Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pepsikova Pozri príspevok
..no, asi mali zlé informácie, keď napísali, že pes zemiaky nestrávi..lebo akonáhle by niečo bolo v dosahu,šarkan bezpochyby nepovie nie!..decku zožral francúzáky-ale no, zas ich nemusel nechať položené na posteli!...a nič mu nebolo...iba dostal po riti jeho vlastným uterákom...ale má to aj výhody,nebudem ho trestať, aspoň naučí hada a decko jesť za stolom...
Pepsi, ale to neboli surové zemiaky, ale fajné upečené a voňali aj za mäskom, ktoré si dala do francuzákov, preto ich zblajzol, Jas by reagoval úplne rovnako...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..no, asi mali zlé informácie, keď napísali, že pes zemiaky nestrávi..lebo akonáhle by niečo bolo v dosahu,šarkan bezpochyby nepovie nie!..decku zožral francúzáky-ale no, zas ich nemusel nechať položené na posteli!...a nič mu nebolo...iba dostal po riti jeho vlastným uterákom...ale má to aj výhody,nebudem ho trestať, aspoň naučí hada a decko jesť za stolom...
no vidíš a to náš už zemiaky grcal, ale normálne varené. inak všetko okrem citronu ale teraz nedávno mal grcacie obdobie, ale prešlo mu to, furt sa dávil ako keby niečo zožral.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

náš peso zožerie všetko - čo mu mačky nechajú - aj krumple
lebo je gentleman- najprv nechá mačky, nech sa napapajú
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
náš peso zožerie všetko - čo mu mačky nechajú - aj krumple
lebo je gentleman- najprv nechá mačky, nech sa napapajú
..

..no teda Robinovi pojem "gentleman" nehovorí absolútne nič...minule bola u mňa kamka s bišonkou, no a malá chcela okoštovať granulky...a šarkan sa rozkročil nad miskou, jednu labku zdvihol a jemne zavrčal "padaj, krpaňa"...ale pritmolil sa so psími očkami, keď som malej dávala z ruky...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
no vidíš a to náš už zemiaky grcal, ale normálne varené. inak všetko okrem citronu ale teraz nedávno mal grcacie obdobie, ale prešlo mu to, furt sa dávil ako keby niečo zožral.
..

..chudáčik belmondo..daj mu cmuka na ňufíka odo mňa...a nebolo to náhodou zo snehu, nelízol si viac, ako mal?..mohlo mu prechladnúť bruško...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..chudáčik belmondo..daj mu cmuka na ňufíka odo mňa...a nebolo to náhodou zo snehu, nelízol si viac, ako mal?..mohlo mu prechladnúť bruško...
to je čo??? nie nebolo to od sniežiku...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
to je čo??? nie nebolo to od sniežiku...
..

..no, napadlo ma to preto, lebo fenečka od kamaráta má teraz také stavy a veterinár povedal, vraj prechladnuté bruško od snehu...ale ona má nízky podvozok, aj mohla,aj vylizovali sneh so šarkanom...
0 0
havik havik

havik je offline (nepripojený) havik

danova kontrola na prevadzke vedla v predajni pred par dnami. je mi na riganie z tych cocotov danovackych.
rozvediem preco.

1. prisli a kontolovali klasicke veci, vydavanie blockov a lepenie posranych pasok do knihy.

2. potom zacali kontrolovat kasu. v kase nesedeli peniaze ,pretoze majitel si tam nechava aj tringelty.
zaroven nemal urobene vstupy a vystupy hotovosti. vraj sa to ma robit kazdy den, rano a po ukonceni
predaja spolu s dennou uzavierkou. moze mi niekto povedat preco je tento stat taky sku.veny?
preco ma nejake hovno pride kontrolovat ci si lepim pasky do knihy a nestaci ked ich tma proste mam. preco
ta nula chce odo mna nejake vstupy a vystupy do mojej kasy kt. je majetkom mojej s.r.o.? preco nemozem
mat v kase viac penazi, povedzme tie tringelty, ked je to moja kasa, moja firma, moje paniaze a moj system kt. si vediem
na predajni???!!! moze mi niekto povedat preco su ludia taki cocoti?

3. ten dotycny pan cocot ubohy danovak si prisiel kupit tovat na kt. dostal hned blocik, cize klasicky kontrolny nakup.
ale pan chcel byt este vacsi cocot ako ten kt. ho splodil a tak sa vratil stale ako zakaznik ze ci moze tovar zamenit,
samozrejme kazdy sukromnik ked je ochotny tak tovar zameni HOCI TO NEMUSI na kamennej prevadzke urobit.
a ten pan cocot urobil prekvapko, vraj sa nevystavilo storno vracaneho vyrobku atd... preco zijem v tejto skurvenej krajine kde ma uradnicky smradi klt. platim aj ja zo svojich dani chcu nachytat a chcu mi davat pokuty? preco?

ospravedlnujem sa za invektiva, ale nedalo sa inak.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

havik, kolko bola tá pokuta ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..havík, berieme aj invektíva, lebo je to tak...môj had hovorieva "ak ťa nemajú prečo *ebať, *ebú ťa preto, že ťa nemajú prečo...
...daňovákom sa asi človek musí narodiť, inak by nemohli byť tak primitívno tupí a debilne byrokratickí...argument "robím si svoju prácu" je nonsens...každý si ju robí a má systém a nemusí stáť za pultom v pozore, či náhodou nejaký tupec nebude akurát daňovák, čo si na ňom pochutná..predýchaj a kašli na nich..
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ono sa to povie kašli na nich keď zistíš že si robila jeden alebo viac dní absolútne zadarmo. No treba doplniť erár kasu aby bolo pre gorily. Možno dostane prémie a deti pôjdu do školy.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pepsikova Pozri príspevok
..no, asi mali zlé informácie, keď napísali, že pes zemiaky nestrávi
je rozdiel stráviť a zožrať.....on ich síce zožerie,ale žalúdok to nevie spracovať,ako príde,tak odíde...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a vydarenú nedeľu prajem...kafica je na stole, labutko už asi na ceste do lesa na jahody, či na vodu,alebo na chatu,alebo sa tuliká ku alabutke...všetko je správne...
...šarkan je vylietaný,vonku mrazivo a pohoda...tak kafica je na stole...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a koláčiky na nete pečené ku kafi...
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Dnes som doma, reuma nepusti, varim polievku, robim rezance, zbytok alabutka. :-)
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Bré ránečko všetkým, kafa hotová, kolačiky ste tiež napiekli, super, mám to bez roboty. Ešteže mám klávesnicu odolnú voči vode, lebo gebroším...

A včera aká príjemná sobota?! Nitra mala stretko!
Neviem, či som dobre počítala tuším 15 dušičiek nás bolo a že ako dobre bolo
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..havík, berieme aj invektíva, lebo je to tak...môj had hovorieva "ak ťa nemajú prečo *ebať, *ebú ťa preto, že ťa nemajú prečo...
...daňovákom sa asi človek musí narodiť, inak by nemohli byť tak primitívno tupí a debilne byrokratickí...argument "robím si svoju prácu" je nonsens...každý si ju robí a má systém a nemusí stáť za pultom v pozore, či náhodou nejaký tupec nebude akurát daňovák, čo si na ňom pochutná..predýchaj a kašli na nich..
Pepsina, prvýkrát alebo druhýkrát s tebou v historii porady nesúhlasím- daňováci sú aj dobrí ľudia- ja mám s nimi dobré skúsenosti- poviem to inak- radšej daňovák ako revízor...
daňováčky to sú sú také isté ženy ako vy tu...-tiež majú svoje dobré a niekedy aj zlé dni...-ale nehovoril by som, že sú všetky zlé...-mne veľa krát pomohli...
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... aj mne pomohli ... do hrobu. :-)
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja mám jednu bývalú daňováčku super kamošku. Kontrolovala nám firmu, vtedy som do firmy nastúpila, bola ešte s jednou. Kontrolovali viacej toho, pár chýb našli, ani sa im nečudujem, ja som ich našla aj viac. V tom čase na DU zarábala 11tis Sk, bola nespokojná, lebo nielen ona kontrolovala, ale ešte aj oni mali kontroly od tých vyšších. Nakoniec sa osamostatnila a ja som ju učila mrp, neraz ma príde pozrieť alebo ja ju idem pozrieť do jej kancelárii, má svojich klientov, ktorým robí účto. Keď mi zavolá, nikdy sa ma nezabudne opýtať na mňa, či deti, nie vždy sa jedná o nejaký problém. Keď si spomenie na DU furt povie, že chvalabohu že odtiaľ odišla. Niektorí na DU robia zo seba šašov, iní nafúkancov, ale sú tam aj ľudia úplne normálny.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pepsina, prvýkrát alebo druhýkrát s tebou v historii porady nesúhlasím- daňováci sú aj dobrí ľudia- ja mám s nimi dobré skúsenosti- poviem to inak- radšej daňovák ako revízor...
daňováčky to sú sú také isté ženy ako vy tu...-tiež majú svoje dobré a niekedy aj zlé dni...-ale nehovoril by som, že sú všetky zlé...-mne veľa krát pomohli...
..

...šmarjááá,však ja som nepovedala, že ako ľudia sú svine!..len ako daňováci nie sú ľudia -niekedy....z titulu svojej funkcie!!!..to čo spomínal havík- peniaze navyše v pokladni-veď to je čistá buzerácia, ak zákazník nechá centy a sú navyše pri súpise, zo je trestný čin?..lebo daňovák má také predpisy, že všetko musí sedieť na halier?..to je čo za sprostosť?..vždy sú nejaké drobné navyše,pokladník si ich nesmie vopchať do vrecka,tak má preto zákazníka zabiť?..alebo prilepenie pásky do pokladničnej knihy?..to aby jeden vedúci mal sekretárku , aby stíhal denne kopu nezmyslov, akoby nestačilo nalepiť jeden krát za týždeň všetky dni!!..
...akože , Staník, prepáč...ale nič pozitívne na funkciu daňováka som v havíkovom príspevku nenašla,a ani osobne s daňovákmi nemám dobré skúsenosti...a tiež sú to ľudia, ktorí niekedy potrebujú pomoc,ale sami nepomôžu...tak načo je to dobré?..
..no a ešte perlička..daňovák nie je nákazlivá choroba..tak prečo sa chovajú ako bohovia?..
..končím debat na tému "daňovák"...lebo daňovákov-ľudí je dosť málo..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať