Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Dav Pozri príspevok
Šaty vyšli z módy...

xixi, to poviem drahému, veď idú Vianoce....
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

kabatik Pozri príspevok
Žena má muža na služobke a chce ho prekvapiť.
Kúpi vstavané skrine do spálne...........
kabatik, to bolo milé
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Kazu Pozri príspevok
Včera to ovzdušie naozaj nebolo v norme Manžel vbehol do domu a zo zvyku /však len vbehne a vybehne načo zatvárať dvere?/ tie dvere nechal pootvorené a vošla aj mačka. Nevedel o nej a tá beštia chlpatá nechala pozdrav v obývačke. Keď som vypla Poradu a šla do bytu, akurát manžel ventiloval pľúca .... a tú obývačku tiež, bol tam smrad ako v Carihrade
Tak proti tomuto bol ten zeler ružička
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Kde som sa sťažovala, idem sa chváliť. Okrem toho pokazeného televízora mám v pivnici "kádrovú rezervu" - ešte jeden TV, na ktorom bol pokazený zvuk. Doniesli sme ho do bytu, obtreli z nánosu prachu,ponajviac našimi tričkami, dali do elektriky. Obraz áno, zvuk nie. Že skúsime ešte repráky od PC, napadlo nádejného zaťa. Ale repráky mali tenšiu koncovku. Tak že teda pôjde do opravy aj tento TV. Wendynke nedalo, čo sa to tam deje, prešla pomedzi zaťa a TV, kývla chvostom, samozrejme v priestore zať-TV sa ušlo chvostom obidvom. Preskočila statická elektrina z chvostu na TV a z TV sa ozvalo ..."a tieto prípady...". Zvuk v TV sa opravuje klepnutím psím chvostom
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Mohli by ste začať písať už niečo pozitívne? Pračku aj žehličku by som nejako oželela, ale mne počítač celkovo vypovedal poslušnosť. Nemohla by som tu vyhlásiť nejakú dobročinnú zbierku? Alebo aspoň dobré čísla na športke poraďte...
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

abel Pozri príspevok
Mohli by ste začať písať už niečo pozitívne? Pračku aj žehličku by som nejako oželela, ale mne počítač celkovo vypovedal poslušnosť. Nemohla by som tu vyhlásiť nejakú dobročinnú zbierku? Alebo aspoň dobré čísla na športke poraďte...
Mne keď zhorí v PC napr. grafika, tak sa teším, že budem mať novú.
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

MŇA ROZČUĽUJE, ŽE SA MUSÍM KAŽDÚ CHVÍĽU PRIHLASOVAŤ. SAMÉ MA TO ODHLÁSI. Je to len u mňa, alebo je to tak blbo nastavené?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

kabatik Pozri príspevok
MŇA ROZČUĽUJE, ŽE SA MUSÍM KAŽDÚ CHVÍĽU PRIHLASOVAŤ. SAMÉ MA TO ODHLÁSI. Je to len u mňa, alebo je to tak blbo nastavené?
Keď som sa prihlásila na Poradu, zaškrtla som si políčko "zapamätať". Mňa vyhadzuje iba z internetu - spojenie sa rozpojí. A pripojenie je véééééľmi pomááááléééé.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

kabatik, asi Ťa to odhlási preto, lebo prilepuješ veľa príspevkov a aby si mali čas poraďáci utrieť monitor, tak Ťa zatiaľ odhlásia
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

kabatik Pozri príspevok
MŇA ROZČUĽUJE, ŽE SA MUSÍM KAŽDÚ CHVÍĽU PRIHLASOVAŤ. SAMÉ MA TO ODHLÁSI. Je to len u mňa, alebo je to tak blbo nastavené?
Odhlasovať Ťa môže,keď máš viacej nickov na porade!
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

arizona Pozri príspevok
Odhlasovať Ťa môže,keď máš viacej nickov na porade!
Mam len jeden! A keď sa na bytovom družstve pripájajú baby na poradu z jednej siete , tiež to pustí len jednu? Asi nie. A Vás to neodhlasuje pri nečinnosti asi za 10minút?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Kabatik máš pravdu, aj mňa odhlasuje porada pri nečinnosti. Zatiaľ som neskúmala čas. j
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

wagner Pozri príspevok
kabatik, asi Ťa to odhlási preto, lebo prilepuješ veľa príspevkov a aby si mali čas poraďáci utrieť monitor, tak Ťa zatiaľ odhlásia
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Kabatik všímaj si aj pozitívne reakcie.j
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Aj ja sa posťažujem, dnes, keď som bola na opätovnom odbere krvi, nakoľko lekári trvajú na odberoch a rozbore každé dva týždne, sestra u lekárky mi povedala, že mi už nebudú môcť robiť odbery, že je to drahé a že ako prídu ostatní pacienti k tomu, že ja mám stále zlé výsledky a preto sa musia odbery opakovať. Musela som zdržiavať slzy, verte, radšej by som bola, keby som vôbec nemusela chodiť po bolestivých vyšetreniach, aby som sa nakoniec dozvedela, že výsledky sú pozitívne, sedimentácia 100/145, že opäť treba gastroskopiu, CT pľúc, lebo voľačo tam pribúda, a vari nestačí, že si musím denne robiť glykemický profil, či 5x denne pichať inzulín... A vôbec, ak tak uvažujem, ako prídu potom tí pacienti, ktorí síce inzulín nepotrebujú, ale ja ho mám aj za nich? ( Aj keď si musím všetky lieky platiť) Neviem, ale nebolo by lepšie, keby mi dali do žily hadičku s kohútikom a ja by som na biochémiu len prišla s pohárikom čerstvo napustenej? Poraďte, ako sa vyhnúť všetkým vyšetreniam - nebolo by lepšie ľahnúť si a čakať, či bude aj zajtra? To by už mala sestra v ordinácii všeobecnej lekárky pokojnejšie rána, nie? Alebo, mám požiadať niekoho, že ja tie vyšetrenia potrebujem a budem si ich aj uhrádzať? Veď z tých koruniek, čo mám odložené na drevené pyžamo by vari vystačilo aj na to... No veru neviem, ale asi nposlúchnem lekárov a prestanem na tie odbery chodiť...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Toto je snad sen, este som nepocula, ze by lekar, resp. sestra take nieco povedali. Ved to je zrele na staznost tomu uradu nad zdravotnou starostlivostou! Nad hadickou, usporami ani rezignaciou vobec nerozmyslaj a toho, co Ti patri, sa dozaduj. Ved si do zdravotnickej kasy uz poplatila dost na to, aby Ta mohli vysetrovat a liecit. Ak sa im to bude zdat malo, povedz im, ze mozu zobrat z mojho konta, ja chvala Bohu zdravotnictvo vyuzivam velmi malo a za cely zivot som zaplatila tiez dost.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ondrejvla a to tvrdenie "sestričky" Ti potvrdila aj pani doktorka? Neviem akým právom tieto súdy vôbec sestričky vyslovia. Hrôza. Ty sa pekne dožaduj svojich pravidelných vyšetrení. j
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

jozka56 Pozri príspevok
Kabatik máš pravdu, aj mňa odhlasuje porada pri nečinnosti. Zatiaľ som neskúmala čas. j
Som si to všimol a chcel som napísať, že konečne aj niekto iný ma ten istý problém. Aby som nevypadal ako blbec. Ale dával som fotky do krásnych fotografií tak som sa oneskoril. Sorry.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Ondrejvla a to tvrdenie "sestričky" Ti potvrdila aj pani doktorka? Neviem akým právom tieto súdy vôbec sestričky vyslovia. Hrôza. Ty sa pekne dožaduj svojich pravidelných vyšetrení. j
No lekárke som ešte nič nehovorila, ani som po odbere k nej nešla, zdržiavala som plač, a doma som sa vyplakala na celý mesiac. No čo už, sestry sú ešte pred titulom lekárky, rozhodujú o všetkom.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Toto je kliatba slusnych ludi - mudrejsi ustupi a preto sa blbci maju tak dobre. To si predsa ziadna sestra dovolit nemoze, aby rozhodovala, co treba a co netreba urobit pacientovi. Ty si, Vlasticka, asi nespravila dobre, ze si to lekarke nepovedala, tym, ze si sa vyplakala, si ublizila len sebe. Svojich prav sa len pekne dozaduj a ak nepochodis, skus vymenit lekara a tym padom aj sestricku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať