že pôjdem dohodou s odstupným. Dnes bolo sedenie a je mi na blitie!!!! Odísť chcem ja, nech si dám výpoveď, na nejaké zvýšenie platu, nebodaj odmenu za DP pre 3 firmy môžem zabudnúť, veď aj tak celé dni nič nerobím, len som tam zahrabaná v papieroch a čo takého môžem robiť, keď je všetko v PC, lebo všetky strediská si robia všetko sami (áno vedú si svoju pokladňu a vystavujú faktúry) a aj tie moje príchody a odchody sú divné ... to teda sú, aj dnes sa ma vrátnik ráno pýtal, či som zaspala, keď som prišla až 6,32 a robíme od 7,00 a pri odchode sa ma pýtal, čo tak skoro - hodinu po skončení PD som si dovolila ísť domov....
Môj bývalý šéf bol tiež toho názoru, že kto vie čítať a písať, účtovníctvo sa za 2 dni naučí...

Ja by som naschvál odišla pred DP, nech si to teda robia sami...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Môj bývalý šéf bol tiež toho názoru, že kto vie čítať a písať, účtovníctvo sa za 2 dni naučí...

Ja by som naschvál odišla pred DP, nech si to teda robia sami...
čistý magor, dievčatá to že to ovládate tak ja pred vami "smekám"
Naposledy upravil lujza.j : 27.01.12 at 20:35
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..

..novidíšto!..jako je dobre mať spoločníka!..telocvik ako vystrihnutý zo žurnálu...my sme tiež prišli z lúky, odovzdám červíka a idem na meeting...a so mnou plný autobus národa...uvidíme, čo nám naslubujú..potom vám poviem...zatial tu poslúchajte, softík hádam niečo aj naleje, tak mi nechajte za jeden..lebo neviem, v akej nálade prídem,možno mi dobre padne...
..to pepsi dobry napad u vas..u nas nik nevolal, neorganizoval autobus na protest.. teda mohla som ist sama, to som si netrufla, ale myslou som bola tam s vami a sledovala som na aktualne.sk..no inak dost smutnucko tu bolo..akurat Lujzi ponukla vinovy cajik..a softik zatial asik oslavuje..idem veru nacat vinko, dam uvarit, ked prides budes uzimena..aj klinceky dam, bude vonavsie..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
tictac7 Pozri príspevok
...žeby najväčšie sklamanie? ...v septembri sa čosi udialo, chcela som odísť hneď...neodišla som, ostala som s tým, že končím po DP...že na toho polroka dostanem pridané. Pred tromi týždňami som sa pýtala, čo ďalej a kedy teda uvidím to "pridané". Bolo mi povedané, že nech sa nebojím, veď sa dohodneme - teda, že pôjdem dohodou s odstupným. Dnes bolo sedenie a je mi na blitie!!!! Odísť chcem ja, nech si dám výpoveď, na nejaké zvýšenie platu, nebodaj odmenu za DP pre 3 firmy môžem zabudnúť, veď aj tak celé dni nič nerobím, len som tam zahrabaná v papieroch a čo takého môžem robiť, keď je všetko v PC, lebo všetky strediská si robia všetko sami (áno vedú si svoju pokladňu a vystavujú faktúry) a aj tie moje príchody a odchody sú divné ... to teda sú, aj dnes sa ma vrátnik ráno pýtal, či som zaspala, keď som prišla až 6,32 a robíme od 7,00 a pri odchode sa ma pýtal, čo tak skoro - hodinu po skončení PD som si dovolila ísť domov....
..

..joj!..a nedá sa povedať debovi, že DP nebude, lebo pc nefičí ako má?..však idem het a robotu nechám na koňa..nerobím, nedorobím židne DP...
..a vrátnika by som pekne pozdravila a spýtala sa , či aj on je pol hodinu pred začatím práce už na mieste a o kolkej odchádza..pekne, s úsmevom by som mu doporučila moje miesto..a tresla dvermi..
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať