Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Marianna01 Pozri príspevok
Prosím, rozčuľujme sa len nad filmom, nie nad sebou. Buchač má pravdu, mohli sme prepnúť telku, pravda je ale aj to, že keď sme ju neprepli, tak sme ju neprepli a basta fidli motyka. Dopozerali sme film, čo sa nás dotkol a vyjadrili sme ju v tejto skvelej téme. Niet čo iné k tomu dodať...
Ale keby si to prepla, nebola by si v obraze. Niekedy je potrebné vidieť aj takéto programy, nie je to na škodu. A ešte keď popri tom niečo robíme.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
jaros5 Pozri príspevok
Pred dvoma mesiacmi som si obstaral nekonečnú zásobáreň potešenia. Aby však sily jin a jang boli vyrovnané, tak raz za čas mi je aj výdatným zdrojom adrenalínu.
Malé, dvojmesačné, nevinné klbko sa za niekoľko týždňov zmenilo na 30 kilovú, v kohútiku 55 cm vysokú ozrutu.
Vrelo doporučujem každému.
Odkedy ho mám, televíziu skoro vôbec nepozerám.
Tak daj foto, aby sme sa mohli inšpirovať.
Ja mám na relax dve malé chlpaté, ušaté klbká, ale králiky to nie su
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

mirpo Pozri príspevok
Tak daj foto, aby sme sa mohli inšpirovať.
Ja mám na relax dve malé chlpaté, ušaté klbká, ale králiky to nie su
Fajn, nejake fotky vyvesím; Škoda že som nefotil všetko, čo už stihol zničiť (komplet káble od PC, telefón, niekoľko párov kvalitných aj menej kvalitných topánok, chutia mu všetky druhy textílií, najviac však pravá koža a nepohrdne akýmkoľvek kusom dreva - v byte si však vyberá najchutnejšie časti nábytku vyrobené z masívu)
Skoro každý deň ma dokáže niečím "milo" prekvapiť.
A naši politici stále o tom istom - strašná nuda.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
jaros5 Pozri príspevok
Fajn, nejake fotky vyvesím; Škoda že som nefotil všetko, čo už stihol zničiť (komplet káble od PC, telefón, niekoľko párov kvalitných aj menej kvalitných topánok, chutia mu všetky druhy textílií, najviac však pravá koža a nepohrdne akýmkoľvek kusom dreva - v byte si však vyberá najchutnejšie časti nábytku vyrobené z masívu)
Skoro každý deň ma dokáže niečím "milo" prekvapiť.
A naši politici stále o tom istom - strašná nuda.
Našej staršej okrem toho najviac chutia všetky plasty a textílie. Lenže ona ich nielen zničí, ale aj zahladí stopy /rozumej zožerie/. Len topánky nám našťastie nekradnú, potvorky jedny A spray proti ohrýzaniu? O to lepšie im chutí.... Ale to už je do inej témy.
PS:Už teraz ma teší ich privítanie a radosť keď prídem domov, lebo je dvojnásobné
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

jaros5 Pozri príspevok
Pred dvoma mesiacmi som si obstaral nekonečnú zásobáreň potešenia. Aby však sily jin a jang boli vyrovnané, tak raz za čas mi je aj výdatným zdrojom adrenalínu.
Malé, dvojmesačné, nevinné klbko sa za niekoľko týždňov zmenilo na 30 kilovú, v kohútiku 55 cm vysokú ozrutu.
Vrelo doporučujem každému.
Odkedy ho mám, televíziu skoro vôbec nepozerám.

niečo trocha ťažšie - ale tiež vysoko adrenalínové - mám doma... na dvore vykonáva činnosť revízneho technika.... nájde každú vadu v plote, minule sa pustil do elektriky - vykusol vypínač svetla osadený v stene... povytrhával late, ktoré boli krížom priklincované hrubými klincami a zozadu klince pozahýnané... minule navštívil susedov kurník a doniesol kuru domov, chvalabohu, že nevedel čo s ňou /kura žije doteraz/... keď je pustený, tak musíme mať do záhrady brány duplom zatvorené, nestačí len západka, lebo si to vie otvoriť... ale aj tak je to relax...
Naposledy upravil judita1971 : 13.01.09 at 22:53
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

judita1971 Pozri príspevok
niečo trocha ťažšie - ale tiež vysoko adrenalínové - mám doma... na dvore vykonáva činnosť revízneho technika.... nájde každú vadu v plote, minule sa pustil do elektriky - vykusol vypínač svetla osadený v stene... povytrhával late, ktoré boli krížom priklincované hrubými klincami a zozadu klince pozahýnané... minule navštívil susedov kurník a doniesol kuru domov, chvalabohu, že nevedel čo s ňou /kura žije doteraz/... keď je pustený, tak musíme mať do záhrady brány duplom zatvorené, nestačí len západka, lebo si to vie otvoriť... ale aj tak je to relax...
Ale veď on vedel čo s ňou (tou kurou), priniesol paničke, nech urobí chutnú večeru. Dúfam, že aj môj bude časom taký inteligentný má len 4 mesiace.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

jaros5 Pozri príspevok
Ale veď on vedel čo s ňou (tou kurou), priniesol paničke, nech urobí chutnú večeru. Dúfam, že aj môj bude časom taký inteligentný má len 4 mesiace.
Ver tomu, žiadna sranda, keď Ti domorodec príde povedať, že Tvoja svorka mu do rána zmasakrovala polku kurína, druhým zajačinec a podobne. Potom už úraduje len Tvoja peňaženka a zapájaš všetok svoj šarm a diplomaciu, aby si si vyžehlil pošramotenú povesť. Našťastie, po tvrdých opatreniach už nepoľujú na tie úbohé tvory v dedine, aj keď ploty rozoberajú, nech robíme, čo chceme.
0 0
Sasha Sasha

Sasha je offline (nepripojený) Sasha

Chvíľku som sa čudovala, čo to máš za krutú svokru, ale už som pochopila... Kofeín sa mi nejako pomaly vstrebáva...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Sasha Pozri príspevok
Chvíľku som sa čudovala, čo to máš za krutú svokru, ale už som pochopila... Kofeín sa mi nejako pomaly vstrebáva...
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Príjemné čítanie o psíkoch. I ja sa musím podeliť so svojim včerajším zážitkom. Nášmu Bennymu, /máme ho od 05.01.09/ sa včera doma stala malá nehoda. Ja poučená skúsenejšími capla som ho novinami po zadku. To ste mali vidieť ako to psíča bolo na mňa celý večer urazené. Vôbec so mnou nekomunikovalo. Zatiaľ čo ja som bola v obývačke, kde mi ináč stále leží pri nohách, Benny bol v kuchyni. Večer ani nechcel ísť do spálne, na svoje miesto pri mojej posteli, kde spí.
Normálne som mala výčitky.
Ale ráno sme už boli kamaráti.
A toto tu píšem ja zástanca teórie, že pes do bytu nepatrí, ale zásady sú nato, aby sa porušovali.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Je príjemné počúvať, že niekto má taký vrelý vzťah k zvieratám. Aj ja som mala psíka (fenku), keď bola malá, tak sme si s ňou užili dosť. Domov ju dcéra priniesla ako malé šteniatko, že sa bude o ňu starať. Aj sa starala. Ale nakoniec si psíča obľúbilo mňa. Takže po niekoľkých rokoch som to bola ja, čo som s ňou chodila každý deň trikrát von. Keď som napokon zostala sama (deti už odišli z domu) boli sme nerozlučné priateľky. Pomohla mi aj keď som bola nezamestnaná (nie žeby mi našla prácu, ale už len tým, že som nebola sama). No a pred dvomi rokmi mi ju zrazilo auto. Možno to niektomu príde čudné, ale aj teraz, keď si na ňu spomeniem, tisnú sa mi slzy do očí. Ale život ide ďalej. Po tejto trpkej skúsenosti som sa rozhodla, že už žiadneho zvieracieho tvora nechcem. Pretože tá strata dosť bolí. Ale všetkým ostatným, ktorí si zadovážili zvieratko želám, aby mali z neho takú radosť ako ja.
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Pri mojom pobehovaní po porade som zistil, že veľa poraďákov má doma psa. Uvažujem, či by nebolo vhodné založiť v "záhradka" alebo "domácnosť" tému starostlivosť o psa , kde by si poraďáci navzájom pomohli ohľadom výživy-kŕmenia, výcviku, chorôb, alebo len tak pokecali a pochválili sa svojimi "šelmami". Skúsim dať do domácnosť a pridať aj anketu?
Naposledy upravil jaros5 : 14.01.09 at 12:24
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

keď už o psíkoch - toto je z diskusie uverejnenej na lamer.cz


<a> víš co je vrchol žárlivosti???
<a> víš jak máme dva psy... Matýska a Dannyho...
<a> oni na sebe žárlej teda spíš mates na dannyho
<a> tak si hraju s matesem a danny klidně žere
<a> když dožral přišel ke mě a tak si s nim začnu hrát
<a> mates se naštval
<a> přišel k dannyho misce s pitím
<a> a nachcal mu do ní :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
robertkk Pozri príspevok
A co keĎ do toho polienka zabalil nejaký suvenír z tej jeho školy/vojenskej.

A je to tady , respektíve , už je tu zas .........?????????

Len nechápem , ako sa dá do polienka niečo zabaliť


Juraj
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Tak pochopiť takýchto ľudí je nad moje IQ - vonku je tma, hmla, poľadovica, mrznúce mrholenie a chlapík na neosvetlenom bicykli, bez odraziek, v čiernej bunde, čierna čiapka, tmavé nohavice ...
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Dav Pozri príspevok
Tak pochopiť takýchto ľudí je nad moje IQ - vonku je tma, hmla, poľadovica, mrznúce mrholenie a chlapík na neosvetlenom bicykli, bez odraziek, v čiernej bunde, čierna čiapka, tmavé nohavice ...
Takýchto dvoch, tiež neosvetlených v tmavom, stretávam každé ráno a často i večer. Ja chodím do práce pešo a šmýka sa... Videla som ich už viac ráz padnúť aj s bicyklom, ale im ľad neprekáža, pozbierajú sa zo zeme a idú ďalej. Včera sa takto jeden šmykol a padol skoro pod kolesá idúceho auta Veď je to nebezpečné nielen pre nich, ale aj pre vodičov
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Zostala som naozaj prekvapená, keď som v Pravde čítala vyjadrenie DR SR - neviem už, čo presne to bolo, bolo to tuším v sobotňajšej, alebo v pondelňajšej Pravde. Vyjadrovali sa tam k povinnostiam SZČO po zavedení Eura - a daňové riaditeľstvo vydalo vyjadrenie (nie presne) v tomto zmysle:

... daňovník si vypočíta daň..., ktorú potom vynásobí kurzom 30,126...


To už čo bude za daň?


Možno by to bolo aj do témy preklepy, keby to nebolo smutné, že DU robí takéto chyby
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

... daňovník si vypočíta daň..., ktorú potom vynásobí kurzom 30,126...


Také jednoduché Marianka, predsa konverzná.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Marianna01 Pozri príspevok
Zostala som naozaj prekvapená, keď som v Pravde čítala vyjadrenie DR SR - neviem už, čo presne to bolo, bolo to tuším v sobotňajšej, alebo v pondelňajšej Pravde. Vyjadrovali sa tam k povinnostiam SZČO po zavedení Eura - a daňové riaditeľstvo vydalo vyjadrenie (nie presne) v tomto zmysle:

... daňovník si vypočíta daň..., ktorú potom vynásobí kurzom 30,126...


To už čo bude za daň?


Možno by to bolo aj do témy preklepy, keby to nebolo smutné, že DU robí takéto chyby
Marianka a čo za literatúru to Ty čítaš ???
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Melnick Pozri príspevok
Marianka a čo za literatúru to Ty čítaš ???
Nuž, je to môj "zdroj zaručených informácií" , svokor to kupuje a tak to čítam... Ja viem, že je literatúra hodnotná aj menej hodnotná, ale niekedy si človek nenavyberá.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať