Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Alebo zvýšime pôrodnosť

http://noviny.joj.sk/zo-zahranicia-e...porodnost.html
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Možno sa konečne dočkám tej odmeny :
http://www.porada.sk/907631-post4098.html
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Muška Pozri príspevok
Do kelu, Elenka, fčul, keď nefajčím
Ešte o tom nevie Silviky, prosím oznamujte jej to opatrne, aby ju to nepoložilo
Bóže Muška a koľko to nefajčíš? To len ja som taká 17 ročná hriešnica , že nedokážem splniť xx rokov novoročné predsavzatie ?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zita5 Pozri príspevok
Bóže Muška a koľko to nefajčíš? To len ja som taká 17 ročná hriešnica , že nedokážem splniť xx rokov novoročné predsavzatie ?
Zituš,
neuveríš, ale sú tu nové lieky "blokátory" na nikotín.
Čiže žiadne náplaste s nikotínom, veď to bolo "na hlavu" dávať do seba nikotín , keď je to čistá závislosť.
Užívam ich pod dozorom lekára. Stoja 3000,- Sk mesačne /prehúlila som viac/. Kúra 3-6 mesiacov. Ozaj som fajčila ako pohonič z Dostihovej. Po dvoch týždňoch som zistila, že menej fajčím, po mesiaci som prestala úplne a od 17.10. 2008 nefajčím, ale zatiaľ som stále na liekoch. Znižujem dávkovanie, tak po vysadení uvidím. Ale žiadna chuť, absťák...proste nič. A pritom som do toho išla ..., že no určite . Sama tomu neverím. Počas daňového obdobia som sa v pohode vyšplhala aj na 60 cigariet denne. Tak to mi už tento rok nehrozí.
Nikto neverí, kto ma pozná. Tak dúfam, že to bude fungovať aj po vysadení liekov.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Muška Pozri príspevok
Zituš,
neuveríš, ale sú tu nové lieky "blokátory" na nikotín.
Čiže žiadne náplaste s nikotínom, veď to bolo "na hlavu" dávať do seba nikotín , keď je to čistá závislosť.
Užívam ich pod dozorom lekára. Stoja 3000,- Sk mesačne /prehúlila som viac/. Kúra 3-6 mesiacov. Ozaj som fajčila ako pohonič z Dostihovej. Po dvoch týždňoch som zistila, že menej fajčím, po mesiaci som prestala úplne a od 17.10. 2008 nefajčím, ale zatiaľ som stále na liekoch. Znižujem dávkovanie, tak po vysadení uvidím. Ale žiadna chuť, absťák...proste nič. A pritom som do toho išla ..., že no určite . Sama tomu neverím. Počas daňového obdobia som sa v pohode vyšplhala aj na 60 cigariet denne. Tak to mi už tento rok nehrozí.
Nikto neverí, kto ma pozná. Tak dúfam, že to bude fungovať aj po vysadení liekov.
Tak to Ti gratulujem .
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Muška Pozri príspevok
Zituš,
neuveríš, ale sú tu nové lieky "blokátory" na nikotín.
Čiže žiadne náplaste s nikotínom, veď to bolo "na hlavu" dávať do seba nikotín , keď je to čistá závislosť.
Užívam ich pod dozorom lekára. Stoja 3000,- Sk mesačne /prehúlila som viac/. Kúra 3-6 mesiacov. Ozaj som fajčila ako pohonič z Dostihovej. Po dvoch týždňoch som zistila, že menej fajčím, po mesiaci som prestala úplne a od 17.10. 2008 nefajčím, ale zatiaľ som stále na liekoch. Znižujem dávkovanie, tak po vysadení uvidím. Ale žiadna chuť, absťák...proste nič. A pritom som do toho išla ..., že no určite . Sama tomu neverím. Počas daňového obdobia som sa v pohode vyšplhala aj na 60 cigariet denne. Tak to mi už tento rok nehrozí.
Nikto neverí, kto ma pozná. Tak dúfam, že to bude fungovať aj po vysadení liekov.
Mušenka ja Ti veru verím a chválim Ťa...ešte aj pri kávičke si vydržala
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Snáď ich tu môžem napísať:
http://www.nobelplus.sk/web/humanne-...-pil-2999.html sú iba na recept, ale celé sa platia.
Zistila som, že v Čechách sú lacnejšie .
0 0
renocka99 renocka99

renocka99 je offline (nepripojený) renocka99

Muška držím palce. Ja som vydržala 7mesiacov bez náplkastí a bez liekov, ale potom prišiel skrat a akoby som musela dobehnúť ten čas nefajčenia, všetci odpadávali ani fajčiť už nevládali a ja som len ťahala a ťahala.
A fajčím do dnes, aj keď menej, lebo je mi zima na balkóne, ale neboooooj v lete dobehneme. Uff
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
evina Pozri príspevok
Mušenka ja Ti veru verím a chválim Ťa...ešte aj pri kávičke si vydržala
Evka však aj ja jej verím , len ja si neviem predstaviť , akoby som pila tú kávičku....3x denne.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Zita5 Pozri príspevok
Evka však aj ja jej verím , len ja si neviem predstaviť , akoby som pila tú kávičku....3x denne.
No Muška ju pije aj 15 krát denne
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Všetko je o pevnej vôli: po 25 rokoch som si povedala A DOSŤ!, zahasila som a odvtedy ( 1.12.2000) mi to ani na um neprišlo.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

renocka99 Pozri príspevok
Muška držím palce. Ja som vydržala 7mesiacov bez náplkastí a bez liekov, ale potom prišiel skrat a akoby som musela dobehnúť ten čas nefajčenia, všetci odpadávali ani fajčiť už nevládali a ja som len ťahala a ťahala.
A fajčím do dnes, aj keď menej, lebo je mi zima na balkóne, ale neboooooj v lete dobehneme. Uff
Renočka,
môj zo solidarity prestal tiež, ale "sám od seba", čiže bez liekov ....a furt má chuť si zapáliť, ale ja tú chuť nemám.....a to ma teší, tak uvidím čo bude ďalej. Som pokusný králik, lebo nikoho nepoznám kto ich užíval, sú tuším len 2 roky na trhu. Možno mi "švihne", vraj môžem mať sebevražedné úmysly, ale zatiaľ som mala len vražedné ....a vraj budem mať hororové sny, tak som hovorila lekárovi, že hej mala som, že sa mi pokazil odpadkový kôš, tak na mňa pozrel ...., tak som mu vysvetlila, že ale ten môj bol neuveriteľne drahý
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Muška Pozri príspevok
Do kelu, Elenka, fčul, keď nefajčím
Ešte o tom nevie Silviky, prosím oznamujte jej to opatrne, aby ju to nepoložilo
Čo len Silviky...šak aj ja padám na r..ť..... Muši , jak sa ti to podarilo???
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Elena Navrátilová Pozri príspevok
A ešte sa aj zaúdime....
A Muška sa nám od-úďuje
0 0
renocka99 renocka99

renocka99 je offline (nepripojený) renocka99

Muška
Ja Ti držím palce, je to lepšie keď ťa chúťky nelámu. Mňa zlomili.
Obdivujem všetkých ktorý prestali. To s tou vôľou to je pravda, ja nemám dosť pevnú aspon čo sa tohto týka. Na iné veci áno, ale tie mi tak neškodia :-)
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
slavica Pozri príspevok
my donesieme slivovicu a budeme mať alternatívny zdroj kúrenia

Ja ako ekologicky zmýšľajúci občan som si hneď išiel naliať za pohárik rumu.
Slavica ďakujem , ináč by ma to nenapadlo
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Rozalka Pozri príspevok
Všetko je o pevnej vôli: po 25 rokoch som si povedala A DOSŤ!, zahasila som a odvtedy ( 1.12.2000) mi to ani na um neprišlo.
No ovšem takú pevnú vôlu má tak jeden z 50 000
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Neviem prečo sa fajčiari vyhovárajú na nedostatok pevnej vôle keď už na prestanie fajčenia existuje liek, sesternicin muž tiež chcel liečiť žalúdočný vred pevnou vôlou a nešiel k lekárovi, bohužiaľ vred bol silnejší takže už obaja pár rokov odpočívajú.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

evina Pozri príspevok
No ovšem takú pevnú vôlu má tak jeden z 50 000
Skôr naopak... má pevnú vôľu 50000 a jeden nemá. Nie je to až také hrozné... ja som tiež prestala v roku 2000 ale k 6.1. a to som fajčila aj dve krabičky denne. Turci mohli nemo závidieť.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Rozalka, Elenka,......tak vy ste prvé , ktoré poznám, že "pevnou vôľou" prestali fajčiť /a to vám môžem veriť a nemusím /

V mojom širokom okolí má pevnú vôľu.....počkajte ...porozmýšľam....NIKTO. Všetci začnú po pár mesiac húúúliť a počas "nehúlenia" sa im vyhýbame, lebo sa to s nimi nedá vydržať.

Jedinú, ktorú poznám je Aldinka, ale to je o inom......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať