Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Skôr naopak... má pevnú vôľu 50000 a jeden nemá. Nie je to až také hrozné... ja som tiež prestala v roku 2000 ale k 6.1. a to som fajčila aj dve krabičky denne. Turci mohli nemo závidieť.
Ak má pevnú vôlu 50000 a jeden nemá... tak žijem v nesprávnom meste . Elenka ve´d ľudia sme nekonečne pohodlní a "dobrí na seba".... V mojej blízkosti fakt nikto neprestal fajčiť z pevnej vôle, ale napr. kvôli zdravotným problémom, niektorí sa nechali vraj nachytať aj na to, že napr. bozkávanie nefajčiara s fajčiarom nič moc .... alebo sa stavili alebo boli tehotní a tak...
Naposledy upravil evina : 09.01.09 at 09:54
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Muška Pozri príspevok
Rozalka, Elenka,......tak vy ste prvé , ktoré poznám, že "pevnou vôľou" prestali fajčiť /a to vám môžem veriť a nemusím /

V mojom širokom okolí má pevnú vôľu.....počkajte ...porozmýšľam....NIKTO. Všetci začnú po pár mesiac húúúliť a počas "nehúlenia" sa im vyhýbame, lebo sa to s nimi nedá vydržať.

Jedinú, ktorú poznám je Aldinka, ale to je o inom......
evina Pozri príspevok
Ak má pevnú vôlu 50000 a jeden nemá... tak žijem v nesprávnom meste . Elenka ve´d ľudia sme nekonečne pohodlní a "dobrí na seba".... V mojej blízkosti fakt nikto neprestal fajčiť z pevnej vôle, ale napr. kvôli zdravotným problémom, niektorí sa nechali vraj nachytať aj na to, že napr. bozkávanie nefajčiara s fajčiarom nič moc .... alebo sa stavili alebo boli tehotní a tak...
Áno,... je to tak. Ľudia bývajú na seba nekonečne dobrí ale niekedy práve to ..."no, no, no"... je najsprávnejšia cesta k zbaveniu sa zlozvykov. Ale múdry sa poučí z chýb druhého.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Ale múdry sa poučí z chýb druhého.
Elenka, to to keď hovorím mojej dcére, tak mi odpovie:

"Dobre, dobre.....Keby nebolo nás hlúpych, nebolo by rozoznať vás múdrych"
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Muška Pozri príspevok

"Dobre, dobre.....Keby nebolo nás hlúpych, nebolo by rozoznať vás múdrych"
Toto by si zaslúžilo bod.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
To od včera sa ešte diskutuje o fajčení a nefajčení ?
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Zita5 Pozri príspevok
To od včera sa ešte diskutuje o fajčení a nefajčení ?
nieee, o pevnej vôli
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Musím sa pochváliť, že aj ja som prestala fajčiť z vlastnej vôle a zo dňa na deň. Jednoducho som sa naštvala sama na seba a povedala som si dosť. Bolo to niekedy v novembri 1998. Od vtedy nefajčím. A to som fajčila od mojich 15 rokov. Naučila som sa fajčiť vďaka športu, tam všetky fajčili. No čo narobíš, mladosť -pochabosť
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
liba2 Pozri príspevok
nieee, o pevnej vôli
veru, je to o pevnej vôli, pretože keď som ja prestala v novembri 1998 fajčiť, tak to fakt bolo o pevnej vôli, ale hlavne o zdraví...
Lenže... Nie ako píše Muška, že na liekoch.. ja bez všetkého, to boli muky...
A v noci ... ešte aj vo sne sa mi snívalo, že ťahám 5 cigariet naraz, čo ani do úst sa mi nezmestili a na balkóne vrchovatý popolník som akože skrývala, veď ja predsa nesmiem fajčíť a chcem prestať... etc. Tuším až po dvoch rokoch ma chuť na cigaretku celkom prešla. Ale nepopieram, že ešte aj dnes mi niekedy a niektorý tabak zavonia... ale iba zavonia.

No a odvtedy, čo som še zacala, jak šekera do pňa, tak ani jednu...

Takže každému držím palce, aby to vydržal.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

cactus Pozri príspevok
veru, je to o pevnej vôli, pretože keď som ja prestala v novembri 1998 fajčiť, tak to fakt bolo o pevnej vôli, ale hlavne o zdraví...
Lenže... Nie ako píše Muška, že na liekoch.. ja bez všetkého, to boli muky...
A v noci ... ešte aj vo sne sa mi snívalo, že ťahám 5 cigariet naraz, čo ani do úst sa mi nezmestili a na balkóne vrchovatý popolník som akože skrývala, veď ja predsa nesmiem fajčíť a chcem prestať... etc. Tuším až po dvoch rokoch ma chuť na cigaretku celkom prešla. Ale nepopieram, že ešte aj dnes mi niekedy a niektorý tabak zavonia... ale iba zavonia.

No a odvtedy, čo som še zacala, jak šekera do pňa, tak ani jednu...

Takže každému držím palce, aby to vydržal.
ja som tiež prestala zo zdravotných dôvodov. Ale ja som to mala jednoduché - tiež som mala také sny, ale v tom sne, a dokonca aj po prebudení, som mala pocit, že ma pália pery. Tie sny boli neskutočne živé......po takom sne som sa ráno cítila ako po fláme
Naposledy upravil Nika : 09.01.09 at 14:35
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

....táto relácia... a to nepatrím medzi veriacich. Pani Iveta Hudáková ako hosť v relácii Jana Krausa Uvolnete se prosím . (je to od 17. minúty)
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Nika Pozri príspevok
....táto relácia... a to nepatrím medzi veriacich. Pani Iveta Hudáková ako hosť v relácii Jana Krausa Uvolnete se prosím . (je to od 17. minúty)
Keď mám čas, rád si pozriem ktorúkoľvek Krausovu "Uvolnete se prosím". Videl som aj menej vydarené, ako bola táto. Čo sa týka časti od 17. minúty, ani ma to nepotešilo, ani nezarmútilo - jediné čo môžem povedať, že ma to zaujalo. Podľa mňa nič kontraverzné - iba výpoveď človeka, s ktorou môžem, nemusím, alebo neviem súhlasiť či nesúhlasiť. Inak povedané, ani endorfíny, ani chlesterol sa mi pri sledovaní pani Hudákovej nezvýšili. Zaujímalo by ma čo ťa na tom rozčúlilo. Alebo potešilo ?
Aby som trochu ozrejmil môj uhol pohľadu na podobné "veci". Keby sa ma opýtal farár či som veriaci, odpoviem nie. Keby mi tú istú otázku položil neveriaci, tak odpoviem ano.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

jaros5 Pozri príspevok
Aby som trochu ozrejmil môj uhol pohľadu na podobné "veci". Keby sa ma opýtal farár či som veriaci, odpoviem nie. Keby mi tú istú otázku položil neveriaci, tak odpoviem ano.
Treba si položiť otázku "čo to je byť veriaci?" a človek zistí že veľa veriacich verí menej ako neveriaci.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

jaros5 Pozri príspevok
Keď mám čas, rád si pozriem ktorúkoľvek Krausovu "Uvolnete se prosím". Videl som aj menej vydarené, ako bola táto. Čo sa týka časti od 17. minúty, ani ma to nepotešilo, ani nezarmútilo - jediné čo môžem povedať, že ma to zaujalo. Podľa mňa nič kontraverzné - iba výpoveď človeka, s ktorou môžem, nemusím, alebo neviem súhlasiť či nesúhlasiť. Inak povedané, ani endorfíny, ani chlesterol sa mi pri sledovaní pani Hudákovej nezvýšili. Zaujímalo by ma čo ťa na tom rozčúlilo. Alebo potešilo ?
Aby som trochu ozrejmil môj uhol pohľadu na podobné "veci". Keby sa ma opýtal farár či som veriaci, odpoviem nie. Keby mi tú istú otázku položil neveriaci, tak odpoviem ano.
na mňa tá pani a jej výpoveď dosť zapôsobila..neviem to popísať, mala som taký zvláštny pocit, vlastne niekoľko pocitov zároveň.....a potešila ma.. keď vidím takého človeka ako bola tá pani,(nemusí to byť v TV, hoci aj na zastávke autobusu) vždy sa poteším
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Práve sledujem na TA 3 tlačovku krízového štábu kvôli plynovej kríze a nestíham sa čudovať. Nemáme plyn, hrozia problémy s elektrickou energiou, tisíce ľudí sú na nútenej dovolenke, pretože firmy bez plynu nedokážu fungovať, štátu vznikajú miliardové škody a všetkých trápi len znovuspustenie Bohuníc. Do čerta aj s Rakušákmi, do čerta aj prístupovými zmluvami, ak nebudem môcť mojim deťom zakúriť, ak pre nich nebudem mať chlieb, ak ich nebudem môcť umyť v teplej vode a naši partneri v EÚ to nebudú ochotní akceptovať, tak nech sa dajú vypchať. Veď tu ide o každodenný život ľudí, o ich zdravie, o napr. chod škôl, tu nejde o hranie fazuliek. Predpokladám, že ak by v elektrine skolabovali Rakušáci a vonku boli 15 stupňové mrazy, veľmi vďačne by brali české Dukovany alebo naše Bohunice. Už ma totálne serú! (ospravedlňujem sa za výraz poraďákom, ale nie Rakušákom!).
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
janomila Pozri príspevok
Práve sledujem na TA 3 tlačovku krízového štábu kvôli plynovej kríze a nestíham sa čudovať. Nemáme plyn, hrozia problémy s elektrickou energiou, tisíce ľudí sú na nútenej dovolenke, pretože firmy bez plynu nedokážu fungovať, štátu vznikajú miliardové škody a všetkých trápi len znovuspustenie Bohuníc. Do čerta aj s Rakušákmi, do čerta aj prístupovými zmluvami, ak nebudem môcť mojim deťom zakúriť, ak pre nich nebudem mať chlieb, ak ich nebudem môcť umyť v teplej vode a naši partneri v EÚ to nebudú ochotní akceptovať, tak nech sa dajú vypchať. Veď tu ide o každodenný život ľudí, o ich zdravie, o napr. chod škôl, tu nejde o hranie fazuliek. Predpokladám, že ak by v elektrine skolabovali Rakušáci a vonku boli 15 stupňové mrazy, veľmi vďačne by brali české Dukovany alebo naše Bohunice. Už ma totálne serú! (ospravedlňujem sa za výraz poraďákom, ale nie Rakušákom!).
Ako si sa spravodlivo rozčertila, rozohnila, zapálila.
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Máš úplnú pravdu, ale niekedy ma už tieto absurdity dokážu pekne dožrať. A keďže som sama doma, tak sa musím vyzúriť aspoň tu. Zatiaľ to,chvalabohu, na Porade nikomu nevadí.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

janomila Pozri príspevok
Máš úplnú pravdu, ale niekedy ma už tieto absurdity dokážu pekne dožrať. A keďže som sama doma, tak sa musím vyzúriť aspoň tu. Zatiaľ to,chvalabohu, na Porade nikomu nevadí.
Mne osobne to vôbec nevadí, lebo si to napísala úplne mojimi slovami ...aj s tým posledným slovom pred zátvorkou v predošlom príspevku
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Mňa na tejto "kríze" najviac štvú tie klamstvá, ktoré tí hore vypúšťajú do éteru. Neviem prečo klamú s tou elektrinou. Ak ste počúvali hovorcu ENO, tak namiesto dvoch blokov, ktoré sú po požiari odstavené, hneď naštartovali štvrtý blok ENO a prvý blok Vojany. Pridali ešte dispečersky režim. Ak to nebude stačiť, pripoja sa na zahraničného dodávateľa. Všetci zaručili, že energia bude nahradená. A tí hore trepú blbosti o spustení atómky. A to trepali už pred týždňom, hoci o požiari ani nechyrovali. Je to obyčajné oblbovanie národa. Jednoducho si zaumienili, že atómku spustia, tak ju spustia nech sa deje čo chce. A plynová kríza im k tomu dopomohla. Ale keď nám EÚ pchala peniaze za atómku, tak tie im boli dobré. Mali si rozmyslieť, či chcú peniaze, alebo spustenú atómku. Za chvíľu nás EU zaradí medzi takých istých nezodpovedných ako sú Rusi.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Mňa dne ráno "pobavilo" zistenie, keď som si prečítala Topky, že vrátnik v Slovnafte nepočul ten obrovský výbuch, ktorý krátko pred pol desiatou večer zatriasol aj našim domom, a to bývame asi tri kilometre od Slovnaftu.
Ľudia boli v momente na balkónoch a v oknách a pozerali smerom k Slovnaftu, ale vrátnik to nepočul. Teraz fakt neviem, či má taký dobrý spánok alebo je hluchý ako poleno.
Naposledy upravil Olice : 13.01.09 at 06:45
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

... A možno je viazaný mlčanlivosťou.... "Nevidím, nepočujem, nepoviem"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať