Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
cactus Pozri príspevok

Erzet, oprav si meno na Elenka...

Ináč, fajn..., že sa tak spoznávame...
Nestihol som to opraviť.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
erzet Pozri príspevok
Nestihol som to opraviť.
vymažem príspevok, môžeš aj ty
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
cactus Pozri príspevok
vymažem príspevok, môžeš aj ty
Nič sa nedeje.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

durisovad Pozri príspevok
Veru tak.
Tak. Na dnes už odišli. Úplne to bolo v pohode. Dúfam, že ani zajtra to nebude iné.
A teraz sa môžem pustiť do svojej roboty.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
mirycho Pozri príspevok
Gabika.
Ešte 20-30 auditov a už nebudeš oplašená.
P.S. A používaj metódu " kôň má väčšiu hlavu" = keď vieš, že máš závadu a kontrola sa "k nej" blíži , začni :

Viete mám takýto problém. Toto sa má správne robiť tak, ale ja som to v rýchlosti urobila takto - čo by ste poradili urobiť, ako to napraviť.
Ka Mil
Sa vyznáš
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Mňa potešilo ešte včera, že som krpatej darovala k narodkám vec po ktorej veľmi túžila a bolo to na nej aj vidieť- rozsvietené očičká stáli za to. Večer som ešte šikovno napiekla tortu , teda doniesla som ju už hotovú, ale to mláďa netušilo. Také bolo zaujaté Barbinou, že si v mojej malej kuchynke ani nevšimla, že torta je už nachystaná na podnose . Podarilo sa mi ju vyšikovať do jej izbičky, tortu rýchlo preniesť do obývačky, zapáliť 7 sviečok a prísne privolať dítko do tmavej izby. Poviem Vám, že ten pohľad na jej údiv, ako sa mi podarilo tak rýchlo napiecť bol úžasný.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Včera ma dojal pozdrav soc.poisť., ktorá dala na exek. 1880,-Sk, vraj v r. 2003 oneskorené prihlásenie 2 prac., čiže už :Upovedomenie o začatí exekúcie!
Paradoxom je, že ex. je na r.č. SZČO a zistila som, že sa jedná o firmu, vraj je to pre SP fyz. osoba ako taká. Ďalšia perlička, že SP robila kontrolu v apríli 2008!!!! Všetko bolo OK.
Náhodou som zistila, že takéto pozdravy prišli aj iným SZČO.
V r. 2003 vraj prišlo oznámenie o poplatku za oneskorené prihl. zam. a bol preplatok, ale nepreviedli to, lebo vraj nebol nejaký súhlas. No sodoma-gomora.
SP-BA-okolie!!

Pozitívum z tohoto je, že som si uvedomila, nielen, že idú Vianoce, ale blíži sa aj Silvester.
Naposledy upravil ALDA : 19.12.08 at 11:10
0 0
samuelina samuelina

samuelina je offline (nepripojený) samuelina

Fakt ma rozčuľuje, že na porade sa človek nedočká odpovede.
A to sa pýtam raz za sto rokov............
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

samuelina Pozri príspevok
Fakt ma rozčuľuje, že na porade sa človek nedočká odpovede.
A to sa pýtam raz za sto rokov............
kľudne tu všetkým vynadaj, že ti neporadili.

1. je piatok večer a ľudia sú radi, že môžu vypadnúť od počítačov
2. je predvianočný čas a dosť ľudí má asi aj inú robotu ako striehnuť na tvoju "razzastoročnú" otázku

pokojne sa rozčuľuj aj naďalej a ak ti to pomôže, dupni si aj nožičkou



P.S. Odpovede a rady sú na tomto fóre na báze dobrovoľnosti, nie povinnosti
Naposledy upravil ola : 20.12.08 at 22:57
0 0
samuelina samuelina

samuelina je offline (nepripojený) samuelina

no tu je reakcia zdá sa okamžitá, mimochodom tú otázku kladiem už od včera
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Nie na všetko sa dá okamžite odpovedať, treba ju posunúť aby sa dostala otázka do popredia. Niekedy je veľa otázok a rýchlo prejdu a skryjú sa.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

... nuž ja som včera - v tom poriadnom daždi stratila na ulici tašku s peknými zateplenými nohavicami, ktoré som kúpila vnučke. Som si pridŕžala dáždnik a neuvedomila si, že mi taška spadla. Aj keď som sa vrátila... už bola fuč. Tak želám pekné Vianoce tomu, kto ich zdvihol.... musel vidieť, že taška spadla mne
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

samuelina - vitaj na porade keď už máš tých stodvadsať rokov. To si mala rovno napísať, že si taká stará a určite by boli všetci poraďáci skočili do pozoru pred Tebou. Žasnem nad toľkou drzosťou. Alebo ešte stále nevieš, že Porada je o dobrovoľných radách a v čase, kedy poraďáci majú čas nie vtedy, keď Ty budeš rozkazovať a dupať. Poraďáci nie sú Tvoji podriadení
0 0
samuelina samuelina

samuelina je offline (nepripojený) samuelina

ospravedlňujem sa aj keď nohou som nedupala, ale čas ma tlačil.....
Ťakže prepáčte všetci, ktorých som tým ropzčúlila.
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

samuelina Pozri príspevok
Fakt ma rozčuľuje............
... zbytočne
samuelina Pozri príspevok
...ktorých som tým ropzčúlila.
... len seba si "ropzčúlila"

P.S. Možno bude lepšie, zadať otázku v pracovný deň v dopoludňajších hodinách. Je veľká pravdepodobnosť, že sa dočkáš aj odpovede
0 0
samuelina samuelina

samuelina je offline (nepripojený) samuelina

je mi ľúto, že ste moje ospravedlnenie vzali takto
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

samuelina Pozri príspevok
je mi ľúto, že ste moje ospravedlnenie vzali takto
Je pochopiteľné, že človek vo vypetých situáciach reaguje inak, než by reagoval za normálnych okolností. Ospravedlnila si sa a život ide ďalej. Nabudúce už budeš vedieť ako a kedy radšej otázku položiť. Takže urobiť čiaru a život ide ďalej. Ja osobne Tvoje ospravedlnenie beriem.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

občas sa to stane, že ostane otázka bez odpovede a chápem tvoju netrpezlivosť, veď som ti aj capla súhlas, aby si nebola taká nulovatá
je to vôbec spisovný výraz? počkaj, nabehne tu Švehla z paneláku aj so slovníkom
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Dnes sa vám nič nestalo? Nič vás nepotešilo? niš vás nenas....o? hm?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes ma potešila rýchla odpoveď na sťažnosť. Včera som emailom poslala sťažnosť na poštové služby a dnes som mala odpoveď. AJ keď mi poradili, že na ten druh sťažnosti musím využiť konkrétnu poštu, ale potešilo ma to v tom zmysle, že do 12 hodín som mala odpoveď. To sa dnes málokedy stáva.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať