Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no katastrofa, tatinko to predýchal ? inak to je na prvé miesto v hitparáde detských výrokov :-D
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tento vtip mám v repertoári cca 30 rokov a furt má úspech

na piesočku

Janko: ja mám auto!
Marienka: a ja bábiku!
Janko: a môj oco je tajný!
Marienka: a moja mama verejná!!!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Zvoní mi mobil, pozriem - svokor, čo sa asi stalo a on naradostený, že Zuzi všetko najlepšie! Hovorím mu, tato, to až v nedeľu. Tak ma potešil o dva dni skôr...
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Obe sestry majú malých školáčikov, jedna Zuzanku a druhá Michalka. Každý z nich chodí do inej ZŠ, no včera sa stretli v divadle na predstavení.
Zuzanka prišla naradostená domov a rozpráva: "Stretla som Michalka v divadle a pani učiteľky nám dovolili sedieť veďľa seba ... po divadle som ja šla už domov, no Miško musel ísť ešte do svojej školy..."
Môj manžel jej na to:"Tak si mala Michalka uniesť a ani on by už nešiel naspäť do školy!"
A Zuzka: "Ále, ujo Martin, ako som ho mohla uniesť, veď ja som mala strašne ťažkú tažku..."
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Pri čítaní dnešnej dennej tlače som natrafila aj na tento článok, zaujal … lebo v poslednej dobe som mala dosť príležitostí sledovať prácu zdravotníckych pracovníkov. Naozaj musím povedať – česť výnimkám.
… ale stretla som sa aj s negatívami,… niekoľkokrát som sprevádzala svokru na lekárske vyšetrenia za posledných 4-5 mesiacov, čakanie, čakanie a čakanie … občas sa dalo objednať na presnú hodinu ale aj vtedy nás zavolali niekedy aj po 1/2 hodine.
No ale pri poslednej návšteve ma poriadne vytočila sestrička obvodnej lekárky … jednalo sa o odbery na predoperačné vyšetrenie … uznám, že vyžadujú objednať sa, ale … v jej prípade sa jednalo o veľmi vážnu, niekoľkohodinovú a hlavne radikálnu operáciu s trvalými zmenami, … mala 5 dní na zváženie, či podstúpiť alebo … pokračovať na onkologii … závažné rozhodnutie padlo až v nedelu … a pondelok sme sa opovážili prísť na odbery bez objednania, len žiadosťou z nemocnice, s popisom diagnózy a operácie … sestrička sice prečítala žiadanku, ale … jej reakcia bola:
to ste sa kedy rozhodli, v noci ???“ …
No verte mi, že som reagovala na tento jej výrok, … sestrička sa zháčila, … moje slová
ju donútili prečítať žiadanku znova … spravila odbery, dokonca aj poradila jako získať výsledky čo najskôr, pre ďalšie použitie …

http://sygon.blog.pravda.sk/detail-c...dc2f95e6fd49e6


P.S.: Môj príbeh sa odohral v neštátnej ambulancii
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Neviem, či budete zdieľať podobný názor so mnou, alebo rovno ho budete pokladať za neadekvátny, ale musím to sem napísať.
V tomto čase beží reklama na detské plienky istej značky, v spolupráci ktorej UNICEF zabezpečuje deťom v tretích krajinách očkovanie (?). No čo ma zarazilo, bola hudba, ktorú dali ako podmaz. Videli ste už niekto túto reklamu? Tá hudba bola Tichá noc, svätá noc. Prvý krát som túto reklamu videla, resp. iba počula hudbu, a keď som sa otočila k televízoru, môj výraz tváre bol asi takýto . Aby ste ma nechápali zle, ja nie som proti pomoci tým, ktorí to potrebujú. Istou formou prispievam aj ja. Mám problém s touto multinacionálnou organizáciou, ktorá už dorástla na svoje byrokratické maniere a mám z nej pocit, že viac škodí ako pomáha. Ale to je len môj názor, ktorý som si zatiaľ nechávala pre seba. No teraz ma dorazila naozaj tá reklama. Pokladám za maximálne nevhodné zneužívať túto klasickú (v zmysle čo symbolizuje) pieseň na propagáciu nejakého tovaru, aj keď súčasťou je nejaká pomoc.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ale tie bábätká sú chutnulinko chutnučké...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ermon Pozri príspevok
ale tie bábätká sú chutnulinko chutnučké...
Áno, sú. Pokiaľ si pamätám. Lebo odvtedy hneď v prvých sekundách tejto reklamy prepínam. A to je čo povedať, lebo ja som taký reklamný maniak.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mňa rozčúlila jedna situácia v sobotu.
Boli sme na nakupy v Poľsku. To, že poliaci tam už minimálne pol roka opravuju jeden most, to by som ešte bola prežila, ale tá kolóna áut bola neuveriteľná. Asi vyše hodiny sme išli 12 km úsek.
Pred nami v kolóne išiel čierny Superb s evid. číslom BA X ... - špeciálna značka nejakého papaláša. Toto auto s nami išlo v kolóne, evidentne bol aj on na nákupoch. Potom nás obehol a stratil sa dakde pred nami.
Na moje veľké prekvapenie nás toto auto zasa dobehlo pred Donovalmi a tam so zapatým majákom predbiehal - zákruta - nezákruta , plná čiara - neplná.... Opravovala sa tam tiež cesta, premávka bola riadená semaforom, ale ani červená ho netrkla. Kľudne išiel, oproti autá asi museli aj cúvať, pretože sa samozrejme po zúženej ceste nemestili.
Strašné, čo tam vyvádzal.
Možno by ma to ani tak neštvalo, keby nebolo tej značky s tym X-kom a toho, že išiel z nákupov!!! Asi sa medzitým niekde zastavil a bolo mu treba na vécko, inak si to vysvetliť neviem.
Resp. viem, ja mám maják, ja mám špeciálnu značku a teraz sa zo mňa všetci potentujte....
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

AlaNR Pozri príspevok
Mňa rozčúlila jedna situácia v sobotu.
Boli sme na nakupy v Poľsku. To, že poliaci tam už minimálne pol roka opravuju jeden most, to by som ešte bola prežila, ale tá kolóna áut bola neuveriteľná. Asi vyše hodiny sme išli 12 km úsek.
Pred nami v kolóne išiel čierny Superb s evid. číslom BA X ... - špeciálna značka nejakého papaláša. Toto auto s nami išlo v kolóne, evidentne bol aj on na nákupoch. Potom nás obehol a stratil sa dakde pred nami.
Na moje veľké prekvapenie nás toto auto zasa dobehlo pred Donovalmi a tam so zapatým majákom predbiehal - zákruta - nezákruta , plná čiara - neplná.... Opravovala sa tam tiež cesta, premávka bola riadená semaforom, ale ani červená ho netrkla. Kľudne išiel, oproti autá asi museli aj cúvať, pretože sa samozrejme po zúženej ceste nemestili.
Strašné, čo tam vyvádzal.
Možno by ma to ani tak neštvalo, keby nebolo tej značky s tym X-kom a toho, že išiel z nákupov!!! Asi sa medzitým niekde zastavil a bolo mu treba na vécko, inak si to vysvetliť neviem.
Resp. viem, ja mám maják, ja mám špeciálnu značku a teraz sa zo mňa všetci potentujte....
Asi svoju moc nezneuživajú iba týto ľudia.Ja som nedávno mala možnosť vidieť sanitkára, ktorý letel mestom /Žilina/s húkačkou a majákom.Vždy keď počujem záchranku ,až ma mráz obieha...Neďaleko to utíchlo,tak som myslela,že je tam nejaký zrazený chodec,alebo nehoda.Ale pravda bola taká,že pán sanitkár sa len strašne ponáhľal,aby si na benzínke natankoval a v kľude vypil kávičku.Mala som sto chutí ísť mu niečo povedať,ale asi by to bolo bez efektu.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mne včera skoro jedna babka padla pod auto. Z jedného TT-226.. bordové predomnou vyhodili PVC fľašku od minerálky rovno do babenky, ktorá si kľudne bicyklovala popri chodníku, na kraji cesty. Babka sa naľakala, stratila rovnováhu, no mala čo robiť, aby nespadla aj s bicyklom a ja zas, aby som ju takto balansujúcu obehla.
"Číslo auta je u nás v redakcii."
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Mne včera skoro jedna babka padla pod auto. Z jedného TT-226.. bordové predomnou vyhodili PVC fľašku od minerálky rovno do babenky, ktorá si kľudne bicyklovala popri chodníku, na kraji cesty. Babka sa naľakala, stratila rovnováhu, no mala čo robiť, aby nespadla aj s bicyklom a ja zas, aby som ju takto balansujúcu obehla.
"Číslo auta je u nás v redakcii."
Tak to neviem ani predstaviť, keby.........
Ešte, že to takto dopadlo...
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Prispejem aj ja svojim rozčúlením:-)
V tieto dni ma rozčúlila práve prebiehajúca akcia mobilného operátora T-mobile, jedná sa o akciu zľavy 8000,- Sk na novy mobilný telefón. Myslím, že operátor, túto akciu nezvládol, nakoľko táto akcia trvá veľmi kratko, asi dokopy 14 dní, počas ktorej chce asi vypredať všetky záasoby októbrovej ponuky. Počas týchto pár dní u nás na Liptove nie je možné zohnať ani jeden schopnejší mobil, ktorý bol v ponuke operátora vo vyššej cenovej ponuke ( Sony Ericsson W890i, C902 - aj keď tento je v ponuke ako novinka! ), nakoľko preferujem vyslovene Sony Ericsson. Obvolal som všetky predajne, tieto mobily do piatku 31.10. už veru žiadna z predajní naokolo nedostane.
Prišiel som o možnosť mať kvalitný mobil za symbolickú cenu čo ma aj celkom rozčúlilo v tieto dni.
0 0
Farks Farks

Farks je offline (nepripojený) Farks

bobino38 Pozri príspevok
Prispejem aj ja svojim rozčúlením:-)
V tieto dni ma rozčúlila práve prebiehajúca akcia mobilného operátora T-mobile, jedná sa o akciu zľavy 8000,- Sk na novy mobilný telefón. Myslím, že operátor, túto akciu nezvládol, nakoľko táto akcia trvá veľmi kratko, asi dokopy 14 dní, počas ktorej chce asi vypredať všetky záasoby októbrovej ponuky. Počas týchto pár dní u nás na Liptove nie je možné zohnať ani jeden schopnejší mobil, ktorý bol v ponuke operátora vo vyššej cenovej ponuke ( Sony Ericsson W890i, C902 - aj keď tento je v ponuke ako novinka! ), nakoľko preferujem vyslovene Sony Ericsson. Obvolal som všetky predajne, tieto mobily do piatku 31.10. už veru žiadna z predajní naokolo nedostane.
Prišiel som o možnosť mať kvalitný mobil za symbolickú cenu čo ma aj celkom rozčúlilo v tieto dni.
V tomto prípade odporúčam využit služby t-mobile kuriéra. Tiež som to tak spravila, ja mám záujem o ten dotykový samsung a bez problémov mi objednávku vybavia a akcia môžem využiť.
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
richojeblby Pozri príspevok
Pretože som nebol spokojný, ako CENZOR zasahoval do témy Nekonečná báseň bez toho, aby tomu zamak rozumel, som sa rozhodol svoju /ním/ neocenenú zdržanlivosť vyjadriť. Teraz v rýmoch.

Kto bol ten nick, čo ho tu sťali,
[color=Blue]žalobaby -[color=Black] tie sa mu smiali.
Smiali sa jemu, ako tu radí,
smiali sa stále , veď im tu vadí.
Vyvoláva smiech, sem tam aj zvady,
neodpustiteľné sú jeho vady.
Vadí im všetko, čo je kus iné,
čo im tak ruší, kávičky chvíle.
Čo je to pravda a Etiketa?
Veď je to fuk, povie si stará teta.
A s divým hlásením ta letí,
kde lektora bijú staré tety.
Čo doma psíkov mačky láskajú,
K človeku toleranciu nemajú.
Pravda je ich a toho vodcu.
Vylúčiť ho potvoru a škodcu.
Veď nám tu škodí - myšlienky vodí.
Takých tu bolo a ešte bude,
len nech sme stádo, len nech sme v kľude.
A dobre bude.
Keď znovu všetko, rovnaké bude.
A teraz to budeme mať vo všetkých možných témach - opakovanie je matkou múdrosti alebo zas MK chce byť nepriehľadnuteľný
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Prečo sa nedá tento "výplod" zastaviť?! Hľadám na porade riešenie niekoľkých problémov a už som naň natrafila štvrtý krát. Rozčuľuje ma to, lebo vôbec netuším, čo chce autor povedať. Veď kritizovať aj na stránkach Porady sa predsa dá, aj vysloviť nespokojnosť. Ale takto?! Vyzerá to skôr na exibicionizmus, upútanie pozornosti. Nuž podarilo sa, lebo každého slušného poraďáka, alebo kohokoľvek z nás členov Porady, ktorí si chceme najsť pomoc alebo aj relax to vyrušuje a je to práve to, čo ma dnes rozčúlilo.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
mňa privádza do zúrivosti výpalnícka právnická firma ktorá vymáha podlžnosti firiem voči Europskej zdravotnej poisťovni...zatiaľ opáčili tri z firiem ktoré prežúvam a zatiaľ sú prudko stratoví na poštovnom...vymáhajú to čo je zaplatené...zatiaľ vediem tri nula, ale už strácam trplezlivosť...už ma nebaví sústavne skenovať výkazy a príkazy na úhradu...
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Dnes mali moji rodičia fantastický rozhovor. V televízii ukazovali amerického policajného psa, ktorý je vynikajúci v stopovaní. Moja mama lakonicky poznamenala, že konečne niekto v amerike má rozum. Môj otec jej zakontroval, že to bol nemecký ovčiak a teda aj on je z Európy. Pobavilo ma, že nie som sama, kto tak "miluje" mašich amerických priateľov.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
bobino38 Pozri príspevok
Prispejem aj ja svojim rozčúlením:-)
V tieto dni ma rozčúlila práve prebiehajúca akcia mobilného operátora T-mobile, jedná sa o akciu zľavy 8000,- Sk na novy mobilný telefón. Myslím, že operátor, túto akciu nezvládol, nakoľko táto akcia trvá veľmi kratko, asi dokopy 14 dní, počas ktorej chce asi vypredať všetky záasoby októbrovej ponuky. Počas týchto pár dní u nás na Liptove nie je možné zohnať ani jeden schopnejší mobil, ktorý bol v ponuke operátora vo vyššej cenovej ponuke ( Sony Ericsson W890i, C902 - aj keď tento je v ponuke ako novinka! ), nakoľko preferujem vyslovene Sony Ericsson. Obvolal som všetky predajne, tieto mobily do piatku 31.10. už veru žiadna z predajní naokolo nedostane.
Prišiel som o možnosť mať kvalitný mobil za symbolickú cenu čo ma aj celkom rozčúlilo v tieto dni.
Mňa včera zasa rozčúlil "Paušál pre blízkeho "...marketingový ťah , ale SONY sme dostali .
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mňa dnes potešili pracovníčky v Sociálnej poisťovni. Boli milé, ochotné a pomohli mi vyriešiť jeden nepríjemný problém. Každému by som dopriala, aby natrafil na také milé úradníčky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať