Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..pepsi, no a ako bolo..uz si doma ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
adi11 Pozri príspevok
..to pepsi dobry napad u vas..u nas nik nevolal, neorganizoval autobus na protest.. teda mohla som ist sama, to som si netrufla, ale myslou som bola tam s vami a sledovala som na aktualne.sk..no inak dost smutnucko tu bolo..akurat Lujzi ponukla vinovy cajik..a softik zatial asik oslavuje..idem veru nacat vinko, dam uvarit, ked prides budes uzimena..aj klinceky dam, bude vonavsie..
..

..ja som nebola na proteste..tam by som nešla, lebo pri mojom šťastí a veľkej hube by som mohla skončiť v base...bola som v PD na mítingu Smeru...nesľubovali..len konštatovali to, čo už dávno viem a čo som dávno hovorila a vyčítala prezidentovi, že to dovolil...a páčila sa mi úvodná projekcia,splnili sa moje očakávania , ktoré som predpovedala tomu zlepencu no a fčul len svetlo do budúcna..a dobre silné...

..a čo ste pili?..čaajííík?..to softík je taký lakomný že ani bechera nedal do pľacu?..tss..
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

softík ulieva vo svojej "téme", ďalší vínový čajík uvarenýýý....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

AlaNR
Môj bývalý šéf bol tiež toho názoru, že kto vie čítať a písať, účtovníctvo sa za 2 dni naučí...
Naučiť sa to naučí - ale ten konečný výsledok
.
Nech si to robí sám, ty potom



BTW: otvorce ďaľše dzvere, tam už nachystana slopanica
Naposledy upravil misoft : 27.01.12 at 20:41
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsi aj nejaké známe mená boli?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..lui, komplet generalita bola...a uvádzal to nikotín,akože beseda..no, dalo sa, čo už
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

pepsikova Pozri príspevok
..

..joj!..a nedá sa povedať debovi, že DP nebude, lebo pc nefičí ako má?..však idem het a robotu nechám na koňa..nerobím, nedorobím židne DP...
..i..
...joj, keby sa dalo...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
tictac7 Pozri príspevok
...joj, keby sa dalo...
..

..ale moja, všetko sa dá...malinkú chybičku urob, takú, čo tebe neuškodí, ale šéfa bude stáť eurky, čo mal dať tebe za robotu...
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

tictac7 Pozri príspevok
...joj, keby sa dalo...
ja som takto sekla pred rokom, presne 16. marca.. viac som tam neprišla.. šak aký prístup šéf, taký ja.. a ani neverím, že nejaké DP podal..
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

tictac7
...joj, keby sa dalo...
Šicko še da, ľem treba chcec!
ewita888
a ani neverím, že nejaké DP podal..
...jeho probľem, ta ňe?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..lui, komplet generalita bola...a uvádzal to nikotín,akože beseda..no, dalo sa, čo už
u "mňa" TO dopadlo ved vieš ako ešte že som tam nemusela byť...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja som nebola na proteste..tam by som nešla, lebo pri mojom šťastí a veľkej hube by som mohla skončiť v base...bola som v PD na mítingu Smeru...nesľubovali..len konštatovali to, čo už dávno viem a čo som dávno hovorila a vyčítala prezidentovi, že to dovolil...a páčila sa mi úvodná projekcia,splnili sa moje očakávania , ktoré som predpovedala tomu zlepencu no a fčul len svetlo do budúcna..a dobre silné...

..a čo ste pili?..čaajííík?..to softík je taký lakomný že ani bechera nedal do pľacu?..tss..
..no, len to zalezi na obcanoch nasej krajiny, pevne verim, ze to svetlo bude cim dalej svetlejsie..uz to dnes zacalo..
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

ewita888 Pozri príspevok
ja som takto sekla pred rokom, presne 16. marca.. viac som tam neprišla.. šak aký prístup šéf, taký ja.. a ani neverím, že nejaké DP podal..
..a ja pred dvoma..sice nie v sukromnej sfere..no tiez si o to sef koledoval..a tak aj dopadol..
2 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

adi11 Pozri príspevok
..a ja pred dvoma..sice nie v sukromnej sfere..no tiez si o to sef koledoval..a tak aj dopadol..
presne si to vystihla.. džbán pretiekol.. ale vieš, čo je na tom najhoršie? že doteraz ma to štve, ako to dopadlo..aj celá firma.. robila som u neho totiž 20 rokov..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

[QUOTE=ewita888;1959840]presne si to vystihla.. džbán pretiekol.. ale vieš, čo je na tom najhoršie? že doteraz ma to štve, ako to dopadlo..aj celá firma.. robila som u neho totiž 20 rokov..[/QUOTE]
..ja tiez presne tolko..a neber si to tak k srdcu..zivot ide dalej..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ewita888 Pozri príspevok
presne si to vystihla.. džbán pretiekol.. ale vieš, čo je na tom najhoršie? že doteraz ma to štve, ako to dopadlo..aj celá firma.. robila som u neho totiž 20 rokov..
..

..no ak si za 20 rokov debo neuvedomil, aký poklad v tebe má, tak čo ťa serie?..jeho blbosť?..šmarjá, nemáš nič iné?...
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

ewita888 Pozri príspevok
presne si to vystihla.. džbán pretiekol.. ale vieš, čo je na tom najhoršie? že doteraz ma to štve, ako to dopadlo..aj celá firma.. robila som u neho totiž 20 rokov..
...veď to, ja síce nie tak dlho, ale už teraz ma to štve kam sa to uberá...pri rozhodovaniach nie som, ani len netuším, nad čím sa uvažuje a keď potom prídem a pýtam peniaze, ešte dostanem vynadané, či som normálna, dnes na takú kravinu pýtať peniaze, čo som to za ekonómku...a urgujúcich dodávateľov mám vybavovať tiež ja....
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

pepsikova Pozri príspevok
..

..no ak si za 20 rokov debo neuvedomil, aký poklad v tebe má, tak čo ťa serie?..jeho blbosť?..šmarjá, nemáš nič iné?...
áále uvedomil.. ale už sa s ním nedalo nakoniec.. kríza mu na hlavu udrela..
štve ma to, že mi tam bolo dobre.. kým mi tam nebolo zle.. :-)))))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..obávam sa, že hentí, čo už vidia, že ďalej vládnuť nebudú, sa upelešia niekde na teplé miestečká a súdnictvo sa bude ťahať dlho-predlho..lebo neny toho, kto tam bol, kto bral, kto dával-všetci majú ako miki čisté ruky...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať