Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Včera som dala do oleja k rezňom aj svoj malíček. Dnes sa mi pokazil televízor - vôbec sa nedá zapnúť. V byte som pristihla už tretiu moľu. V práci som si zmenila pracovnú dobu z "dokedy musím" na "dokedy vládzem" . Kamarátka má ERP pokladňu so sumami neplatných mincí, bez zaokrúhlenia. Už hodinu jej hľadám rozdiel 1,- Sk medzi mesačnou páskou a dennými uzávierkami, a vôbec to z tých +0,10 Sk,-0,20 Sk neviem napočítať. Psíčica mi vyťahala zo smetí servítky, ktorými som poprekladala tie včerajšie rezne, a ako bonus vybrala z koša aj zeler , uvarený v polievke. Stolovať išla do obývačky, na koberec, kde som horemenovaný zeler pristúpila a rozniesla po byte na topánkach.
P.S. Aha, a ešte ma vyhadzuje internet a stretko v Lc dnes nebolo.
Naposledy upravil Dav : 01.12.08 at 18:45 Dôvod: P.S.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Oli, najlepšie urobíš, ak si ľahneš hore pupkom a dnes už nič nerob, prosím ťa.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Lepšie by to už ani šľak netrafil. : Viem si predstaviť tvoje nervy.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Vieš, hovorí sa, že keď sa darí, tak sa darí. Neboj sa, zajtra svitne slnečný deň. Obývačku vyčistíš, pracovnú dobu si zase zmení na koľko musíš a život bude hneď krajší. Prajem pekný večer a ešte krajšie slnečné ráno.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Že by bolo niečo v ovzduší? V sobotu sa mi pokazila pračka, v nedeľu žehlička a šijací stroj... Dnes neprišiel opravár pračky, hoci to sľúbil, a navyše ma ešte prestáva poslúchať PC...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

wagner Pozri príspevok
Vieš, hovorí sa, že keď sa darí, tak sa darí. Neboj sa, zajtra svitne slnečný deň. Obývačku vyčistíš, pracovnú dobu si zase zmení na koľko musíš a život bude hneď krajší. Prajem pekný večer a ešte krajšie slnečné ráno.
Zajtra má pršať
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pozri si počasie, dážď hlásia až na poóbedie, teda ráno bude slnečné. Pršať bude až v stredu, lebo ja sa budem musieť pešo presunúť z Unikliniky do mesta na školenie
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Dav Pozri príspevok
Včera som dala do oleja k rezňom aj svoj malíček. Dnes sa mi pokazil televízor - vôbec sa nedá zapnúť. V byte som pristihla už tretiu moľu. V práci som si zmenila pracovnú dobu z "dokedy musím" na "dokedy vládzem" . Kamarátka má ERP pokladňu so sumami neplatných mincí, bez zaokrúhlenia. Už hodinu jej hľadám rozdiel 1,- Sk medzi mesačnou páskou a dennými uzávierkami, a vôbec to z tých +0,10 Sk,-0,20 Sk neviem napočítať. Psíčica mi vyťahala zo smetí servítky, ktorými som poprekladala tie včerajšie rezne, a ako bonus vybrala z koša aj zeler , uvarený v polievke. Stolovať išla do obývačky, na koberec, kde som horemenovaný zeler pristúpila a rozniesla po byte na topánkach.
P.S. Aha, a ešte ma vyhadzuje internet a stretko v Lc dnes nebolo.
U nás sa hovorí " Na pos...ého aj záchod spadne"
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Anja111 Pozri príspevok
Že by bolo niečo v ovzduší? V sobotu sa mi pokazila pračka, v nedeľu žehlička a šijací stroj... Dnes neprišiel opravár pračky, hoci to sľúbil, a navyše ma ešte prestáva poslúchať PC...
Uff, dobrá trojkombinácia, pred sviatkamiA PC ako prémia k tomu ...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dav, posielam kvietky na ukľudneniej. Máš to za sebou, nás to určite čaká. Ja tomu hovorím "vytočená donemlátom".
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jozka56 Pozri príspevok
Dav, posielam kvietky na ukľudneniej. Máš to za sebou, nás to určite čaká. Ja tomu hovorím "vytočená donemlátom".
Veď z času na čas sa dni takto vydaria každému. Ale liečivá sila poraďáckych priateľstiev urobila svoje, aspoň ma nešvihlo. Veľké riadenie ma čaká a neminie - do Vianoc sa chce osamostatniť dcéra, a tak bude sťahovanie,triedenie, upratovanie, prekladanie nábytku... Koberec a mole sa popri tom zvládnu tiež. A ten môj nevychovaný pažravý psisko má hneď vedľa smetného koša 10 kg vrece s granulami, veľmi provizórne uzavreté , lebo kvôli tomu, že z komory budeme brať veci pre dcéru, sme si tam nedali do cesty granule...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

DAV Miník posiela Wendičke veľkú bočenku za to, že je taká múdra. Mužskému osadenstvu chcela dokázať aké je dôležité zjesť, servítky boli len klišé. j
Naposledy upravil jozka56 : 01.12.08 at 22:47
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Anja111 Pozri príspevok
Že by bolo niečo v ovzduší? V sobotu sa mi pokazila pračka, v nedeľu žehlička a šijací stroj... Dnes neprišiel opravár pračky, hoci to sľúbil, a navyše ma ešte prestáva poslúchať PC...
Aspoň Ježiško moc nemusí rozmýšľať nad darčekom
Taký výber!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Včera to ovzdušie naozaj nebolo v norme Manžel vbehol do domu a zo zvyku /však len vbehne a vybehne načo zatvárať dvere?/ tie dvere nechal pootvorené a vošla aj mačka. Nevedel o nej a tá beštia chlpatá nechala pozdrav v obývačke. Keď som vypla Poradu a šla do bytu, akurát manžel ventiloval pľúca .... a tú obývačku tiež, bol tam smrad ako v Carihrade
0 0
Dievčatko Dievčatko

Dievčatko je offline (nepripojený) Dievčatko

Zdravím všetkých,

chcela by som iba varovať všetkých kolegov mzdárov a mzdárky, aby si dali pozor na spoluprácu s účtovnou firmou "Jopo" z BA. Prácu požadujú ihneď a kompletne, no na zaplatenie za ňu si počkáte. Ja čakám už 3 mesiace na pár korún. Takže - ak práca pre nich - tak jedine cash a ihneď pri odovzdaní práce.
Možno by stálo za to, zaviesť aj akýsi zoznam neserióznych podnikateľov a spoločností, pretože takéto informácie jednoducho chýbajú.

Prajem pekný a úspešný deň.

Ľ.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ja som sa dnes ráno zobudila a pozerám, dvere na skrini otvorené. Budím drahého, že pozri, máme otvorené dvere na skrini. Nadprirodzené sily alebo som bola v noci námesačná?!
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

ZuzanaP Pozri príspevok
Ja som sa dnes ráno zobudila a pozerám, dvere na skrini otvorené. Budím drahého, že pozri, máme otvorené dvere na skrini. Nadprirodzené sily alebo som bola v noci námesačná?!
A ten čo odtiaľ utekal sa nenaučil za sebou zatvárať?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

ZuzanaP Pozri príspevok
Ja som sa dnes ráno zobudila a pozerám, dvere na skrini otvorené. Budím drahého, že pozri, máme otvorené dvere na skrini. Nadprirodzené sily alebo som bola v noci námesačná?!
Šaty vyšli z módy...
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

ZuzanaP Pozri príspevok
Ja som sa dnes ráno zobudila a pozerám, dvere na skrini otvorené. Budím drahého, že pozri, máme otvorené dvere na skrini. Nadprirodzené sily alebo som bola v noci námesačná?!
Žena má muža na služobke a chce ho prekvapiť.
Kúpi vstavané skrine do spálne.Technik skrine dovezie a namontuje.
Žena celá šťastná večer ide spať. Keď zrazu popod okná prejde
električka a skrine sa s rachotom zosypú. Ráno zavolá technika,
povie čo sa stalo. Ten neverí ale skrine znova poskladá.
Večer sa situácia zopakuje. Električka .... a skrine spadnú.
Na ďalší deň žena zavolá technika.
Ten príde, skrine zmontuje, ale že si teraz už počká čo sa stane.
Večer sa zatvorí do skrine a čaká.
V tom sa manžel vráti, obdivuje skrine, otvorí a vidí chlapa.
- A Ty tu čo robíš?
Technik hovori : - Rovno ma zmláť, lebo aj tak mi neuveríš, že tu
čakám na električku.
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

Dievčatko Pozri príspevok
Zdravím všetkých,

chcela by som iba varovať všetkých kolegov mzdárov a mzdárky, aby si dali pozor na spoluprácu s účtovnou firmou "Jopo" z BA. Prácu požadujú ihneď a kompletne, no na zaplatenie za ňu si počkáte. Ja čakám už 3 mesiace na pár korún. Takže - ak práca pre nich - tak jedine cash a ihneď pri odovzdaní práce.
Možno by stálo za to, zaviesť aj akýsi zoznam neserióznych podnikateľov a spoločností, pretože takéto informácie jednoducho chýbajú.

Prajem pekný a úspešný deň.

Ľ.
Nie je to ten slávny JOPO z markízy?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať