Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...žiadna kafica popoludnajšia?..tak posielam dolče s gustom espresso...a k tomu čerstvé lístky čínskej kapusty...
3 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja a mašina nie sme moc kamarátky, vždy som šila nakrivo, to mi nešlo. Ale ostatné som porobila, ocino ma naučil aj makramé, v škole paličkovanie. To bola tiež fuška. Moja mamina aj starká vyšívali obrusy, pár mám odložených čo mi dali, tie ani nedávam, až keď deti podrastú,tie majú pre mňa vysokú hodnotu.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

babi2 Pozri príspevok
na TA3 dávajú práve reprízu, pozrite si
http://www.ta3.com/clanok/8252/klub-...a-matovic.html
nemohla som to ani dokukať ta3 nemá redaktorov tak to potom tak vyzerá....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ghanamová ňou predsa nikdy nebola ..........
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ale ona si to asi myslela...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Páči sa Vám?


http://www.youtube.com/watch?feature...=GMBeKUy8zco#!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ako teraz len s inými "hercami".....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..neviem, neviem, či naša ivet nakoniec nebude spokojná s teplým miestečkom kdesi v kúte europarlamentu..lebo na Oxforde drmoliť asi nebude..

http://dnes.atlas.sk/slovensko/78827...-o-nicom-nevie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..neviem, neviem, či naša ivet nakoniec nebude spokojná s teplým miestečkom kdesi v kúte europarlamentu..lebo na Oxforde drmoliť asi nebude..

http://dnes.atlas.sk/slovensko/78827...-o-nicom-nevie
možno to bude nakoniec všetko inak...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Chudák Stano! Keby toto vedel za svojho života, čo sa z nej "vykľuje", tak by ju do zadku asi nakopal.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

STV2: Megastavby
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pozerám
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Ľudkovia, mám otázku - môže mi tuto na Porade len tak zo zoznamu priateľov v profile zmiznúť jeden člen?
Lebo sa mi zdá, že mi jeden zmizol, a viem určite, že ja som s tým nič nerobila - mohol sa vymazať on sám?
(A keď áno - čo som mu, prepánakráľa urobila, že už ma nechce za kamošku...? )
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....môže .........Jeho/jej sa opýtaj ..................................
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zimama Pozri príspevok
Ľudkovia, mám otázku - môže mi tuto na Porade len tak zo zoznamu priateľov v profile zmiznúť jeden člen?
Lebo sa mi zdá, že mi jeden zmizol, a viem určite, že ja som s tým nič nerobila - mohol sa vymazať on sám?
(A keď áno - čo som mu, prepánakráľa urobila, že už ma nechce za kamošku...? )
..

..neplač..možno si mu -jej- zobrala kýblik na piesočku...dôvod si vždy nájde,ale bez vysvetlenia- to sa nerobí...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Pozerám
my čo sme nejak prepojený?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...pakotlina jedna pažravá!!!..idem si jednu bafnúť na balkán, nechám si čínsku kapustu pri pc a šarkan mi ju zatiaľ zožerie?..videli ste už psa zelinožravca?..pritom má v miske fajnové friskies,úplný mňam,to nyjeee, ale kapustička moja chrumkavá-to sa mu žerie!..aj by som ju z neho vytriasla, ale také oči na mňa prskol, že mi prišlo smiešno
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...pakotlina jedna pažravá!!!..idem si jednu bafnúť na balkán, nechám si čínsku kapustu pri pc a šarkan mi ju zatiaľ zožerie?..videli ste už psa zelinožravca?..pritom má v miske fajnové friskies,úplný mňam,to nyjeee, ale kapustička moja chrumkavá-to sa mu žerie!..aj by som ju z neho vytriasla, ale také oči na mňa prskol, že mi prišlo smiešno
pepsi naša mrcha minule zožral čipsy , pritom boli otvorené aj týždeň možno aj + a potom grcal neviem či pes vie stráviť č. kapustu, lebo zemiaky nevie, niekde som čítala.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no, asi mali zlé informácie, keď napísali, že pes zemiaky nestrávi..lebo akonáhle by niečo bolo v dosahu,šarkan bezpochyby nepovie nie!..decku zožral francúzáky-ale no, zas ich nemusel nechať položené na posteli!...a nič mu nebolo...iba dostal po riti jeho vlastným uterákom...ale má to aj výhody,nebudem ho trestať, aspoň naučí hada a decko jesť za stolom...
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

lujza.j Pozri príspevok
pepsi naša mrcha minule zožral čipsy , pritom boli otvorené aj týždeň možno aj + a potom grcal neviem či pes vie stráviť č. kapustu, lebo zemiaky nevie, niekde som čítala.
surovú neviem, ale náš jazvečík žerie kyslú kapustu - dopĺňa vit. C...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať